Přeháním, když chci zabarikádovat pokojíček?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 22:50

Přeháním, když chci zabarikádovat pokojíček?

Ahojky, maminky, jdu se sem spíše vybrečet a poradit se.

Momentálně jsem v 26 TT s prvním dítětem, takže už se snažíme děťátku zařídit pokojíček. Mám už defakto 75% výbavy, která je právě uskladněná právě v pokojíčku.

Bydlíme v generačním domečku, já, přítel a jeho maminka. A jak to tak bývá, někdy jsou vztahy lepší a někdy horší. V poslední době se nám však objevil velký problém. Švagrová má 4 děti, která dává minimálně jednou týdně na hlídání právě k tchýni, která jim dovolí všechno. Já ty děcka mám ráda, ale bez dozoru jsou schopné čehokoliv. Švagrová nám sice slíbila, že na ně dohledne, aby nám do pokojíčku nelezly, to samé nemůžu říct o tchýni.

Když jsme jí to řekli, jen se zasmála a řekla že děti jsou prostě „zvědavé“. Když jsme vyjádřili obavu z rozbité vybavicky na základě jejich předchozích kousků, odvětila opět zvědavost a popřála nám aby i naše dítě bylo takto zvědavé (čtěte nevychované 8o )

Švagrová nejspíše nechá děti na hlídání ve čtvrtek a to bohužel budeme já i přítel pryč z domu a oprávněně se bojíme. Skoro až si říkám jestli nezůstat doma, i kdybych kvůli tomu zameškala vyšetření. :(

Každopádně jsme se rozhodli dát před pokoj komodu, která je cca 1,5 m vysoká a zabarikádovat tím vstup, než nainstalujete nové dveře. Možná přeháním, ale prostě se bojím, že mi to ty děti bez dozoru zničí nebo mi tam udělají nepořádek (u babičky totiž zásadně neuklízejí). Přeháním? Co by jste udělaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28383
11.1.22 22:54

Ano přeháníš. Co by asi tak s tou výbavou mohli udělat? To nemáte dveře do bytu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
11.1.22 22:56

A co tam máš? Křišťál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
11.1.22 22:56

No tak to by mě ani nenapadlo - zabarikádovat dveře 8o myslíš, že to tam rituálně podpálí? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
11.1.22 22:58

Já v tom problém nevidím. Jsem na tvé straně. Kdybych byla na tvém místě udělala bych to samé a ještě se asi pohádala a tchýni něco rozflákala s tím, že jsem jen byla zvědavá a doufám, že to po mně dítě zdědí :oops: :lol: Těšíš se na svoje dítě, nakoupíš výbavičku a máš počítat s tím, že to tomu nevinnému ani nenarozenému človíčku někdo zničí? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 22:59

@pikola

Ty děti už jsem měla možnost dobře poznat. Když je babička „hlídá“ prakticky demolují celý barák. Když odjedou, uklizime po nich třeba klidně hodinu. Hračky, kolébka a další by pro ně nejspíš byly lákavá hračka. Vím, že to nedělají naschvál, ale holt mají ve zvyku po věcech skákat, věšet se na ně a roztahovat je po domě. Dveře do bytu máme, ale tchýně do nich má klíč, protože sdílíme půdu…

• Citovat
  • Nahlásit
1566
11.1.22 23:01

To je tam tchýně pouští? Tak jí ten klíč vem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2918
@Anonymní píše:
Ahojky, maminky, jdu se sem spíše vybrečet a poradit se.

Momentálně jsem v 26 TT s prvním dítětem, takže už se snažíme děťátku zařídit pokojíček. Mám už defakto 75% výbavy, která je právě uskladněná právě v pokojíčku.

Bydlíme v generačním domečku, já, přítel a jeho maminka. A jak to tak bývá, někdy jsou vztahy lepší a někdy horší. V poslední době se nám však objevil velký problém. Švagrová má 4 děti, která dává minimálně jednou týdně na hlídání právě k tchýni, která jim dovolí všechno. Já ty děcka mám ráda, ale bez dozoru jsou schopné čehokoliv. Švagrová nám sice slíbila, že na ně dohledne, aby nám do pokojíčku nelezly, to samé nemůžu říct o tchýni.

Když jsme jí to řekli, jen se zasmála a řekla že děti jsou prostě „zvědavé“. Když jsme vyjádřili obavu z rozbité vybavicky na základě jejich předchozích kousků, odvětila opět zvědavost a popřála nám aby i naše dítě bylo takto zvědavé (čtěte nevychované 8o )

Švagrová nejspíše nechá děti na hlídání ve čtvrtek a to bohužel budeme já i přítel pryč z domu a oprávněně se bojíme. Skoro až si říkám jestli nezůstat doma, i kdybych kvůli tomu zameškala vyšetření. :(

Každopádně jsme se rozhodli dát před pokoj komodu, která je cca 1,5 m vysoká a zabarikádovat tím vstup, než nainstalujete nové dveře. Možná přeháním, ale prostě se bojím, že mi to ty děti bez dozoru zničí nebo mi tam udělají nepořádek (u babičky totiž zásadně neuklízejí). Přeháním? Co by jste udělaly vy?

Vy nemáte od své bytové jednotky klíč? 8o Já bych zamkla dveře od celé bytové jednotky nebo kde máte ten pokojíček, že můžete zatarasit jen pokoj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Enicka mimo jiné i křehké věci, které mě vážně nevyšly na pár stovek 🙂 a pokud něco zlomí, roztrhají a nebo zničí v zápalu hry, nikdo mi to nezaplatí

• Citovat
  • Nahlásit
68027
11.1.22 23:02

A vy nemate oddělené bydlení, nebo tchýně má klíče? Mně by teda vadilo, že mi někdo leze domu když tam nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68027
11.1.22 23:04
@Anonymní píše:
@Enicka mimo jiné i křehké věci, které mě vážně nevyšly na pár stovek 🙂 a pokud něco zlomí, roztrhají a nebo zničí v zápalu hry, nikdo mi to nezaplatí

Já se ti nedivím. Nebylo by jednodušší vyměnit zámek a prostě klíč tchyni nedat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
11.1.22 23:04
@Anonymní píše:
@pikolaTy děti už jsem měla možnost dobře poznat. Když je babička „hlídá“ prakticky demolují celý barák. Když odjedou, uklizime po nich třeba klidně hodinu. Hračky, kolébka a další by pro ně nejspíš byly lákavá hračka. Vím, že to nedělají naschvál, ale holt mají ve zvyku po věcech skákat, věšet se na ně a roztahovat je po domě. Dveře do bytu máme, ale tchýně do nich má klíč, protože sdílíme půdu…

No tak normálně zamkněte, tchyni ať řekne manžel, že si nepřejete, aby ona nebo děti v době vaší nepřítomnosti navštěvovaly váš byt.
To jako u vás funguje, že tchyně by si odemkla váš byt, aby tam pustila děti si hrát, vy byste měli zabarikádovanou jednu místnost bez dveří, ale děti vám budou skákat po gauči a lézt v kuchyni bez vašeho vědomí? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.1.22 23:05

Dát si tam barikádu mi přijde jako hloupost, nechala by jsem to otevřené než tam dáte dveře. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
11.1.22 23:05

To jako nemáte své patro? Byt v tom domečku? To tam máte pouze nějaké místnosti? Moc to nechápu, až tam budeš s dítětem, tak ti tam taky budou lítat děcka jak budou chtít? Toto teda není nic pro mě.

Ale dát před pokoj komodu mi přijde už moc. To ani ten pokoj nejde zamknout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28383
11.1.22 23:08
@Anonymní píše:
@pikolaTy děti už jsem měla možnost dobře poznat. Když je babička „hlídá“ prakticky demolují celý barák. Když odjedou, uklizime po nich třeba klidně hodinu. Hračky, kolébka a další by pro ně nejspíš byly lákavá hračka. Vím, že to nedělají naschvál, ale holt mají ve zvyku po věcech skákat, věšet se na ně a roztahovat je po domě. Dveře do bytu máme, ale tchýně do nich má klíč, protože sdílíme půdu…

No a tchyně když zamkneš tak půjde a dveře dětem odemkne aby tam mohly? To asi ne :nevim: prostě tchyni řekni, že jsi zamkla aby vám tam děti nelezly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat