Předporodní kurzy Cheb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janule87
Stálice 53 příspěvků 06.09.18 16:49
Předporodní kurzy cheb

Zdravím, nemáte někdo aktuální informace nebo zkušenosti jak je to s předporodními kurzy v chebské porodnici? volala jsem tam ale sestra nebyla zrovna moc příjemná, odkázala mě na webovky ať si zavolám vrchni že tam je kontakt a že na konzultaci mám ještě čas. jenze webovky mají už pěkně dlouho v rekonstrukci.tak jsem psala na fcb ohledně kurzů a těch jejich konzultaci a bylo mi jen odpovězeno že konzultace mívají úterky a musím se objednat, na ostatní dotazy mi odpovězeno nebylo… Jsem z toho otrávená a znechucená a už se mi fakt nechce někam volat, připadám si jako blbec :zed:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >