Předškolní a mimoškolní pedagogika Humpolec

Anonymní
11.5.20 06:28

Predskolni a mimoskolni pedagogika HHumpolec upolec

Ahoj, studoval někdo predskolni a mimoskolni pedagogiku v Humpolci? myslím zkrácené studium dalkove? Dá se ti zvládnout, bojím se, že se dětma to bude zaprah, má někdo s tímto studiem zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17808
11.5.20 08:24

Mám zkušenost s Obrataní. A dalo se to s prací i dětmi :wink:. Neříkám, že to nebylo náročnější, ale bylo to na dva roky a to se dalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
689
11.5.20 08:32

Kazde studium s pracina detma je narocne. Ber to jako vyzvu a to, ze ses pro to rozhodla a pujdes si za tim. Ja studuju predskolku na vysoky, je to taky narocny, ale proste potrebuju to pro praci tak musim zatnout zuby… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.5.20 21:10

Také by mě zajímalo zda se tu najde někdo kdo studoval pedagogiku dálkově v Humpolci???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.20 10:50

Také tam teď v září nastupuji, jsem na to zvědavá, už mám ale za sebou dva roky studia, minulý rok jsem maturovala, při třech dětech, takže moc dobře vím, co to obnáší, ale mě to děsně bavilo, proto do toho jdu zase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.20 21:49

@Katty-katka a co jsi studovala? Můžeš mi trošku přiblížit co to obnáší ta dalkova vyuka? Ja msm 2 deti, ale prave vubec zadne hlidsni ze by si je obcas vzala babička atd, tak to právě ne, tak mám z toho strach, jak to budu zvládat, chodím ještě k tomu do práce. vyuka by měla být 1 den v měsíci, zeptám se, to se průběžně píši nějaké testy nebo jak to funguje? Děkuji, jo a mám strach z hudebního nástroje, na nic hrát neumím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.20 21:51

@apanda a jak probíhala prosím výuka? Psali jste nějaké testy průběžně, vůbec si zo prostě nedokážu představit. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
17808
31.5.20 17:30
@Anonymní píše:
@apanda a jak probíhala prosím výuka? Psali jste nějaké testy průběžně, vůbec si zo prostě nedokážu představit. Děkuji

Výuka většinou jednou měsíčně pátek až neděle. Pátek od 16.00 do 20.00. Sobota 8.00 do cca 16.00 a neděle 8.00 až 12.00. testy se nějaké psaly i domácí úkoly, ale dalo se to. Nejhorší pro mě byla hra na hudební nástroj ( klávesy) do té doby jsem tím byla nepolíbená. Neříkám, že to nebylo náročné, ale s pomocí rodiny to ty dva roky šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 20:25

@apanda já právě taky vůbec jsem nikdy na žádný hudební nástroj nehrála, z toho mám největší strach. a všichni co školu studovali, maturitu udělali? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
17808
31.5.20 20:53
@Anonymní píše:
@apanda já právě taky vůbec jsem nikdy na žádný hudební nástroj nehrála, z toho mám největší strach. a všichni co školu studovali, maturitu udělali? Děkuji

Ten nástroj se dá zvládnout, ale chce to trénovat i doma. A maturitu zvládla většina (vím asi o pěti opakujících, což je asi ze 150 lidí málo) Dost lidí odpadlo už na začátku, ale chce to opravdu zatnout a nebát se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 21:09

@apanda se právě bojím, že to s dětma a praci nezvládnu. fakt? Hned na začátku? To jim nebyli líto peněz, co za to zaplatili? Teda, jestli to byla soukromá škola, já mám platit za rok 15000kc. dekuji za informace.

• Citovat
  • Nahlásit
17808
31.5.20 21:59
@Anonymní píše:
@apanda se právě bojím, že to s dětma a praci nezvládnu. fakt? Hned na začátku? To jim nebyli líto peněz, co za to zaplatili? Teda, jestli to byla soukromá škola, já mám platit za rok 15000kc. dekuji za informace.

Chce to opravdu podporu rodiny, bez té to nepůjde. Ale ty dva roky rychle utečou.

No pálka to je. U nás se to dalo platit postupně.

Odešlo jich po prvním víkendu asi šest (ve třídě nás bylo myslím 30). A to asi neměly ani zaplacené, pak v průběhu neodešel nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 05:41

@apanda my máme právě příští týden jet podepisovat smlouvu, si říkám, že ještě do září si to rozmyslím co a jak jen se bojím, že jak podepíší smlouvu už nemůžeš vycouvat, že pak třeba musíš platit nějaké sankce atd. dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
17808
2.6.20 13:43
@Anonymní píše:
@apanda my máme právě příští týden jet podepisovat smlouvu, si říkám, že ještě do září si to rozmyslím co a jak jen se bojím, že jak podepíší smlouvu už nemůžeš vycouvat, že pak třeba musíš platit nějaké sankce atd. dekuji

Tak to netuším, jak to bude u vás, já to podepisovala až potom. Nenastupovala jsem v září, ale až v říjnu, protože nebylo místo a pak se uvolnilo, ale ten víkend první školy jsem už měla domluvenou oslavu syna. Takže jsem to pak podepisovala asi až v listopadu, kdy tam byla sekretářka. Rozhodně bych se na to zeptala a bude to v té smlouvě určitě taky napsáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 13:09

@Katty-katka ahoj,když nastupujes teď v září, to jsi byla na te informativní schuzce urcite? Jak dlouho ta schuzka trvala, co se tam probíralo? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat