Předporodní kruzy Ústí nad Orlicí

2837
9.8.13 11:30

Předporodní kruzy Ústí nad Orlicí

Ahojky, holky chci se zeptat jestli jste některá chodila na tyto kurzy do Orlickoústecké nemocnice? :) :) Zajímali mě jen nějaké detaily a jak jste byli spokojené :) :)
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22404
9.8.13 11:44

@katiiik Ahoj, absolvovala jsem je před 2 lety před porodem prvního dítěte a byla jsem spokojená. 1. byl prohlídka sálů a oddělení, ukázali nám možnosti vedení porodu, řekli, co se děje s mimčem atd. 2. nácvik první pomoci-naštěstí jsem nepotřebovala, ale určitě je užitečné vědět, co s miminkem v takovém případě dělat. 3. kurz byl o kojení- pro mě určitě přínosný- sestřička (laktační poradkyně) ukazovala polohy, upozornila na možné problémy atd. Za mě doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
9.8.13 11:47

Ahoj, já na nich byla cca před 1,5 měsícem, doporučuju, už i kvůli tomu, že máš předem zaplaceného tatínka u porodu a nemusíte to pak rychle řešit v době, kdy už pomalu rodíš :D jinak mě tu kurzy docela uklidnily, že jsem si mohla prohlédnout to prostředí a zjistila, že personál je hrozně příjemnej atd. i přítel byl spokojený, když poslouchal jak to tam pak chodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
9.8.13 14:30

Oka, moc dekuju holky.. No ja tatinka u porodu mit nebudu a koukala jsem ze na tech jejich strankach je psano, ze nektere kurzy jsou urceny prave rodicovskym parum, snad jen ten o kojeni je pro samotne matky.. Tak me zajimalo jestlk nevite zda ty kurzy jsou pouze pro pary? Pripadne ze bych je chtela absolvovat sama? :-):-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22404
9.8.13 14:31

@katiiik Je jedno, zda tam půjdeš s partnerem nebo sama. Ten o kojení je primárně určen pro budoucí maminky, ale taky jsme tam 2 tatínky měli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
9.8.13 14:35

@Susanna dobre :-) a jeste se tak zeptam ve kterem mesici jste tam sli? Pripadne jine maminky co tam byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22404
9.8.13 19:07

@katiiik většinou to bylo se začátkem MD, každopádně po 30.tt, já konkrétně 34.-35. tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
10.8.13 07:43

@Susanna Dobře, děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
11.8.13 18:02

A cena těch kurzů?? :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22404
11.8.13 18:59

@katiiik Mrkni na jejich web, já si to nepamatuju, navíc teď mohou být ceny jiné a taky byl rozdíl, jestli platíš jen kurzy nebo i otce u porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama