Představení se :-)

Parťačka(y) na projížďky s kočárkem, případně jiné aktivity...

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ettevi
Povídálka 18 příspěvků 12.01.19 07:40
Ahoj holky! :-)

Nově jsem se přistěhovala a hledám touto cestou maminku(y), kterou(é) to samotnou(é) venku taky nebaví. ;)

Reakce:
Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 08.02.19 10:29

Ahoj..jsem teprve nastávající maminka, ale jsem v Kolíně chvíli a taky hledám s přízněnou duši :)

Ettevi
Povídálka 18 příspěvků 08.02.19 17:31

Ahoj Tyncam, to vubec nevadi, ze jsi teprve v ocekavani. :-) Koukala jsem, ze mas termin az v zari, to mas jeste hooooodne casu. :-) Kdybys potrebovala nejakou radu, no problemo. :lol: Kde v Koline bydlis? :-)

Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 08.02.19 21:37

@Ettevi
Jo zatim jsem v 9tt. Za pár dnu se stěhujem na sídliště k Barborce, tak jsem ráda že se rekonstrukce stihla ještě před prckem :) a ty máš kolik dětí doma či na cestě? :D

Ettevi
Povídálka 18 příspěvků 10.02.19 07:12

Jo, to mate fajn, ze se stihate nastehovat pred porodem, to my jsme se stehovali v sestinedeli a byla to sila, mrnous porad plakal, tak musel vsechno oddrit manzel. :-) Jinak ditko mame zatim jen jedno, v patek mu byly tri mesice. :-) A jak se Ti vlastne Kolin zamlouva? Ja jsem mu jeste na chut uplne neprisla, ale libi se mi, ze kdyz neco zarizuju, tak je vsechno od sebe fakt kousicek. :-)

Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 10.02.19 10:50

:D jo to jsem říkala, jak jsem z Prahy zvyklá, že je vše daleko a když jsem potřebovala na úřad, tak jsem jela z jednoho konce na druhý, tak tady stačí jít na náměstí a mám vše vyřízené :D nevyhovují mi akorát otevírací doby obchodů, příjíždím z práce v 5 hod a to vše zavře. Ale jinak Kolín asi dobrý, jezdila jsem sem za přítelem, když jsme spolu ještě nebydleli a zvykala si. Pak byla jasná volba se sem přestěhovat za ním když zdědil byt, protože v Praze ty nájmy jsou šílený. Ale právě mě trápí, že všechny kamarády i rodinu mám tam a tady si jen tak někoho nenajdu. Přítelovi kamarádi buď mají děti velký, nebo asi mít jen tak nebudou, nebo jsou to peciválové a ty moji za mnou jen tak nepřijedou. :nevim: tak jsem si říkala, že budu hledat nějakou komunitu maminek, abych pak nemusela s kočárkem courat pořád sama..Ale moc tu nic takovýho neni…
No jo, tak 3 měsíční prcek, to jsi v jednom kole :)

Ettevi
Povídálka 18 příspěvků 11.02.19 18:22

Jo, oteviraci doby tu stoji pro pracujici lid za starou backoru. :)

A kde pracujes, porad nekde v Praze? Jestli jo, tak dojizdeni s briskem Ti teda ani trosku nezavidim. Hlavne v lete ne.

Najmy jsou tam vazne hnus, my jsme platili cca 15 tisic. A to jsme nebydleli v centru, ale na devitce. :poblion:

Musim rict, ze uz jsem si na ten kazdodenni zaprah zvykla. :) Vubec nechapu, jak jsem mohla bez mimise byt, mas se na co tesit, fakt! :srdce:

Příspěvek upraven 09.04.19 v 20:11

Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 13.02.19 15:04

Jo, do práce dojíždím do Prahy. Ale na dojíždění jsem si kupodivu zvykla v pohodě, za pul hod jsem na hlaváku a pak po Praze to mám kousek. Kolegyně bydlela v Praze a do práce jezdila hodinu a 10 min, to já se krásně vejdu do 50 min :dance: Jinak si budu dobírat dovolenou, tak ještě před nástupem na mateřskou si vezmu dva týdny tak mi to vyjde na celé léto doma.

No já jsem na nás oba s partnerem zvědavá, pořád si přijdem sami jak děti :mrgreen: ale biologický hodiny nezastavíš a už v tom životě něco chybělo, tak se těšíme.

A co tebe přimělo jít do Kolína?

Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 26.02.19 06:47
Cviceni

Nevíš náhodou o nějakém cvičení pro tehulky v Kolíně? Našla jsem jen plavání

Ettevi
Povídálka 18 příspěvků 01.03.19 07:15

Ahojky,

my jsme se sem prestehovali az po porodu, takze nemam paru o tom, kde je tady cviceni pro tehulky. :-) A hlavne jsem byla lina jako ves, ze jsem ani v Praze nikam nechodila. :-D

S tim dojizdenim mas pravdu, ja jsem jednu dobu po Praze dojizdela do prace hodinu a pul. 8o To leto Ti vyslo pekne. U nas holky v kanclu porad vypinaly klimu, myslela jsem, ze se tam v tech 35 stupnich roztecu. :-)

Jinak my si s manzelem taky porad prijdeme jako deti, to uz asi jine nebude. :-D

My jsme chteli do domecku a tady to bylo tak nejak nejlevnejsi a hlavne se da jeste porad dojizdet do Prahy. Nemame tu opravdu vubec nikoho, sem tam me z toho chytne splin. Bodla by tu nejaka maminka, co si rada zajde na kaficko a na dorticek, kouknout po kramech, proste cokoliv. Trosku se vykecat, at ty holcici nesmysly nemusi po vecerech poslouchat tatka. :lol:

Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 03.03.19 08:47

No tak já jsem taky líná co se týče cvičení, ale vždycky jsem měla problémy se zádama a teď mě dost bolí, tak musím něco dělat. V práci mám sice hodně pohybu, ale to nestačí. Tak asi zkusím alespoň to plavčo.

Já ráda někam zajdu, tak když ti nebude vadit, že maminka teprve budu, můžeme se dohodnout a poznat se osobně :) Akorát předpokládám, že máš čas asi spíš tak dopoledne nebo chvíli odpo?Já jezdím z práce nejdřív ve 4, ale nějak bych to vymyslela

haikiki
Nováček 1 příspěvek 19.03.19 16:48

Ahojky holky, s mužem bydlíme kousek u Kolína sice skoro 3 roky ale moc maminek tu neznám, tím že jsem dojížděla pracovat do Prahy a pak po práci trávila čas na zahradě a úpravou domu. Jsem teď ve 39tt a čekáme první holčičku :) .
Hledám tu nějakou kamarádku, maminu, se kterou bych mohla trávit volný čas, brouzdat po obchodech, zajít na kafčo a probrat vše možné a nemožné, podnikat výlety s prckama a další akce.

Tyncam
Kecalka 345 příspěvků 15.04.19 10:27

Tak co je nového? :dance:

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny