Předpověď otěhotnění kartářkou

Anonymní
30.10.19 22:57

Predpoved otehotneni kartarkou atd.

Ahoj
Stalo se Vam nekdy..ze Vam nekdo..kartarka ci vedma rekla ze budete tehotna nebo mit dalsi dite(i pohlavi)a splnilo se to? Mne to rekla nedavno jedna aniz bych se ptala a aniz by mi vestila..ze bych mela jeste deti mit..(dokonce dvojcata).Vtipne ale je, ze o dvojcatech mi rekly asi dalsi dve nebo tri kartarky nezavisle na sobe..Jako kez by..ale…Jake mate zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.10.19 23:08

Ma zkusenost je takova, ze kdyby mi rekla zena, ze byla za kartarkou se poradit o detech, tak ji zkratim retez z kuchyne, at nedela na veřejnosti ostudu. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 23:09

Jo, mne kdysi řekla, že budu mít dvě holčičky a nebude to dlouho trvat, první se narodila do dvou let potom. Přítel se mi smál, páč u nich v rodině se do té doby rodili jen kluci :lol: tenkrát jsem za ní šála hlavně kvůli svoji mamce, protože u ní propukla vázaná nemoc a já chtěla vědět, jak to bude a to mi řekla, že se nemusím bát, že nikdy nebude ležák, což se teda vyplnilo, protože mamka odešla nakonec dobrovolně, ale představovala jsem si to teda jinak

• Nahlásit
  • Citovat
1551
30.10.19 23:21
@Anonymní píše:
Ahoj
Stalo se Vam nekdy..ze Vam nekdo..kartarka ci vedma rekla ze budete tehotna nebo mit dalsi dite(i pohlavi)a splnilo se to? Mne to rekla nedavno jedna aniz bych se ptala a aniz by mi vestila..ze bych mela jeste deti mit..(dokonce dvojcata).Vtipne ale je, ze o dvojcatech mi rekly asi dalsi dve nebo tri kartarky nezavisle na sobe..Jako kez by..ale…Jake mate zkusenosti?

Ano. Me řekl astrolog ze budu mít syna (neřekl kdy) a vedma mi v létě 2015 říkala, hlavně at ted nemam dítě. At aspon 2 roky počkám. A v létě 2017 se mi narodil syn :srdce: to načasování jsem pochopila az později (za ty dva roky se udalo hodně zásadních veci v mem životě a pro moji budoucnost) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 00:00

Já jsem dlouho nemohla otěhotnět a každý rok jsem chodila ke kartářce a ta mi vždy řekla ze příští rok mít dítě nebudu. Dělala předpověď vždy na rok. A taky jsem neměla. Jednou už zoufalá jsem se ji zeptala, zda někdy vůbec mít dítě budu, ona nějak zamichala karty a řekla - Jo, budete, ale bude to holka, jestli vám to nevadí. :mrgreen: a skutečně se mi narodila ale až za hodně let, kdy už jsem tam ani nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 07:03

Netvarila bych se nijak. Neb bych k někomu takovému nikdy nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 09:07

Jojo, videla jsem asi v breznu takove divne karty (v praci) a hned me to napadlo a v cervnu uz to bylo. Ale beru to s rezervou, protoze slo o samovyklad a mohla jsem si to ovlivnit pranim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6086
31.10.19 09:51

Když to řekne každé, co přijde, dřív nebo později se to u někoho splní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 16:07

Ja chodim cca co 4 roky ke kartari a poprve mi rekl, ze budu mit dve deti, tehdy jsem o detech vubec neuvažovala a prislo mi to mimo misu. Pri dalsi navsteve mi předpověď zopakoval a asi za dva roky se mi narodila dcera. Bylo to tak narocne, ze dalsi dite nechceme, ale kdyz jsem minuly tyden byla u kartare řešit praci, hned mi rekl, ze praci u me nevidi, jen dalsi dite, dokonce kluka. Tak jsem zvedava, zatim dite opravdu nechci, ale pry i kdybych se stavela na hlavu, tak to dite mit budu, no tak to jsem zvedava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama