Předškolní a mimoškolní pedagogika - dálkově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marun_7
Povídálka 11 příspěvků 25.01.19 22:14
Předškolní a mimoškolní pedagogika - dálkově

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s dodělání školy v předškolní a mimoškolní pedagogice.. Mam vystudovaný bohužel jenom 3 letý obor (bez maturity) ale chtěla bych si dálkově dodělat předškolní a mimoškolní pedagogiku.. Zda je to možné :nevim: Budu moc ráda když mi sem napíšete potřebné informace a jestli je nutností umět hrát na nějaký hudební nástroj :kytka:

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2570 příspěvků 25.01.19 22:19

Já mám tuto školu ale byla na dva roky jako pomaturitní studium a zakončená taky mat zkouškou…

marun_7
Povídálka 11 příspěvků 25.01.19 22:24

@Lamátko
Takže musím mít dodělanou maturitu a až teprve potom si dodělat tuto školu?

Lamátko
Závislačka 2570 příspěvků 25.01.19 22:27

To snad ne, mrkni na net, určitě se dá něco vybrat, ale bude to asi na 4 roky

LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 25.01.19 22:31

Já mám gympl a pak předškolní pedagogiku vš dálkově. Nejlepší máš napsat na studijní oddělení konkrétní školy, kde ti to napíšou přesně.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 25.01.19 22:49

Předškolní a mimoškolní pedagogika se dá studovat jako 4 letá střední škola s maturitou nebo pak pomaturitní bakalářské a magisterské vš studium. To pomaturitní by šlo i dálkově.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >