Představuji si při sexu jiného

Anonymní
30.3.20 20:19

Představuji si při sexu jiného

Mám nového přítele teprve chvíli. Mám ho ráda, líbí se mi, ale nemůžu se při sexu zbavit představy o jiném. Nejraději bych ho i oslovovala jménem toho druhého. Nejde o reálného člověka z mého okolí, ale o známou osobnost.
Jsem celkově hodně přemýšlivý typ s velkou představivostí. Máte to někdo taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24108
30.3.20 20:25

Já četla, že si představuješ jídlo, to by mi přišlo zvláštní, ale jinýho? To mi přijde normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
30.3.20 20:25
@Anonymní píše:
Mám nového přítele teprve chvíli. Mám ho ráda, líbí se mi, ale nemůžu se při sexu zbavit představy o jiném. Nejraději bych ho i oslovovala jménem toho druhého. Nejde o reálného člověka z mého okolí, ale o známou osobnost.
Jsem celkově hodně přemýšlivý typ s velkou představivostí. Máte to někdo taky tak?

Tak třeba to má tvůj chlap taky… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
30.3.20 21:04

Koho si představuješ? Můžeš to napsat, jsi anonym :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 20:46
@Anonymní píše:
Jsem celkově hodně přemýšlivý typ s velkou představivostí. Máte to někdo taky tak?

Jo, to znám, já si představují milence.. Naštěstí nemám tendenci oslovovat jménama při sexu. :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
45
31.3.20 21:33

Mně osobně partner neskutečně sexuálně přitahuje, takže tu potřebu nemám, alespoň prozatím.

Ale přijde mi to normální. :-) Nebo alespoň jsem slyšela, že to dělá plno ženskejch v mém okolí. A já se k nim určitě taky přidám, až to pro mě začne být stereotyp. :lol:

A pokud máš chuť oslovovat ho jiným jménem, tak si zkuste dát někdy role. Navrhni, že vyberete jména tomu druhému a je to. Ozvláštníš noc, případně i sex a jméno si můžeš vykřikovat jaké chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama