Reklama

Předškolák zvrací. Pomohlo by mateřké mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 25.01.17 17:36
Předškolák zvrací. Pomohlo by mateřké mléko?

Ahoj maminky, syn (5 let) zvrací, za poslední hodinu 3×, dáví se, ale už nemá co zvracet. Zmrazila jsem si colu, ale nemá na ni zatím vůbec chuť, takže nic neměl, jen 2× homeopatika Ipecacuanha. Protože máme miminko a kojím, napadlo mě, jestli by mu nemohlo pomoct mateřské mléko. Nemáte s tím někdo zkušenost? Kdy a jak (chlazené/mražené) ho případně dát? Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 25.01.17 17:38

Já osobně bych při akutním blití nedávala nic krom ledové coly po malých lžičkách, natož mlíko. Je jedno že mateřský.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 25.01.17 17:39

Mléko bych fakt nedávala…

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 25.01.17 17:40

Lžičku Coly…klidně kávovou. A počkat…a opakovat za cca 15 minut. Mléko NE.

Nadena
Kecalka 255 příspěvků 25.01.17 17:40

Nevim teda jak by mohlo pomoct materske mleko na zvraceni… jakekoliv mleko podle me spis drazdi zaludek, nejlepsi je kulisek forte vychlazeny, davat po lzickach a nebo po lzickach tu vychlazenou kolu, i kdyz ji samozrejme ze zacatku po chvilce vyzvraci. Materske mleko je hlavni potravou pro kojence a ne pro predskolaka…

jahuhudka
Extra třída :D 10264 příspěvků 25.01.17 17:41

8o to nebude dobry napad. Jak te to napadlo

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 17:43

No při tvém nápadu se mi udělalo šoufl, jinak mlíko v žádném případě. Jak psali holky colu, jestli máš tak smectu, kulíška, zelený čaj pití jen po lžičkách

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 25.01.17 17:46

Díky :) Napadlo mě to, protože MM léčí skoro všechno :)) Colu mám nachystanou, i rehydratační roztok. On na to dost trpí, tak jsem chtěla zkusit něco jiného

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 25.01.17 17:52

Hele, fakt nevim, jak v pripade predskolaka, ale kdyz byla dcera kojena uz jen velmi doplnkove, kdyz na ni prislo urputne zvraceni, MM bylo zcela jedina vec, kterou v zaludku udrzela (blila i lzicku ciste vody, mm dala 50 ml, vic uz jsem tehdy na jednu davku nemela) a doktori nas v tom plne podporovali. Jestli bych to zkousela na nekojene dite, netusim.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 25.01.17 18:06

Cola nebo cernej caj bez zadnyho cukru, citronu.

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 18:10

Ono to materske mliko by mozna pomohlo u plne kojeneho ditete, tam se tvori protilatky podle toho, jak mimco potrebuje, nejvic asi do 6. tydne.Pro predskolaka to bude neco podobneho jako kravske. To nedavej.

Samy
Závislačka 3422 příspěvků 25.01.17 18:17

A tu kolu dáváte „vyšeptalou“ nebo naopak „s bublinkami“?

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 25.01.17 18:21

Přemýšlím, co všechno občas může některé ženské napadnout :lol:

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 25.01.17 18:27
@Samy píše:

Cerstve otevrenou davam, nasim deckam bublinky v piti nevadi.
A dam, ji do mrazaku nebo lednice a po lzickach si daji.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 18:33
@Samy píše:

jsou důležité hlavně ty bublinky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama