Přehnaná kontrola a strach ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 18:53
Přehnaná kontrola a strach ve vztahu

S přítelem za chvíli budeme 2 roky a mně pořád trápí jeden a ten samý problém, jímž je nedůvěra..myslím si, že bude problém hlavně na mé straně, jelikož přítel je jeden z nejhodnějsích chlapů, co znám..udělal by pro mě úplně všechno, jenže jsem hrozně žárlivá, užírá mě pocit, že by se někde bavil s jinou ženskou, i když to není žádný sukničkář a s jinýma si ani nepíše..stejně mám strach, že jednoho dne potká nějakou lepší a hezčí..měli jsme přes rok vztah na dálku, za chvíli se spolu máme stěhovat a bojím se, jaké to bude dál..vždycky, když na pár dní odjedu, tak ho přehnaně kontroluju..ve všední dny je v práci a po práci většinou doma, není to ten typ, který by se pořád někde tahal s kamarády apod., ale když už někdy někam jde, např. na motorku s ostatními motorkáři, mám strach, že se mu něco stane..neustále potřebuju vědět, kde je a co dělá, jinak nejsem klidná a vím, že tohle není vůbec dobře, jenže nevím, co s tím dělat..nikdy jsem si nevěřila, vždycky jsem se ve všem akorát podceňovala a ve všem jsem hrozný pesimista..potřebovala bych nabrat sebevědomí i sebedůvěru a hlavně se ve vztahu stát méně závislou, jenže nevím jak :nevim:

Reakce:
Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 27.08.19 19:04

Urcite to res, jinak budes mit tezky zivot. Co treba osobni coatch?

mrav
Vesmírná mluvilka 32125 příspěvků 27.08.19 19:14

Asi bych vyhledal psychologa. S přítelem se o svých pocitech bav.
Když vidím, co se dnes děje na silnicích, měl bych o něj taky strach. :mavam:

Kačus82
Echt Kelišová 7551 příspěvků 27.08.19 19:29

A kolik ti je? Ta sebeduvera prichazi hodne s věkem. A taky urcite pomuze to sestehovani, ale ne ve smyslu, ze ho budes mit pod kontrolou, ale ze budes mit vetsi jistotu v tom vztahu. Drzim palce

Ou
Echt Kelišová 8954 příspěvků 27.08.19 19:36

Vstup do psychoterapie a tam se nauč mít ráda sama sebe a tlumit a zvládat svoje úzkosti.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.08.19 19:43

No, hlavně se ale zaobíráš především sebou. Já být tvůj přítel, tak po pár chvilkách trpělivosti bys mi tak lezla na nervy, že jakmile bys začala, štěkla bych po tobě ať mi dáš pokoj. Tak s tím začni něco dělat co nejdřív, ve vztahu je potřeba volně dýchat, a ne se pořád zpovídat a mít za zadkem dozorkyni, ať už jsou její pohnutky jakékoliv.

Váš příspěvek
Reklama