Předzvěst že se porod blíží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:01
Předzvěst že se porod blíží

Ahoj holky, jen taková anketa, padl na vás zvláštní pocit den před porodem? Prostě tušení že porodite následující den a porod opravdu nastal? Od noci se cítím divně, nemohla jsem spát, mírne křeče v podbřišku. Odpoledne na chvilku lehké menstruační bolesti a bolest v kříži. Jsem teprve na začátku 37 týdne, ale mám takové tušení, že to přijde dřív :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 02.09.18 15:05

Neměla jsem nic, žádnou předzvěst. Pak jsem se snažila vyhnat malého všemi babskymi radami a rodila jsem 40+6 a otevřená na dva prsty jsem byla už 3 týdny predtim. Podle všech doktoru jsem měla rodit dřív a nerodila. Právě ve chvíli kdy jsem se na všechno vykaslala tak to večer přišlo :) spis si ještě užívej celonoční spaní ;)

Ivčis
Závislačka 3870 příspěvků 02.09.18 15:05

Takové tušení jsem měla u druhé taky a opět jsem nosila 10 dní po termínu :palec:

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 02.09.18 15:14

Já se den před prvním porodem začala cítit nějak jinak, ale spíš psychicky než přímo fyzicky. V noci pak přišly kontrakce a druhý den ráno byla malá na světě.
U druhého jsem ještě 4 hodiny před synovým narozením v klidu koukala na televizi a ani náhodou by mě nenapadlo, že za chvíli porodím.

Micaella22
Kecalka 424 příspěvků 02.09.18 15:14

Kdyz jsem se napila a sla ihned curat tak jsem vedela, ze uz je to tady. Jinak do ty doby nic :nevim:

Plesss
Kecalka 101 příspěvků 02.09.18 15:31

Není to moje příhoda ale ségry, můj přítel přišel z práce a tenkrát u nás bydlela ségra, jen tak ji říká no tak za 3,2,1 teď budeš rodit. V tu chvíli ji praskla voda a malá se narodila cca za 3hoďky. :lol:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 02.09.18 15:47

Ani u jednoho se žádné tušení nekonalo :)

Ukulina
Extra třída :D 14524 příspěvků 02.09.18 16:05

Neměla jsem žádné tušení. Ale den před předčasným porodem (37. TT) jsem si sbalila tašku do porodnice. :)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 16:20

U mně se žádná předzvěst nekonala. Oba porody začaly kontrakcemi. Já neměla ani jednou žádné poslíčky, takže jakmile jsem začala mít křeče, bylo mi to jasné :lol: ale do té doby nic…U prvního porodu si pamatuji, jak jsem jela autobusem, bylo mi nějak divně do toho ty křeče. Sice jsem porodila až o dva dny později, ale už v tom autobuse jsem věděla :lol: Po druhé jsem se ráno vzbudila, hned křeč a taky jsem si řekla, že už je to tady a taky, ze jo. Ale nebýt těch kontrakcí, nevím nic :palec:

Tehulinka3
Kecalka 184 příspěvků 02.09.18 16:25

Já měla tušení u dcery před 8mi lety. 7.3 jsem si udělala procházku se svým byvalim a naším pejskem. Byla trošku delší. Termín jsem měla až 20.3 přišly jsme domů já si natáhla nohy na gauči. Koukala na televizi večer tehdy dávaly snad superstar nebo tak něco. Už nevím nebo to byli ukázky, můj bývalý na to byl uchylnej. No a přemýšlela jsem o sobě že se semnou asi něco děje. bylo to takové divné tušení. Pomalu… V noci mi začaly bolesti a 8.3 večer dcera byla světě. :)

Hadumi
Extra třída :D 13517 příspěvků 02.09.18 16:59

Ne.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 02.09.18 20:06

Já měla tušení 3 týdny před termínem snad každý den a nekonalo se nic :mrgreen:

MichalkaMaruška
Nováček 5 příspěvků 02.09.18 20:21
Dotaz

Jsem v 36tt a mam krece v podbrišku a mam porad pocit ze se mi chce curat nekdy to tak je a nekdy ne :) mam i bolesti jakobych mela dostat ms . Cekam prvni a tak nevim zda to neco znamena nebo to mam nechat byt ? Cetla jsem neco o tom ze malej uz je hodne dole a tlaci na stydkou kost …diky za rady :lol:

BaruSed
Povídálka 11 příspěvků 07.09.18 20:01

@MichalkaMaruška Mám termín teď 20.9 :) A mám to taky tak :think: Jak to dopadlo? Jsi celá nebo už máš mimčo? ????

MichalkaMaruška
Nováček 5 příspěvků 08.09.18 21:30

@BaruSed jeste jsem cela a odpovedi na dotaz tu zadne nemam

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >