Reklama

Přehnaná žárlivost, či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 08:44
Přehnaná žárlivost či ne?

Zdravím Vás..mam přítele cca 4 roky..předemnou měl více slečen na jednu noc apod a tak nějak se nechal snadněji zlákat na takové ty příležitostné akce…ze začatku si i s nějakýma kamarádkama psal..přijde mi, že kdybych s ním někde nebyla, tak by byl schopný s někým bud starým nebo novým navázat blížší kontakt a ani bych se to nedozvěděla..on na nějaké to vypisováni smsek apod moc není, takže by to bylo i složitější…kďyž je někde beze mě celou noc tak hned se bojím, že je někde s někým..nebo třeba dnes místo práce šel na školení, ráno se chystal, jak by měl nějaké rande, vím jinak jak chodí ven normálně a předtím předemnou zatajil nějake zprávy..já už fakt nevím, jestli mi hrabe a přeháním, ale mám hrozný strach, že by se to mohlo stát a ublížil by mi :(tak nějak s ním počítám do života…nevím, jak mám s tím pracovat..prosím poradte nebo se zblázním 8o

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20498 příspěvků 19.09.18 09:00

Ano,to opravdu normální není, ničíš sebe i vztah :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.09.18 09:02

Po 4 letech je divný, že máš tento pocit nejistoty. Leda, že bys měla alespoň jeden přímý důkaz nebo několik nepřímých. Jinak je to zbytečné užírání.
Ale asi víš, jak vypadá chystání na školení a jak na rande, zavoláš do práce, řeknou, že je na školení? A budeš vědět. Zvlášť, když víš najisto, že zatajil nějaké zprávy. Prověř, nenech se sebou orat.
Neživ v sobě pochybnosti, které můžeš prověřit. Pokud lhal, skonči s ním. Ať by šel kamkoliv, nelze říkat, že jde na školení a jít jinam. Lež jako lež a to by pak byly větší a větší.
Raději se ujistit nyní, i po 4 letech než později, až ho budeš mít opravdu v životě třeba kvůli spolešnému dítěti.
Nechtěj žádného chlapa za každou cenu. To se nikdy nevyplatí.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 19.09.18 09:04

Jak kdybys psala o tom mým :mrgreen: hele asi takhle, nepátrat, nelez mu do telefonu, počítače :roll: a musíš prostě věřit no :nevim: z činů snad poznáš jak to s tebou má, ne? :nevim: samozřejmě po tomhle všem už asi tu důvěru nemáš, ale víš určitě že tě podvedl nebo se chystal? Nebo máš jen strach že ho ztratíš? Jaký máte vztah? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:10
@Lainaire8 píše:
Jak kdybys psala o tom mým :mrgreen: hele asi takhle, nepátrat, nelez mu do telefonu, počítače :roll: a musíš prostě věřit no :nevim: z činů snad poznáš jak to s tebou má, ne? :nevim: samozřejmě po tomhle všem už asi tu důvěru nemáš, ale víš určitě že tě podvedl nebo se chystal? Nebo máš jen strach že ho ztratíš? Jaký máte vztah? :nevim:

Jako ke mě se právě chová hezky, je hodný, i rika ze jsem jeho laska atd.. ale vím že mi párkrát lhal, když mu jedna prej kamaradka psala a on mi tvrdil, ze nee a pak mi tvrdil, ze je uz na hotelu kdyz byl mimo domov a pritom se caral nekde v noci buhvi kde..to jsem prave zjistila z jeho tel ze..on mi pak tvrdil, ze o nic nejde ale proc mi to pak nerekl rovnou a lhal mi?? :nevim: ja jsem podle me i poznamenana z byvaleho vztahu no..

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.09.18 09:10

Do života je dobrý počítat s tím, o kom nemáš pochybnosti už v době chození.
I tak bude pořád 50% pravděpodobnost, že se rozvedete, ale ta se podle mně zvyšuje o hodně více nad 50%, pokud už vztah před oficiálním svazkem nebo jak to chcete mít není podložený důvěrou a jsou v tom špatné pocity.
Ujasni si, jak to s Tebou vede a pokud máš pocit, že si chce smáčet jinde a vadí Ti to, tak si to zjisti s konečnou platností a rozhodni se. Později to bude těžší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:12
@LaPaloma píše:
Po 4 letech je divný, že máš tento pocit nejistoty. Leda, že bys měla alespoň jeden přímý důkaz nebo několik nepřímých. Jinak je to zbytečné užírání.
Ale asi víš, jak vypadá chystání na školení a jak na rande, zavoláš do práce, řeknou, že je na školení? A budeš vědět. Zvlášť, když víš najisto, že zatajil nějaké zprávy. Prověř, nenech se sebou orat.
Neživ v sobě pochybnosti, které můžeš prověřit. Pokud lhal, skonči s ním. Ať by šel kamkoliv, nelze říkat, že jde na školení a jít jinam. Lež jako lež a to by pak byly větší a větší.
Raději se ujistit nyní, i po 4 letech než později, až ho budeš mít opravdu v životě třeba kvůli spolešnému dítěti.
Nechtěj žádného chlapa za každou cenu. To se nikdy nevyplatí.

Kontakt nemam :(..ja vim no, jenze u nej je to tezke, ze se ke me fakt chova hezky apod ale na druhou stranu je takovy tajemny, ze nevim co si mam o nem myslet..primy dukaz o nevere nemam…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.09.18 09:12
@Anonymní píše:
Jako ke mě se právě chová hezky, je hodný, i rika ze jsem jeho laska atd.. ale vím že mi párkrát lhal, když mu jedna prej kamaradka psala a on mi tvrdil, ze nee a pak mi tvrdil, ze je uz na hotelu kdyz byl mimo domov a pritom se caral nekde v noci buhvi kde..to jsem prave zjistila z jeho tel ze..on mi pak tvrdil, ze o nic nejde ale proc mi to pak nerekl rovnou a lhal mi?? :nevim: ja jsem podle me i poznamenana z byvaleho vztahu no..

Představ si, že jsou i chlapi, kteří nelžou o základních věcech a necourají se po nocích s jinými ženami. Asi tušíš, s kým tu noc byl, že.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.09.18 09:14
@Anonymní píše:
Kontakt nemam :(..ja vim no, jenze u nej je to tezke, ze se ke me fakt chova hezky apod ale na druhou stranu je takovy tajemny, ze nevim co si mam o nem myslet..primy dukaz o nevere nemam…

Tajemný chlap není dobrý pro život. Zničil by Tě a ztratila bys poslední zbytky sebeúcty. Je dost možné, že s Tebou je, protože nemá kam odejít. Trochu tajemna ze Tvé strany by nezaškodilo. Nebuď tak přímočará a netvrď, že nemáš číslo k němu do práce a nevíš, kde dělá. Tam přeci v den školení nebude, tak řeknou - on je na školení a ty - aha, já zapomněla.
Tak tajemný přítel, který mi nedá číslo do práce je k zahození, řekla bych.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:14
@LaPaloma píše:
Do života je dobrý počítat s tím, o kom nemáš pochybnosti už v době chození.
I tak bude pořád 50% pravděpodobnost, že se rozvedete, ale ta se podle mně zvyšuje o hodně více nad 50%, pokud už vztah před oficiálním svazkem nebo jak to chcete mít není podložený důvěrou a jsou v tom špatné pocity.
Ujasni si, jak to s Tebou vede a pokud máš pocit, že si chce smáčet jinde a vadí Ti to, tak si to zjisti s konečnou platností a rozhodni se. Později to bude těžší.

Chjo ja se mela narodit asi do jine doby..vsude ctu jak.70% manzelstvi, vztahu konci kvili nevere apod..hnus…no parkrat mi lhal ale nikdy jsem nenasla primy dukaz takze to je tezko no :think:

Beckyttine5
Kecalka 188 příspěvků 19.09.18 09:15

Není blizenec??

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.09.18 09:16
@Anonymní píše:
Chjo ja se mela narodit asi do jine doby..vsude ctu jak.70% manzelstvi, vztahu konci kvili nevere apod..hnus…no parkrat mi lhal ale nikdy jsem nenasla primy dukaz takze to je tezko no :think:

Ty lži úplně stačí. Lhát ve vztahu znamená, že mu za žádnou pravdu nestojíš. Já bych se ho pustila, ani bych nepotřebovala důkazy o nějakých nevěrách. Lhaní samo o sobě je hrozný a bude to tak pořád. To je vlastnost té osoby a to se nezmění. Je vychovaný tak, že lež je standartem.

Gosi
Kelišová 5643 příspěvků 19.09.18 09:35
@Anonymní píše:
Jako ke mě se právě chová hezky, je hodný, i rika ze jsem jeho laska atd.. ale vím že mi párkrát lhal, když mu jedna prej kamaradka psala a on mi tvrdil, ze nee a pak mi tvrdil, ze je uz na hotelu kdyz byl mimo domov a pritom se caral nekde v noci buhvi kde..to jsem prave zjistila z jeho tel ze..on mi pak tvrdil, ze o nic nejde ale proc mi to pak nerekl rovnou a lhal mi?? :nevim: ja jsem podle me i poznamenana z byvaleho vztahu no..

Jak muzes vedet z telefonu, ze na hotelu nebyl? A rekla ti kamaradka( tvoje, nebo jedna z jeho?) i co mu psala? Asi bych uplne nedela zavery z toho, jak zil jako svobodnej… Vsichni mame nejaky potreby a nevidim nic spatnyho, kdyz to nekdo neresi sam, kdyz zrovna nemá nikoho stalyho…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 19.09.18 09:36

Mas pochybnosti a lze ti. To není dobre. Poohledla bych se po někom jiném. Protoze až bude mít deti tak se z toho zblaznis

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 19.09.18 10:55
@Anonymní píše:

Taky jsem byla poznamenana z minulyho vztahu. Mě jen zarazilo, že třeba ten můj si v telefonu vše nechával.. Fakt vše.. Zprávy, fotky.. Právě jsem mu tam taky jednou (a naposled, od té doby se jeho mobilu vyhýbám obloukem :lol:) vlezla.. Co vše jsem se dočetla a viděla.. Proč, když tohle dělají, nezametou stopy? :nevim: Už to jsou 3 roky a stále to mám v živé paměti. Jenže já s ním o tom pak normálně mluvila, nechápala jsem že dokáže tak skvěle lhát, on by snad i zapřel že je ten telefon jeho :lol: no to bylo moje poslední pátrání a poslechnuti mé intuice. Od té doby můžu říct, že je snad vyléčenej, pak se teda kál a bla bla.. A já už nikdy podezření neměla, vidím jaký je a fakt nikam nechodí, stále s náma.. Už máme děti, jsme spolu taky skoro 4 roky.. Hele mně vyloženě řekl, že si prostě musel uvědomit že mě miluje a že už nežije ten svobodnej život co dřív (poznala jsem ho když mu bylo 37 a dost si užíval) a prostě mu to chvíli trvalo.. Já si s ním taky nezačala s vidinou lásky na celý život, to přišlo nějak postupně.. Jen jemu to trvalo dyl než mně, já hodně odpustila a nemůžu říct že by to nestálo za to.. stálo. Ale musí chtít oba.

Pokud mu nevěříš ani po 4 letech, je to špatný :nevim:

A to je rak :mrgreen: i když jen dva dny po blíženci a prý se ten zvěrokruh nějak posouvá nebo co, takže možná blíženec, odpovídalo by to :lol: ale zas jako rak dýchá za rodinu..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >