Předporodní kurz jižní Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šťastná Adélka
Povídálka 32 příspěvků 29.09.18 21:12
Předporodní kurz jižní Čechy

Milé těhulky a maminky, začínám se poohlížet po předporodním kurzu. Máte za sebou kurz, který by jste jednoznačně doporučily? Mám dojem, že na webu narážím pouze na „stroze“ popsané kurzy jednotlivých porodnic nebo na předražené alternativní kurzy doporučené mými kamarádkami. S manžílkem jsme z jižních Čech od Tábora, ale nebráníme se dojíždění všemi směry, když to bude stát za to :D Díky za tipy.

Reakce:
Ijen
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 30.09.18 10:11

V Budejcich jsou ruzne kurzy v Pansofii a v Capliku. Mozna i jinde, ale o tech nevim. Chodila jsem tam na cviceni, plavani, aromaterapii i pripravu k porodu, ale je to davno, mladsimu je uz 12 let. Jestli se z tveho pohledu jedna o predrazene alternativni kurzy nedokazu posoudit, mrkni na jejich stranky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 23:09

pokud neni daleko písek,doporučuju paní Kácovou.supr to bylo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >