Předrozvodové křeče

6289
22.2.16 07:33

Predrozvodove krece

Jak jste kdo zvladl obdobi pred rozvodem???
Ja uz jsem si to v sobe vyresila jen manzel se jeste snazi a asi doufa ze couvnu…chovam se k nemu slusne ale rozhodne ne vrele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22792
22.2.16 07:53

Asi stejně jako po rozvodové. Je to stres a nervy. Po rozvodu jsem se zklidnila, že to je za náma. Sám soud trval chvíli a nějak jsem ho neprozivala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
22.2.16 08:13

To si clovek rika co si mohl vsechno usetrit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
22.2.16 08:33
@Tarjei píše:
To si clovek rika co si mohl vsechno usetrit…
…kdyby se nevdával, že. :mrgreen:
Já to vidím naštěstí jen v okolí ty rozvody, některé jsou dost psychicky náročné, někde se dohodnou na všem a je to hned. Ale je vidět, že po rozvodu se hlavně těm ženám hodně uleví.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
22.2.16 08:39

@Gina108 nooo :D a jeste mi vcera pise kamaradka jestli ji pujdu za svedka…
U nas v tom neni zadnej hardcore, proste jsme se odcizili..manzel to jeste uplne nevzdal asi ma pocit ze i kdyz se probral pozde tak preci a ja bych byla hloupa kdybych to neocenila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22792
22.2.16 08:53

@Tarjei můj si to myslel taky, že když se konečně snaží tak to musím ocenit. No bohužel, snažit se měl ty roky predtim, kdy jsem o to ještě stála.
Takže je chudacek zhrzený, nepochopeny, a vrací mi to protivnosti a komplikacemi ohledně dětí a financí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
22.2.16 10:21

@andelka83 nooo a to jsem si jeste vyslechla ze jsem byla malo durazna kdyz jsem mu rikala co mi vadi. A ze to jako nedelal schvalne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
22.2.16 10:23
@Tarjei píše:
Jak jste kdo zvladl obdobi pred rozvodem???
Ja uz jsem si to v sobe vyresila jen manzel se jeste snazi a asi doufa ze couvnu…chovam se k nemu slusne ale rozhodne ne vrele…

můj ex si taky myslel, že couvnu.. nechovala jsem se vřele, nebyl důvod. Ale zase jsem nedělala naschvály - museli jsme čas žít pod jednou střechou.. prostě jsem žila svůj život a život svého dítěte, on mi nezajímal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22792
22.2.16 10:23

@Tarjei já si vyslechla totéž. Jenže zapomněl dodat, že kdybych to řekla důrazně, tak by se naštval ještě víc, šel by do opozice, řekl že ho vydírám a nevyřešilo by to stejně nic. Nakonec to i uznal, že jsem neměla šanci, nepochodila bych po dobrém ani po zlém.
Hlavně že pořád se staví do role chudáčka, kterému se křivdí. Že si za to může sám, to neuzná. :nevim: Jako otce ho beru, jinak je mi úplně ukradený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
22.2.16 10:28

@andelka83 no a jak se snazi me dojimat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22792
22.2.16 10:30

@Tarjei mně taky. Ale už mu na to fakt neskáču. I když je to těžký, umí to dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
22.2.16 10:37

..kdyz mi neco vadilo rekla jsemto v klidu a taktne. A po ddeseti letech investovany nevracejici se energie se mi ulevilo jen tim ze jsem si pripustila ze bych v tom vlastne byt nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
22.2.16 10:38

@andelka83 vcera neco zkousel tak jsem se zvedla a odesla. Pry co je rikam ze na teatrality nemam cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama