Reklama

Preeklampsie - předčasný porod, Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 16:54
Preeklampsie - předčasný porod - Brno Bohunice

Ahoj, ma tu nekdo zkušenost s porodem v Bohunicích pri Preeklampsii, popr. porodem v teto porodnici v 36-37tt ci driv? Jak to u Vas probíhalo, dlouho Vas tam nechali na pozorování nez naplánovali porod? Popr. jak jste to měli, jaky tlak a jine info kolem toho..?? Dekuji moc

Reklama

Reakce:

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 17:36

Ahojky, rodila jsem tam v roce 2014 v 36+0, tlak 160/130, miminko neprospívalo, takže jsem šla na císař. Syn měl 2380g, byl slabý a spavý, ale v inkubátoru vůbec nebyl. Laktaci jsem si rozjela na el. odsávačce (místní), zpočátku krmila syna stříkačkou a odsávala, doma se pak rozkojila a plně kojila. V nemocnici jsme byli celkem 9 dní, 5 dní já na oddělení šestinedělí, zbytek jsem byla na pokoji pro rodiče doprovázející hospitalizované dítě. Malej se narodil v pátek, od neděle jsem ho měla u sebe. Jinak nastupovala jsem ve středu večer a v pátek dopoledne už rodila (tlak, špatné jaterní testy, špatné monitory miminka, úbytek váhy miminka), nebylo na co čekat.

Lucie Pytlik
Kecalka 176 příspěvků 18.03.18 18:00

Ahoj, rodila jsem 34 TT, praskla mi voda. Čekalo se na maturaci plic miminka, pak to šlo rychle.Na porodnim byli všichni uzasni.Jen malinko sestry na gynde trochu nepřiknee, ale já od nich noc nepotrebovala, tak to celkem šlo. Na dětské JIP paráda, jak sestry, tak doktoři. Mala byla týden v inkubátoru, týden u me a pak domu. Rozkojily jsme se doma, jak nabrala. Pustili nás s vahou 2300g.Ale každá sestra říká něco trochu jiného, co se týká pece a postupu atd.Tak to brát s rezervou a pak si najít vlastni cestu. Ale za me všechno v pořádku. Rodila jsem 29.1.2018,kdyby cokoliv, klido nápis to SZ

Femme7
Kecalka 360 příspěvků 18.03.18 18:31

Muzu se zeptat, Vam ihned po nástupu dělali testy a následně po jejich výsledcích rozhodli tehotenstvi ukončit? A dle čeho soudili ze ditko neprospívá?? Za ty cca 3 dny?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:35

@zuzanx Dekuji za odpoved :), proc kdyz nebylo miminko v inkubátoru nemohlo byt s Vami??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:37

@Lucie Pytlik Dekuji za odpoved :). Takze vy jste tam jela kvůli tomu ze Vam odtekla plodova voda anebo jste tam již byla hospitalizovana??

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 19:29

@Femme7 Já tam byla hospitalitovaná už v 34tt a pak chodila 3× týdně na monitory, takže podle těch 14 dní, miminko nic nepřibralo, zhublo. Sekce byla kvůli miminku, ne kvůli mému tlaku.

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 19:31
@Anonymní píše:
@zuzanx Dekuji za odpoved :), proc kdyz nebylo miminko v inkubátoru nemohlo byt s Vami??

Protože jsem byla na pooperačním po císaři. Miminko mi pak dali až na normálním pokoji, až jsem byla schopná se o miminko starat. Jinak mi ho vozili na kojení.

Lucie Pytlik
Kecalka 176 příspěvků 18.03.18 20:59

Ano, odtékala mo voda, tak jsem jela do porodnice. Přesně tak, po císaři je mimco na dětském a vozí ho na kojení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama