Předsnažilky a budoucí snažilky zima 2009/2010

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mari105
Povídálka 30 příspěvků 20.08.09 10:45
Předsnažilky a budoucí snažilky zima 2009/2010

Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale v těch starších se vůbec neorientuju. Třeba se časem najde někdo kdo je na tom podobně :)

Mám čtrnáctiměsíčního chlapečka a rádi bychom mu časem pořídili sourozence. Snažit se chceme začít někdy v zimě.
Je tu některá budoucí mamča, která by na tom byla stejně?

Už jsem sem dříve chodila, ale bohužel jsem zapomněla login, tak mám nový :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

apricose
Závislačka 3688 příspěvků 20.08.09 10:50

Ahoj,

ja jsem rada ze nove tema vzniklo, v tech starsich uz se vsichni tak nejak znaji a zorientovat se tam opravdu moc neda :wink:

my se taky chceme zacit podzim/zima snazit o dalsi mimi, mam materskou momentalne na 2 roky a Adamek je „ledňátko 2009“ takze doufame ze nam bude priroda prat a +- kolem toho ledna 2011 to zase klapne :oops: :wink:

Mari105
Povídálka 30 příspěvků 20.08.09 10:52

No výborně :) U nás jsme na tom stejně, taky mateřská jen do dvou let, takže doufám, že se taky zadaří, stejně jako u vás :)
Dlouho jsem uvažovala jestli není na sourozence ještě malinký, ale představa návratu do práce v tuhle dobu a zvažování dát malého někam do jeslí mi to dost usnadnilo. Než jesle, tak to raději sourozence ;)

Odkudpak jste?

martyk
Neúnavná pisatelka 17313 příspěvků 20.08.09 11:04

Ahojky,

jsem na tom stějně. Mám roční holčičku, mateřskou na 2 roky a někdy v zimě se chcem snažit o druhýho prcka :-)

Mari105
Povídálka 30 příspěvků 20.08.09 11:09

Teda to jsem ráda, že nás tu bude víc :)
Měla jsem trošku obavy, většina maminek stejně starých dětí chce počkat ještě o rok déle, protože mají mateřskou na ty tři roky a prcek se jim zdá na sourozence ještě malý, ale jak vidím, že v tom nebudu sama, hned se cítím odhodlanější a jistější :)

apricose
Závislačka 3688 příspěvků 20.08.09 11:32

Mari:my jsme z Vysočiny, ja jsem zase nechtela byt doma 6 a vice let, podle me je 5 let idealni, ted 2roky materska a pak trileta varianta…jestli bude prcek maly to nevim, snad to nejak zvladneme… :wink: jen kdyz kouknu tady na emimcu tak je spousta maminek co maji deti od sebe vzdalene pouze 1 rok a i kdyz to je chvili pekna „drina“ tak pak se nam to vrati :wink:
Ty mas podle fotky klucika?

Martyk: vitej :)

Mari105
Povídálka 30 příspěvků 20.08.09 11:36

Jojo, mám chlapečka Davida :) A původně jsem taky z Vysočiny, často tu i pobýváme (třeba zrovna teď), ale jinak bydlíme v Praze.

apricose
Závislačka 3688 příspěvků 20.08.09 11:43

Jak jsi psala o tech jeslich, tak jsem to taky tady omrkla, ale katastrofa nejvetsi, nejblizsi jesle jsou od na cca 40km takze nic…trosku si myslim ze tady je teda „dira“ na trhu, vy v Praze jste na tom asi lip co? :wink:

Mari105
Povídálka 30 příspěvků 20.08.09 11:50

Vůbec ne, Apricose. Bydlíme na trojce, ta má jen jedny jesle, věčně přeplněné, navíc i tam se platí a co jsem tak slyšela, tak i přes všechnu snahu úroveň nic moc. Kdybychom chtěli do jiné městské části, můžou se nám poplatky vyšplhat až na 10tis kč/měs pokud jsem to dobře pochopila. Ale je pravda, že až tak moc jsem se o to zase nezajímala.

Na Vysočině budou jesličky předpokládám asi jen v Jihlavě, co?

apricose
Závislačka 3688 příspěvků 20.08.09 12:04

pouze Jihlava a Chotěboř :(

Aspera
Generální žvanilka 21084 příspěvků 1 inzerát 20.08.09 12:17

Ahoj holky, měla bych pro Vás návrh, jestli byste nechtěly přejít k nám do předsnažilek, už se taky začínáme blížit pomalu a jistě ke snažení a rádi Vás mezi sebe vezmeme.

apricose
Závislačka 3688 příspěvků 20.08.09 13:11

Mari,co ty na to?me je to jedno klidne zustaneme tady…vzdy naskakovat do 300 prokecanych stranek je potiz, ale Aspero dekujeme za nabidku,domluvime se a kdyz tak zavitame :wink:

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 20.08.09 13:51

ahoj holky, muzu k vam? mam rocniho klucinu a dalsi snazeni planujem tak nekdy po novem roce.

Mari105
Povídálka 30 příspěvků 20.08.09 13:56

Aspero děkujem :) Ať se holky rozhodnou podle sebe a taky podle toho jak moc se asi budou blížit termínem „snažení“;)

Teredes vítej, další co je na tom úplně stejně ;)

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 20.08.09 14:20

Můžu se k vám taky přidat?

Snažení plánujeme po Novém roce. I když antikoncepci mám jen do listopadu, tak uvidím jestli půjdu pro další. Měla bych čekat až do června, kvůli CŘ, ale poprvý jsme čekali 10 měsíců než jsem otěhotněla a to stejně nevyšlo :( , na podruhý se zadařilo za 3 měsíce. Proto se mi tak dlouho čekat nechce.

Mari, koukám, že máme stejně staré děti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >