Předškolní pedagogika – nutnost hrát na hudební nástroj?

6.9.20 16:31

předškolní pedagogika nutnost hrát na hud.nástroj?

Holky kdo tuto školu studoval ( planuji dalkove ) je nutnost hrat na nejaky hudebni nastroj? Se zpevem nemam zas takovy problem ( nejsem zpevak, ale falesne mi zpev urcite nezni ), malovani mi jde da se rici od mala v ramci moznosti :lol: akorat ten hudebni nastroj a noty, to je u me zcela tabu. Jako mala jsem hrala max. na fletnu, ale to uz je nejakych 20 lez dozadu a nepamatuju si z toho ani,,ň" 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50446
6.9.20 16:39

Hudebni nastroj budes potrebovat. Najdi si uc. a zacni.
Taky jsem si domluvila uc. klaviru (uci moje deti).
Pristi tyden zaciname. Dcery maji dva roky naskok :lol:. Studuji jiny obor. Az to pristi rok dodelam, tak chci jinou skolu zacit a bez klaviru to nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 16:43

Nezlobte se na mě, ale to snad nemyslíte vážně… Váš příspěvek mě donutil se registrovat. Pohybuji se v oblasti pedagogiky již nějaký pátek a žasnu, kdo všechno se chystá studovat tento obor. Hudba je pilířem předškolního vzdělávání. Udělejte si kurz chůvy nebo asistenta pedagoga a nezabírejte místo těm, kteří by byli v daném oboru vhodnými kandidáty na budoucí profesi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6482
6.9.20 16:46
@koudeluzadele píše:
Nezlobte se na mě, ale to snad nemyslíte vážně… Váš příspěvek mě donutil se registrovat. Pohybuji se v oblasti pedagogiky již nějaký pátek a žasnu, kdo všechno se chystá studovat tento obor. Hudba je pilířem předškolního vzdělávání. Udělejte si kurz chůvy nebo asistenta pedagoga a nezabírejte místo těm, kteří by byli v daném oboru vhodnými kandidáty na budoucí profesi. :kytka:
Školství je v situaci, že si jaksi moc vybírat nemůže. :nevim: Ani v předškolní, ai v klasické výuce nejsou lidi - a ani za současné situace nebudou.

V podstatě buďme rádi, že do toho ještě vůbec někdo jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50446
6.9.20 16:50

Vychazi to 200,–/ 30 min. vyuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 16:55
@SAJ píše: Školství je v situaci, že si jaksi moc vybírat nemůže. :nevim: Ani v předškolní, ai v klasické výuce nejsou lidi - a ani za současné situace nebudou.V podstatě buďme rádi, že do toho ještě vůbec někdo jde.

Toto nebudu posuzovat. To, že pedagogické fakulty často chrlí absolventky, které by před dvaceti lety stěží dokončily učiliště, je věc druhá… A fakt, že se pak ani nesnaží uplatnit v oboru, je možná lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6482
6.9.20 17:03
@koudeluzadele píše:
Toto nebudu posuzovat. To, že pedagogické fakulty často chrlí absolventky, které by před dvaceti lety stěží dokončily učiliště, je věc druhá… A fakt, že se pak ani nesnaží uplatnit v oboru, je možná lepší…

Jenže někdo učit musí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 17:07
@SAJ píše:
Jenže někdo učit musí. :nevim:

Asi máte pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 17:22

@Kelsey
Super :-) určitě zkusím kouknout po okolí, kde nabízejí tuto možnost :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
6.9.20 17:26

Najdi si nějaké doucovani a začni se ucit, třeba na klavír/klávesy, to je takové nejlehčí rekla bych - určitě to budes potřebovat, já neznám lidi, co by studovali tento obor a nemuseli umět hrát na nějaký hudební nástroj, i kdyby to bylo dálkově :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 17:28

@koudeluzadele
Docitam se spousty nazoru lidi, kteří na tento obor sli, aniz by meli zaklady hudebniho nastroje. Ja se ptam z duvodu, zda se mam ucit jiz ted, pred pripadnym nastupu do studia tohoto oboru, nebo pockat a ucit se az v te skole. A prominte, ale ze by ty co neumeji hrat na hudeb. nastroj, co se ucitelek MS tyce, tak mi prijde mene prednostni nez ty co se hrnou delat ucitelku, aniz by je ta prace bavila ( a ze takovych ucitelek znam - i z vlastni zkusenosti )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 17:30

@Malaika1234
Dekuji za nazor. To je presne odpoved, ktera me zajimala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 17:34
@Daniela.Novohradska píše:
@koudeluzadele
Docitam se spousty nazoru lidi, kteří na tento obor sli, aniz by meli zaklady hudebniho nastroje. Ja se ptam z duvodu, zda se mam ucit jiz ted, pred pripadnym nastupu do studia tohoto oboru, nebo pockat a ucit se az v te skole. A prominte, ale ze by ty co neumeji hrat na hudeb. nastroj, co se ucitelek MS tyce, tak mi prijde mene prednostni nez ty co se hrnou delat ucitelku, aniz by je ta prace bavila ( a ze takovych ucitelek znam - i z vlastni zkusenosti )

Ano, znám také spousty takových lidí. Bohužel. Ohledně vaší otázky - už jste se to měla dávno učit, když je to pro vás takové tabu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.20 17:39

@koudeluzadele
Ano, v tom mate pravdu. Snad nebude pozde a na skodu kdyz ted zacnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50446
6.9.20 17:43

@Daniela.Novohradska
Kdyz clovek chce, tak hne skalou v kazdem veku.
Najdi si uc. a zacni. Potrebovat to budes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama