Předstírá nezájem schválně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:16
Předstírá nezájem schválně?

Ahoj dámy, prosím ráda bych znala váš názor. Děkuji všem za radu. Jak začít nebudu to nějak extra rozepisovat. Prostě jsem si začla s jedním pánem. Seznámily jsme se v práci. A scházíme se už nějaký ten pátek. Vše strašně jiskří, a je mi sním moc fajn jsem si jistá že i on to tak má, sice vím že to je pěknej hajzlik. Jenže to nás ženy většinou vždy táhne. Mám ale rodinu úžasného chlapa kterého bych nechtěla nikdy opustit máme dítě. Jenže u něj mi prostě schází to pravé co tam není. Nikdy jsem nedokázala představit že ho podvedu, no stalo se. Ale nejvíc mi teď vrtá hlavou ten,, milenec'' protože on ví že mám rodinu, na začátku jsem mu řekla že vždy napíšu první já ať mi nikdy sám nepíše. Respektuje to ale teď vážně nevím co si mám myslet protože když ví že jsem třeba nějakou dobu sama stejně se neozve jako první a když si třeba voláme nebo píšem čekám až řekne třeba že se chce sejít nevím jestli to má být hra na kočku a myš nebo jestli čeká na mě. Vetšinou se třeba rozloučí při telefonování i když ví že by jsme mohli být spolu a nenabídne to. Takže si připadám že se mu vnucuju když řeknu já teda jestli se nechce sejít většinou řekne že jo, ale ví že nemáme moc příležitosti být spolu a když může nevyužije toho přitom když jsme spolu tváří se jak kdyby byl ze mě úplně mimo někdy to tak i cítím že ke mě něco cítí. Ale mám mu psát pořád já? Teď jsme se viděli naposledy asi před 5 dny protože o víkendu nemohu. Teď si říkám jestli to dělá třeba schválně ten nezájem abych se mu já cpala nebo jestli mu vážně stačí vidět mě jednou za čas. Ale když jsme spolu chová se jak kdyby mě miloval a myslím že naivní nejsem. Ale vycítím to. Myslíte že se vnucuji když se ptám vždy já kdy se uvidíme atd…? Co mám dělat nechat ho být? Když nejeví až tak velký zájem i když vím že by možná chtěl ale ví že jsem zadaná poraďte díky. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePrigionia
Kecalka 338 příspěvků 2 inzeráty 16.07.19 17:20

Moje rada: dej si pár facek, na pána si vymaž kontakt a začni se věnovat manželovi a rodině!! :poblion: :poblion: :poblion:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 16.07.19 17:21

Dělá přesně to o co jsi ho požádala a ty v tom hledas blbiny. Mas ho jen jako vedlejší rozptýlení, co jiného v tom má jako hledat? Osudovou lásku? Proč by měl do tebe investovat více energie?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:25
@Tichošlápek
@Tichošlápek píše:
Dělá přesně to o co jsi ho požádala a ty v tom hledas blbiny. Mas ho jen jako vedlejší rozptýlení, co jiného v tom má jako hledat? Osudovou lásku? Proč by měl do tebe investovat více energie?

To. Je fakt jenže já se do něj asi zamilovala. A teď jsem v pasti 8o

Taky jedna
Extra třída :D 12068 příspěvků 16.07.19 17:26
@Anonymní píše:
@TichošlápekTo. Je fakt jenže já se do něj asi zamilovala. A teď jsem v pasti 8o

Neblbni. Ale chápu tě! Trošku zvolni a hoď si odstup. Ať tě to nesemele.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:35
@Taky jedna píše:
Neblbni. Ale chápu tě! Trošku zvolni a hoď si odstup. Ať tě to nesemele.

O to se teď snažím jenže já bych sním chtěla být pokaždé kdy mám jen trochu příležitost, ale myslím že kdyby cítil on to samé chtěl by semnou taky být pořád. Jenže u takových chlapů člověk neví protože někteří to dělají schválně tu nedostupnost vážně nevím co si mám myslet jestli ho fakt nekopnout do zadku. I když to bude asi těžké. Říkám si že kdyby mě tak chtěl tak to vypadá jinak on mi na to třeba řekne že vůbec netuším.. Jak kdyby se bál ukázat city to chápu. Když ví že jsem zadaná Ale co si pak mám myslet nejsem žádná puberťačka ale teď si tak vážně připadám. :zed: :lol: :,(

Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 16.07.19 17:36

No dělá co si chtěla. Za druhé je chytrej nikdy se sám neprosi a nenabidne, takže potenciálně může říct, že si se mu sama tlačila do postele. Jinak chudák tvůj chlap…

Taky jedna
Extra třída :D 12068 příspěvků 16.07.19 17:39
@Anonymní píše:
O to se teď snažím jenže já bych sním chtěla být pokaždé kdy mám jen trochu příležitost, ale myslím že kdyby cítil on to samé chtěl by semnou taky být pořád. Jenže u takových chlapů člověk neví protože někteří to dělají schválně tu nedostupnost vážně nevím co si mám myslet jestli ho fakt nekopnout do zadku. I když to bude asi těžké. Říkám si že kdyby mě tak chtěl tak to vypadá jinak on mi na to třeba řekne že vůbec netuším.. Jak kdyby se bál ukázat city to chápu. Když ví že jsem zadaná Ale co si pak mám myslet nejsem žádná puberťačka ale teď si tak vážně připadám. :zed: :lol: :,(

No je prostě rozumnější, no. Si uvědom, co chceš? Zpestření v manželství? Tak proč by to mělo být víc o citech? Čím lepší a hezčí to bude, tím hůř se ti to bude korigovat. Tak to vůbec neřeš kdy se ozve, nebo neozve, pokud reaguje jak ty potřebuješ a chceš a dává ti to co chceš - rozptýlení v manželství. Když spolu jste, je to hezké. Nepitvej věci které nefungují dle tvých představ a soustřeď se na to, co funguje. Jinak si to pokazíš.

karkarka
Závislačka 4135 příspěvků 16.07.19 17:40

Jaký že by se bál ukázat city? Vždyť jde jen o š. uk. Ty v tom hledáš něco, co tam není. Jsi jen levná matrace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:44
@Martha03 píše:
No dělá co si chtěla. Za druhé je chytrej nikdy se sám neprosi a nenabidne, takže potenciálně může říct, že si se mu sama tlačila do postele. Jinak chudák tvůj chlap…

Nevim jestli je to o inteligenci i když možná ano jde na to mazaně. Já bych to taky tak dělala kdybych na to měla čas. No dámy máte pravdu musím se probrat. Asi jsem se na něj upla že bych sním chtěla být furt a to nedělá nikdy dobrotu. Já si na něj čas udělám i když třeba nemůžu a on ne takže mi to za to nestojí. Tak si Teda nafackuju :D a honem rychle se musím probrat :lol:

sediza
Závislačka 2718 příspěvků 16.07.19 17:45

Na tvém místě bych to řekla manželovi. Upíráš mu šanci strávit život vedle někoho, kdo ho bude skutečně milovat a nebude bezpáteřní sliz. Buď s milencem, odejdi od manžela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:50
@karkarka píše:
Jaký že by se bál ukázat city? Vždyť jde jen o š. uk. Ty v tom hledáš něco, co tam není. Jsi jen levná matrace.

To si nemyslím :) než jsme se spolu vyspali nějakou dobu to trvalo a ani nijak nenalehal nespíme spolu vždy když se vidíme :) poznám když jde jen o jedno. Tohle je jiné. Ale to je fuk :)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 16.07.19 17:51
@Anonymní píše:
Nevim jestli je to o inteligenci i když možná ano jde na to mazaně. Já bych to taky tak dělala kdybych na to měla čas. No dámy máte pravdu musím se probrat. Asi jsem se na něj upla že bych sním chtěla být furt a to nedělá nikdy dobrotu. Já si na něj čas udělám i když třeba nemůžu a on ne takže mi to za to nestojí. Tak si Teda nafackuju :D a honem rychle se musím probrat :lol:

No bez urážky, ono co taky s vdanou ženskou co má děcko. Prakticky se mu sama tlačis do postele on to bral jen jako sex a teď si ho začala stíhat, protože začínáš něco cítit a on to tak zřejmě nechtěl, možná doufal, že jen u povyrazeni zůstane když máš ty závazky… Jako fakt bych se probrala, rozbíjís si rodinu jenom kvůli š. uku… Z čistě sobeckych důvodu a neohlizis se ani na manžela a co je horší ani na dítě. Primárně máš problém řešit s manželem, poradnu atd a nedělat z něho paroháče…

Dunkey
Stálice 81 příspěvků 16.07.19 18:09

To je sila, misto toho aby sis promluvila s manzelem a resila s nim, co Ti ve vztahu chybi, tak resis milence :zed:

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 16.07.19 18:11

Zase jedna, co ji svrběla, a namísto toho aby se učila efektivně komunikovat ve stávajícím manželství, tak si užívá trošku toho rojeníčka.

A ano- říkáš si o sex, o přijde a obslouží tě. Nic víc v tom nehledej a především od toho nic jiného nechtěj. Tvůj milenec od toho naštěstí taky nic jiného nechce, tak buď ráda za pohodlí a bezpečí a nefrlej, že tě milenec ještě ke všemu nezbožňuje.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama