Předškolák zvrací. Pomohlo by mateřké mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tesska
Kecalka 323 příspěvků 25.01.17 17:36
Předškolák zvrací. Pomohlo by mateřké mléko?

Ahoj maminky, syn (5 let) zvrací, za poslední hodinu 3×, dáví se, ale už nemá co zvracet. Zmrazila jsem si colu, ale nemá na ni zatím vůbec chuť, takže nic neměl, jen 2× homeopatika Ipecacuanha. Protože máme miminko a kojím, napadlo mě, jestli by mu nemohlo pomoct mateřské mléko. Nemáte s tím někdo zkušenost? Kdy a jak (chlazené/mražené) ho případně dát? Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 25.01.17 17:38

Já osobně bych při akutním blití nedávala nic krom ledové coly po malých lžičkách, natož mlíko. Je jedno že mateřský.

nozu
Extra třída :D 12097 příspěvků 25.01.17 17:39

Mléko bych fakt nedávala…

SIMONA1234
Kelišová 7258 příspěvků 25.01.17 17:40

Lžičku Coly…klidně kávovou. A počkat…a opakovat za cca 15 minut. Mléko NE.

Nadena
Kecalka 256 příspěvků 25.01.17 17:40

Nevim teda jak by mohlo pomoct materske mleko na zvraceni… jakekoliv mleko podle me spis drazdi zaludek, nejlepsi je kulisek forte vychlazeny, davat po lzickach a nebo po lzickach tu vychlazenou kolu, i kdyz ji samozrejme ze zacatku po chvilce vyzvraci. Materske mleko je hlavni potravou pro kojence a ne pro predskolaka…

jahuhudka
Extra třída :D 12522 příspěvků 25.01.17 17:41

8o to nebude dobry napad. Jak te to napadlo

ka2ka
Extra třída :D 13750 příspěvků 25.01.17 17:43

No při tvém nápadu se mi udělalo šoufl, jinak mlíko v žádném případě. Jak psali holky colu, jestli máš tak smectu, kulíška, zelený čaj pití jen po lžičkách

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 25.01.17 17:46

Díky :) Napadlo mě to, protože MM léčí skoro všechno :)) Colu mám nachystanou, i rehydratační roztok. On na to dost trpí, tak jsem chtěla zkusit něco jiného

ugluk
Hvězda diskuse 44670 příspěvků 25.01.17 17:52

Hele, fakt nevim, jak v pripade predskolaka, ale kdyz byla dcera kojena uz jen velmi doplnkove, kdyz na ni prislo urputne zvraceni, MM bylo zcela jedina vec, kterou v zaludku udrzela (blila i lzicku ciste vody, mm dala 50 ml, vic uz jsem tehdy na jednu davku nemela) a doktori nas v tom plne podporovali. Jestli bych to zkousela na nekojene dite, netusim.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 25.01.17 18:06

Cola nebo cernej caj bez zadnyho cukru, citronu.

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 25.01.17 18:10

Ono to materske mliko by mozna pomohlo u plne kojeneho ditete, tam se tvori protilatky podle toho, jak mimco potrebuje, nejvic asi do 6. tydne.Pro predskolaka to bude neco podobneho jako kravske. To nedavej.

Samy
Závislačka 3540 příspěvků 25.01.17 18:17

A tu kolu dáváte „vyšeptalou“ nebo naopak „s bublinkami“?

berry4
Nadpozemská drbna 28350 příspěvků 25.01.17 18:21

Přemýšlím, co všechno občas může některé ženské napadnout :lol:

Kelsey
Hvězda diskuse 45252 příspěvků 25.01.17 18:27
@Samy píše:

Cerstve otevrenou davam, nasim deckam bublinky v piti nevadi.
A dam, ji do mrazaku nebo lednice a po lzickach si daji.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 18:33
@Samy píše:

jsou důležité hlavně ty bublinky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >