Předporodní kurzy,Neratovice,Brandýs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 20:06
předporodní kurzy,Neratovice,Brandýs

Hledám předporodní kurzy a cvičení ve středočeském kraji, konkrétně Brandýs n/L, Čelákovice, Neratovice,..Nebo kraj Prahy Čakovice, Letňany. Vkládám anonymně, ještě jsem o těhu neřekli všem a nerada bych aby se to provalilo dřív :)

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 29.04.18 21:31

Vím o předporodním kurzu i plavání na Mělníku. Kdybys měla zájem, dej vědět :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.18 15:12

také scháním něco v tomto okolí

anonymnianonym
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 16.08.18 13:22

také scháním,popřípadě i cvičení

Valerie83
Kecalka 239 příspěvků 16.08.18 13:57

Brandýs: http://90352.w52.wedos.ws/…pro-tehotne/

Bídžej
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 14:10

Neratovice mají kurz přímo od porodnice (viz stránky porodnice Neratovice), ale je to takové hodně letem světem. Žádné cvičení, ani dechové, nic o kojení nebo manipulaci s novorozencem. Probírá se tu „před porodem“, porod a šestinedělí. Pomohlo mi to hezky poznat, kdy jet do porodnice a kdy nejdřív zavolat a neplasit, ale ty výše uvedené věci mi tam zpětně dost chyběly, což mě ještě před porodem nemohlo napadnout :nevim:

anonymnianonym
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 16.08.18 14:22

@Bídžej neratovice nemají,nedávno jsem byla na prohlídce a ptala jsem se a kurzy jsou zrušený

Bídžej
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 20:33

@anonymnianonym
Aha, díky za upřesnění. Já na nich byla už v prosinci :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama