Reklama

Přehnaly jste to s jídlem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.12.16 06:49
Přehnaly jste to s jídlem?

Zdravím, tak kolik nasmažených dobrot a salátu budete muset likvidovat? Já měla včera tak 200g salátu a menší řízek a sotva jsem dojedla… :zed: Bohužel jich je ještě osm usmažených, tak 5 vin. klobás, pár rybek… A ve strouhance v lednici dalších 6řízků :,(
Na moji obranu, muž mi vyndal maso z mrazáku, včera večer, já zapoměla. Máte nějaké rady jak to spořádat a neprasknout ve švech? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.12.16 06:51

Pardon, předevčírem večer, samozřejmě :lol:

Šarlota4
Echt Kelišová 9650 příspěvků 25.12.16 06:56

Vyhodit co s tim… nam zbylo jen trochu, ale vsechno letelo.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.12.16 07:01
@Šarlota4 píše:
Vyhodit co s tim… nam zbylo jen trochu, ale vsechno letelo.

Samozřejmě to tak nakonec dopadne… :roll: Maso máme vlastní, třikrát do roka zabijíme, takže masa se vzdáme, ale se salátem budeme statečně bojovat, je ho tam tak tři kilča, tak ještě něco sníme… V loni jsme se poučily, letos bohužel ne. Taky nejsme,,přežírací typy" :lol:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 25.12.16 07:07

Jeste brzo neco likvidovat, ne? Muj muz se vylozene tesi, jak si da kapra k snidani. Ja teda ne k snidani, ale urcite si dam i zitra. A salat taky jeste dneska muzete, ne? Jinak kdyz mi zbydou rizky, nakrajim je na prouzky, udelam salat (ledovy salat, rajcata, papriky, redkvicky)s hor­cicnym dresinkem a vsichni se po tom muzou utlouct :)

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 25.12.16 07:17

Tepelně upravené řízky bych zamrazila (dělám to tak).

LLenule111
Závislačka 3239 příspěvků 25.12.16 07:25

My vaříme tak, aby se zbytečně nevyhazovalo..jídlo nemrazíme, vařím přesně na porce, někdy o jednu více. Nikdy nevařím v kvantech.

fea 75
Nováček 9 příspěvků 25.12.16 07:29

Tak ty věci co máte, se snad ještě dva dny nezkazí, ne? Něco ještě dojíte…já den před Štedrým dnem zkoušela přerovnat mrazák, že tam dám veku, vyndala kohouta co měl být na Štepána a pak už nešel vrátit :think:…tak sem ho udělala už na Štedrý den pečeného na másle a víně, s bramborovým salátem. Ryba se udělá na Štepána, dnes se dojí ten kohout.Nic se u nás nevyhazuje, na to nejsme zas dost bohatí. Málokdy něco zbyde, výjimečně drobet salátu sežerou s nadšením slepice. A to už musí být.
Už odhadnu co sníme aco ne, my míváme na vánoce předkrm, tak potom ty ostatní porce už sou zákonitě menší. Vařím ještě pro dědu, a už to mám vychytané to množství.
S toho co se nakoupí na vánoce ještě jíme po vánocích mezi svátky-jídlo se u nás nikdy nevyhodí.

petru80
Kecalka 354 příspěvků 25.12.16 07:36

Hele a co to dnes odnest bezdomovcum salat dam do zavarovacek a opecene rizky zabalim do krabicky a nechavam jim to v parku na lavicce kde sedavaji. Udelas dobry skutek. :kytka:

Malaga
Generální žvanilka 24369 příspěvků 25.12.16 07:47

Tak nám taky zbylo, ale vyhazovat jídlo? a hned druhý den? 8o
Naopak nám to chutná, protože salát i polévka jsou rozleželé a smaženého kapra máme 1× ročně, takže si pochutnáváme i na tom postudenu…

Myslím si, že ten blahobyt nás jednou zničí… lenivíme a plýtváme :zed:

pomeranca
Extra třída :D 10700 příspěvků 25.12.16 07:53

Nepřehnali jsme to. Trochu zbylo, to dojime k večeři… a vyhodíme akorát to, co zůstalo dětem na talíři.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 25.12.16 07:55
@Malaga píše:
Naopak nám to chutná, protože salát i polévka jsou rozleželé a smaženého kapra máme 1× ročně, takže si pochutnáváme i na tom postudenu…Myslím si, že ten blahobyt nás jednou zničí… lenivíme a plýtváme :zed:

Souhlas. Docela me to rozhodilo - nechapu, proc delat tolik jidla a chodu, kdyz vim, ze to nesnime a druhy den rano to vyhodim. Je to takova marnost a plytvani :nevim:

Šarlota4
Echt Kelišová 9650 příspěvků 25.12.16 08:00
@Malaga píše:
Naopak nám to chutná, protože salát i polévka jsou rozleželé a smaženého kapra máme 1× ročně, takže si pochutnáváme i na tom postudenu…Myslím si, že ten blahobyt nás jednou zničí… lenivíme a plýtváme :zed:

Ano vyhazuji, protoze dnes dopoledne jedene za rodinou a v utery to uz fakt nikdo jist nebude. U nas zbylo asi 30dkg salatu a 2 rizky. Moc jsme toho nedelali. Proste nejime jidlo x dni stare max druhy den.

bibie
Kecalka 343 příspěvků 25.12.16 08:01

Nejenom dnes budeme po cely den prubezne konzumovat kapra, klobasy, salat, deti polevky(cockovou i zelnou), cukrovi, vanocku, rolady…ale i zitra. Vse zapijeme sudem piva a budeme cekat jeestli neprasknem:-) a hrozne se na to tesim, doufam, ze nas nepotka zlucnikovy zachvat…v tomhle jedinem mi nevadi jist 3dny to same, uvarila jsem si to excelentni, takze uz jen cekam az deti vstanou abych mohla cinkat nadobim…

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 25.12.16 08:03

My toho děláme hodně, pro aby měl každý co má rád nad má chuť, ale já do 27.nevarim.
Děcka i manžel včera říkali, že salát je luxusní, by mě ho ani nenechali vyhodit.
Chodí ujidat do lednice, takže jsem klidná.
Moc toho nepredsmazujeme akorát primerene, zbytek je obalený v lednici.
Cukroví, jak teď skončí svátky nechám drobet zbytek dam do velkého mrazaku.
To dělám každý rok, až si děcka zas vzpomenou za měsíc dva nebo v průběhu roku v neděli mamko nam chybí říkají tomu Vánoční zákusky, tak já půjdu a na dezertak jim trošku dam.
Během roku už takové nepecu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama