předporodní menstruační bolesti?

158
27.2.06 10:15

předporodní menstruační bolesti?

ahojky všem, mám takový dotaz :oops:
jsem v 39. týdnu, termín porodu mám příští sobotu 11.3., porodní cesty jsou prý už připraveny (jsem se dozvěděla na kontrole před 6 dny) :)
Mám takovou tupou bolest v podbřišku (ale jen v určitých polohách), vlastně takové velké menstruační bolesti (ač jsem nikdy při menzes žádné hyper-bolesti nepociťovala), je zvláštní, že to bolí souvisle několik hodin, pak několik hodin nic, pak zas jo… 8O Nejsou to žádné stahy v intervalech (ať již pravidelných či nepravidelných), prostě souvislá delšodobější menstruační bolest 8O Můžu to hodit na poslíky? Myslela jsem, že poslíčci jsou stahy, nic souvislýho, tak nevím… 8O
Díky, SHRINE 38+2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

367
27.2.06 11:30

Ahoj Shrine,hoď to na poslíky,ty jsou právě známý svou nepravidelností,i když mně dokázali potrápit poslední měsíc v celkem pravidelných intervalech-trvali klidně 3 hodiny po 5 minutách,ale nesílili.V tom to je.Neboj,cesty se chystají,děloha trénuje,nic neobvyklého ke konci těhu,tam už se dějí různé věci.Hlavně buď v klidu.Tělo si samo řekne,kdy je čas začít rodit.Poznáš to,prostě to bude hooodně sílit.Poslíčci nemusí být jen stahy,jen bolístky.Já porodila vloni 8.3.na MDŽ :D
Přeji pohodový konec těhu a krásný porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
27.2.06 11:33

Já jsem měla něco podobnýho.Jen mírnou bolest v podbříšku jako při MS,pravidelně po 10 min. Z porodnice mě chtěli poslat domů že jsou to poslíčci a houby.Nakonec mě tam nechali,netrvalo dlouho a malej byl na světě.

U tebe,ale podle toho co popisuješ to porod asi fakt nebude (já už jsem měla po termínu).Bude to tak jak píše Salecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
27.2.06 11:53

Tak mě takhle začalo břicho bolet ráno,byla jsem 38+6, takže mě vůbec nenapadlo, že by to mohlo být k porodu(hlavně proto, že už jsem rodila třikrát a vždycky jsem přenášela) a k mému překapení bylo.Takže držíme palečky.Hana a lumpíci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.2.06 12:17

Ahoj Shrine, tak to jsme na tom teď úplně stejně. Já jsem teď v 37+6 a už asi týden mám menstruační „bolesti“. Je to to samé, jako při menstruaci, bolesti v podbřišku a kříži a většinou mě to přepadne v noci kolem 2 nebo 3 hodiny a trvá to 1 až dvě hodiny. Ptala jsem se na to v poradně a paní doktorka mi řekla, že je to úplně normální, a že bude hůř :-) Mimochodem termín mám 14.3. Oli

• Nahlásit
  • Citovat
4055
27.2.06 12:20

měla jsem tohle těsně před porodem, pár dnů…
Takže jedno je jisté - určitě porodíš a spěješ k tomu mílovými kroky..

NiKi

P.S.: Užívej posledních klidných dnů, narozením miminka startuje nekonečný kolotoč únavy a vypětí posledních sil.....áááách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
17.3.06 14:40

Jo, jo, má měla to samý. Ještě jsem k tomu týden před porodem krvácela - uvolněná zátka. Bolelo to hodně, porod šel. Tak to ber tak, že si to „vytrpíš“ dopředu.
Hlavně odpočívej!

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
22.6.15 18:39

Ahoj holky
Jsem 38tt. Doktor říkal ze to mužů čekat každou chvíli nohy mám natekle teda dost :mrgreen:
Mám bolesti jako při menstruaci. Dneska na kontrole vše v pohodě a přijedu domu a zacli bolesti a slabounke krvácení, tak nevím jestli nejet raději do porodnice nebo počkat co se bude dít nebo jestli to nejsou poslicci.
Budu ráda za každou radu nechci dělat nějak paniku. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.16 21:36

Já jsem 39+2 mám to samí vždy mě to čapne takhle večer a pak přejde už abych to měla za sebou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.9.18 16:35

Bolesti břicha a trochu krvaceni v 99 tt

Ahoj holky,

přestože jsem ve věku babiček, čekáme miminko. Jsem ve 39 tt, temrín mám mezi 10-14.9. Dneska rano jsem mela trochu prujem a bolelo me bricho jako pred zacatkem menstruace. POtom se objevilo uplne malinke krvaceni, jen par naruzovelych kapek. Protoze jsem o tom hodne cetla, byla jsem v klidu, protoze vim, ze se muze otevirat hrdlo a je to normalni.
Asi tri hodiny ny to (nic se uz nestalo), se objevila jedna vetsi, asi 1 cm velka kapka, nahnedla. Poslala jsem obe fotky doktorovi a ten mi rekl, ze musim do 4 hodin prijet. Neziju v CR a tady je zakladem kazdymu udelat cisare, cemuz se chci vyhnout, protoze az doted, i pres muj vek, bylo vsechno v poradku.
Zavolala jsem dule, ta zkontrolovala tep a srdce miminka a vsechno je ok. Mysli si, ze je to normlani prubeh a jeste to uze trvat par DNI!!!! Takze ted uz nekrvacim - myslim ani ty tri kapky, jen to malinko spini. A boli me bricho. MAm se nejak znepokojovat?
Jsem jen nervozni a nevim, co mam cekat :D
Jen vim, ze tady delaji cisare kazdemu, proto musim vyckat co nejdyl. Ale nechci neco podcenit.

Mela jste nektera jako PM bolesti a trochu spineni?
Dekuju za kazdou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.9.18 16:36

PM bolesti a spineni pred porodem?

Ahoj holky,

přestože jsem ve věku babiček, čekáme miminko. Jsem ve 39 tt, temrín mám mezi 10-14.9. Dneska rano jsem mela trochu prujem a bolelo me bricho jako pred zacatkem menstruace. POtom se objevilo uplne malinke krvaceni, jen par naruzovelych kapek. Protoze jsem o tom hodne cetla, byla jsem v klidu, protoze vim, ze se muze otevirat hrdlo a je to normalni.
Asi tri hodiny ny to (nic se uz nestalo), se objevila jedna vetsi, asi 1 cm velka kapka, nahnedla. Poslala jsem obe fotky doktorovi a ten mi rekl, ze musim do 4 hodin prijet. Neziju v CR a tady je zakladem kazdymu udelat cisare, cemuz se chci vyhnout, protoze az doted, i pres muj vek, bylo vsechno v poradku.
Zavolala jsem dule, ta zkontrolovala tep a srdce miminka a vsechno je ok. Mysli si, ze je to normlani prubeh a jeste to uze trvat par DNI!!!! Takze ted uz nekrvacim - myslim ani ty tri kapky, jen to malinko spini. A boli me bricho. MAm se nejak znepokojovat?
Jsem jen nervozni a nevim, co mam cekat :D
Jen vim, ze tady delaji cisare kazdemu, proto musim vyckat co nejdyl. Ale nechci neco podcenit.

Mela jste nektera jako PM bolesti a trochu spineni?
Dekuju za kazdou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4982
7.9.18 16:38

@Dahabanka nikdo ti neudělá císaře proti tvé vůli. Dula není zdravotnice. Bála bych se infekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama