Předpověď kartářky - můžu ji aktivně změnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 13:39
Předpověď kartářky - můžu ji aktivně změnit?

Máte nějakou zkušenost, že byste se vzepřely osudu a aktivně změnily předpověď kartářky? Prosím o ponechání anonymu.
Již jednou se mi to povedlo ohledně vzdělání, teď řeším téma těhotenství.
Děkuji za vaše zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 13.07.19 13:42
:zed:

Osud si tvorime kazdy sam. Nikdo vam jej predpovedi nenalinkuje. A pokud ano, tak uz je jedno jestli to je predpoved kartarky, rada od rodicu nebo prani od znamych atd.

Proste bud si zijeze svuj zivot podle sebe nebo podle toho co vam rikaji ostatni.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 13.07.19 13:43
@Anonymní píše:
Máte nějakou zkušenost, že byste se vzepřely osudu a aktivně změnily předpověď kartářky? Prosím o ponechání anonymu.

Jdeš ke kartarce, ktera Ti „vyvesti“ budoucnost a Ty pak sama sebe akorat stresujes tim, ze vynakladas zbytečnou energii na zvrácení vymyšlene predpovedi. Kasli na kartarky, rozhoduj se sama a ušetřis jak energii, nervy, tak i peníze ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 17113 příspěvků 13.07.19 13:46
@Anonymní píše:

Ano. Kartářka nevidí do budoucnosti. Věří jim možná jen ti, co neví, co si počít se životem. Že nemůžeš otěhotnět, za to nemůže kartářka, ale nejspíš nějaký problém v tvém nebo partnerově těle :zed:

Zabatko
Závislačka 4759 příspěvků 13.07.19 13:55

Já vůbec nechápu, jak někdo může utrácet za kartářky, astrology, léčitele a podobné příživníky, kteří vydělávají jen a pouze na neštěstí druhých.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 13.07.19 13:57

@Zabatko kouzlo je v tom, ze das penize a odpovednost za svuj zivot prehodis na nekoho jinyho.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 13.07.19 14:29

Prý vzepreli osudu.. :lol: to není vzepreni osudu, ale že přestanes věřit na bláboly nějaké ženské s turbanem na hlavě a kupou karet na stole…

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 13.07.19 14:31
@Anonymní píše:

a jak viš, že ta kartářka „viděla“ určitě dobře?

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 13.07.19 14:32
@Cenarius píše: :zed:

Osud si tvorime kazdy sam. Nikdo vam jej predpovedi nenalinkuje. A pokud ano, tak uz je jedno jestli to je predpoved kartarky, rada od rodicu nebo prani od znamych atd.

Proste bud si zijeze svuj zivot podle sebe nebo podle toho co vam rikaji ostatni.

A jak bys si chtěl tvořit osud sám?
:think:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 13.07.19 14:34
@Kralikcek píše:
A jak bys si chtěl tvořit osud sám? :think:

Tím že žiješ a rozhoduješ se…

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 13.07.19 14:38
@Martha03 píše:
Tím že žiješ a rozhoduješ se…

no tak to by kazdy snad byl zdravy a bohaty, ne?

Ja myslím, že osud je daný…proto se narodíme tam, kde jsme, do rodiny, v které žijeme, atd

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18554 příspěvků 13.07.19 14:42
@Kralikcek píše:
no tak to by kazdy snad byl zdravy a bohaty, ne?Ja myslím, že osud je daný...proto se narodíme tam, kde jsme, do rodiny, v které žijeme, atd

Není to daný.

Příspěvek upraven 13.07.19 v 14:43

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19831 příspěvků 13.07.19 14:42

Já bludy nějaké osoby s kartama či věštěckou koulí nepovažuju za osud :think: Ten je nám částečně dán „shůry“ a jsme aktivní činitelé, kteří si v rámci nějakých mezí určují jeho chod a směr ;) Osobně si myslím, že není dobré zjištovat si pokoutně, co s námi Bůh (osud) zamýšlí :think: To jsou dimenze, které je lépe nerozhrabávat :think:

Uživatel je onlineEnmamma
Závislačka 3955 příspěvků 13.07.19 14:45
@Kralikcek píše:
no tak to by kazdy snad byl zdravy a bohaty, ne?Ja myslím, že osud je daný…proto se narodíme tam, kde jsme, do rodiny, v které žijeme, atd

Podle mě je dáno jenom něco a to něco je jen proto, abychom se něco naučili, co jsme minule nezvládli, nebo udělali špatně. Pokud pochopíme a poučíme se, myslím, že i to, co je dané, bude změnitelné, takže osud máme ve svých rukách.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 13.07.19 14:47

Ona tvojí budoucnost nezná takže není co měnit :lol: osud určují tvoje rozhodnutí ne výmysly někoho kdo hádá a občas se trefí

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama