Předškolák přihlášený ve dvou školkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 16:35
Předškolák přihlášený ve dvou školkách.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda může být předškolák v odkladovém roku přihlášený na dvou školkách. Jedná se konkrétně o naši spádovou vesnickou školku kde by byl 3dny a logopedickou školkou ve městě kde by byl 2dny. Každý týden takhle. Děkuji

Reakce:
kacz
Kelišová 6091 příspěvků 17.01.19 16:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda může být předškolák v odkladovém roku přihlášený na dvou školkách. Jedná se konkrétně o naši spádovou vesnickou školku kde by byl 3dny a logopedickou školkou ve městě kde by byl 2dny. Každý týden takhle. Děkuji

A v každé školce bude blokovat jedno celé místo? Nebo tam bude jiné dítě, které bude chodit zbytek? A jednu školku si budete platit nebo jak to máte vymyšlené?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 16:41

@kacz Vůbec nevím jak to funguje a jestli to vůbec jde. Proto se tady ptám. Vy to víte jestli to jde?

nozu
Extra třída :D 12110 příspěvků 17.01.19 16:45

no, podle mě bude velmi záležet na vstřícnosti obou ředitelek. Tohle je podle mě dost specifický případa bude nejlepší, když to budeš řešit přímo s nimi. Ty máš povinnost dávat dítěposlední rok do školky a spádová školka má povinnost ti ho vzít. Na druhou stranu v případě, že dítě chybí, musí se psát omluvenky (jako ve škole). Asi bych se šla ptát to té speciální logopedické školky, jestli tam takový případ už neřešili.

Ivana 85
Závislačka 3333 příspěvků 17.01.19 16:52

Nevim jestli to v logo skolce neni jinak,ale ve dvou normalnich by to neslo.K zapisu muzes jit do vic skolek a ty si pak jednu vyberes a ty skolky si to mezi sebou davaji vedet a automaticky se v tech jinych skolkach to misto uvolni.Ale nevim jak s tou logo,jestli to tam primo takhle nemaj,ze tam dite chodi jen obcas.

kacz
Kelišová 6091 příspěvků 17.01.19 17:20
@Anonymní píše:
@kacz Vůbec nevím jak to funguje a jestli to vůbec jde. Proto se tady ptám. Vy to víte jestli to jde?

To se musíte zeptat ve školce. Určitě jedno místo zaplatit, stát vám nebude sponzorovat dvě. A půjde to asi pouze v případě, že tam volné místo mají.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 3 inzeráty 17.01.19 17:39

A proč nebude chodit jen do té logoškolky? Znám 2 děti, které v tom odkladovém roce chodily do logopedické školky. Takové dělení jsem nezažila.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 17.01.19 19:02

Podle mě šílenost. Nevím sice důvody proč to chceš takhle udělat, ale podle mě mu úplně zaplantaš hlavu…Jestli jde do školky poprvé, tak než si zvykne na kamárady jména než si zapamatuje, budou se mu plést..Dvě besídky, dvě mikulašské x výletu podle mě mu uděláš gulaš v hlavě. Dítě potřebuje řád a ne že v jedne školce bude mít takový režim a v druhé takové, bude se mu plést co se naučil na jakou besídku kde jedou na výlet atd…

janoma
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 17.01.19 19:04

Ano,lze to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >