Přehnaná péče manžela o děti

Anonymní
15.10.19 08:43

Prehnana pece manzela o deti

O prehnane materske peci toho bylo napsano jiz hodne, mne by ale zajimalo, zda se nekdo potyka s presprilis starostlivym partnerem - muzem. Muj manzel, co se tyce pece o deti, by vse udelal jinak a lepe jak ja. Rika mi i jak mam kojit, jak dite nosit, jak ho obleknout / neobleknout, jak ho koupat, prebalit? To je porad same ‚pozor na prstiky… utazena plina… volna plina… zima… teplo… velka sousta… rychla sousta…‘ On ty deti ani nenecha vyspat, jak je v noci chodi kontrolovat, prevlikat, prikryvat, pretacet… Jsem asi spatna matka.

No ja vam reknu, nekdy mam dost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7150
15.10.19 08:50

První co mě napadlo po přečtení bylo, že jakmile by začal, zařvala bych na něj: Sklapni!
Strašný tohle, jestli s tím nepřestane, přijdu ti pomoct ho zahrabat, až v tobě bouchnou saze. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
15.10.19 08:54

Pěkný psycho Teda..
Až ti bude zase radit jak máš kojit, dej mu ho do náruče ať ho nakoji za tebe, ze si ráda odpocines.
Není náhodou vášnivým čtenářem v péči o děti? To je horší jak tchyně co sežrala „Šalamounovo..h.. :think:.. bobek“ :D
Asi by mě kleplo.

Kamarádka měla něco podobného. Pomohlo až rezignovat do stavu. Chceš radit? fajn. Tady máš dítě ty víš nejlíp jak na to, já mám čas alespoň pro sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
15.10.19 08:54
@Anonymní píše:
O prehnane materske peci toho bylo napsano jiz hodne, mne by ale zajimalo, zda se nekdo potyka s presprilis starostlivym partnerem - muzem. Muj manzel, co se tyce pece o deti, by vse udelal jinak a lepe jak ja. Rika mi i jak mam kojit, jak dite nosit, jak ho obleknout / neobleknout, jak ho koupat, prebalit? To je porad same ‚pozor na prstiky… utazena plina… volna plina… zima… teplo… velka sousta… rychla sousta…‘ On ty deti ani nenecha vyspat, jak je v noci chodi kontrolovat, prevlikat, prikryvat, pretacet… Jsem asi spatna matka.No ja vam reknu, nekdy mam dost

Neni nic horsiho nez pozenstely chlap. Takova je doba :lol: ale co jsi si nabrnkla to mas :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
15.10.19 08:55

To neznám, hlavně manžel by na takovou soustavnou kontrolu neměl ani čas. On mě třeba hodně zastoupil při Vojtovce s mladším, protože mi to fakt moc nešlo, jinak převlíkání, koupání, krmení jsme každý dělal po svém, on méně často, protože trávil v práci víc času, ale navzájem jsme neřešili, jestli to ten druhý dělá trochu jinak. Třecí plochy občas jsou, to je jasné. Hlavně co se týče výživy, manžel by klukům nejraději úplně zrušil sladké, já občas vyměknu a teď aktuálně řešíme čas trávený na mobilu. Ale jak kdo dítě přikryl nebo oblékl …..to opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
15.10.19 08:56

Kamarádka má stejně pečujícího manžela. Děti v páté třídě - všude je musí doprovázet jeden z rodičů, nesmí ani ven s kamarády. Kolo a kolečkové brusle jsou smrtelně nebezpečné (mají je, ale jen díky matce). Jejich manželství tohle rozhodně neprospívá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
15.10.19 09:00
@Denisa56 píše:
První co mě napadlo po přečtení bylo, že jakmile by začal, zařvala bych na něj: Sklapni!
Strašný tohle, jestli s tím nepřestane, přijdu ti pomoct ho zahrabat, až v tobě bouchnou saze. :hug:

Ty seš boží! Prej ti ho příjdu pomoct zahrabat… :lol: Chtěla bych tě za kamarádku… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75072
15.10.19 09:03
@Denisa56 píše:
Strašný tohle, jestli s tím nepřestane, přijdu ti pomoct ho zahrabat, až v tobě bouchnou saze. :hug:

Jo, napadlo me to same… Na druhou stranu dela to spousta zen svym muzum s tam maji pocit, ze jsou v pravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
15.10.19 09:06

Manžel je taky celkem starostlivy, ale tak nějak zdravě. Tohle už je přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
15.10.19 09:21

Ještěže ti neradil, jak být těhotná a jak ty děti porodit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29266
15.10.19 09:27
@Anonymní píše:
O prehnane materske peci toho bylo napsano jiz hodne, mne by ale zajimalo, zda se nekdo potyka s presprilis starostlivym partnerem - muzem. Muj manzel, co se tyce pece o deti, by vse udelal jinak a lepe jak ja. Rika mi i jak mam kojit, jak dite nosit, jak ho obleknout / neobleknout, jak ho koupat, prebalit? To je porad same ‚pozor na prstiky… utazena plina… volna plina… zima… teplo… velka sousta… rychla sousta…‘ On ty deti ani nenecha vyspat, jak je v noci chodi kontrolovat, prevlikat, prikryvat, pretacet… Jsem asi spatna matka.No ja vam reknu, nekdy mam dost

To chápu, hlavně u toho kojení :roll: Asi bych taky zkusila dát do náruče, ať ho teda nakrmí sám, když je tak chytrej. Nechávala bych mu dítě co nejvíc a chodila sama cvičit nebo na nákup. Aby se trochu péčí unavil a neprudil. Ale asi by i chlapovi lezlo ma nervy, kdyby ho žena peskovala, jak ho drží nebo oblékl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
15.10.19 09:31

Tak u nás jeden dokonce oblepuje děte oblečení izolepou, jakože nohavice přilepí k holinám, rukávy u zápěstí a tak, když chtějí děti do lesa na houby, protože ješžiši kriste, mohlo by tam být klíště. V osmi letech nemají kolo, protože jezdit na kole není bezpečné a tak podobně. Ve 12letech nesmí dítě samo s kamarádama do školy MHD, protože to není bezpečné. Je to na zmagoření, samozřejmě tím otravuje život celé rodině, ty děti, čím jsou starší, tím jsou zpruzelejší. Utnula bych to rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6716
15.10.19 09:32

Mě spíš připadá, že se o ně bojí a nezvládá svou úzkostlivost. Je celkově neurotický nebo úzkostlivý nebo jen ve vztahu k dětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
15.10.19 09:37
@Denisa56 píše:
:mrgreen: taky se hlasim na brigadu :potlesk:

Nas tatka byl vzdycky mnohem uzkostnejsi nez ja, trochu teda jinak. Doted to vypada, ze se mnou soutezi, kdo je lepsi mama (prsa mam jen o trosku vetsi). Ale jak kluk zacal delat sporty, tak si nasli svou platformu a je to fajn, prestal se chovat jak zakomplexovana indianka :lol: a kdyz zacne polevovat, tak chlapce vezmu na vylet do zahranici nebo si najdu chlapa a kluk ma zas chvili o zabavu postarano :mrgreen:
Holt zakomplexovany stridavkar :mavam: pracuj na sobe, at si z toho beres to dobry, jinak ho drive ci pozdeji zabijes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 10:32

Zkombinovat naše manžely dohromady. Ten můj pro změnu na dítě naprosto kašlal. Dala jsem mu dítě na hlídání, letěla na kapačku do nemocnice a on jí nechal 2 hodiny pokaděnou, že ten hnus přeci nebude rozbalovat. A manžel tehdy býval celé dny doma. Když malá brečela tak maximálně zahlásil, že mi brečí dítě, ať s tím jdu něco dělat. Začal trochu fungovat až jako vyzvedávání ve školce. Ráno bylo dítě ve školce už na 6, abych stihla jít do práce, on vstává až v 8. A školku máme 100 metrů od baráku. Nebyl ochotný ji tam dovézt, tak jsem tu tříleťačku budila v 5. 15 jen kvůli tomu, že manželovi se nechtělo vstávat v 7.30 místo v 8. Tohle je zas druhý extrém.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat