Přehnaná žárlivost u partnera

Anonymní
20.10.19 18:35

Přehnaná žárlivost u partnera

Setkala jste se ňáká s přehnanou žárlivostí u svého partnera? My jsme byli 5let naprosto v klidu, spokojená rodina, ale za poslední dobu je to mezi mnou a partnerem šílený :,( během chvilky jsem shodila pár kil (pro svůj vlastní pocit) a on je od té doby na ťafku. Podezřívá mě že někoho mam, jednou jsem ho přistihla že mi projížděl mobil, když jdu sama na nákup a vrátím se tak na mě křičí. Vůbec nevím co to je, co se stalo.
Stalo se některé z vás že se vaše polovička po x letech změnila k nepoznání? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22633
20.10.19 18:44

Jo, měl ženskou. To asi nebylo jen tak pár kil, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 18:47

@pikola bylo to pár kil, v podstatě stejná váha jak před dítětem. Ne že bych shodila 30 kg. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
20.10.19 18:59

No, pokud jsi o sebe začala víc dbát…
Nevěří Ti a to je docela problém. Těžko se dokazuje nevina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 19:48

Žárlivost je mi v určité míře sympatická, ale to co píšeš ty je otřes. Třískni s ním o zem a řekni jak věci jsou. V takovém stresu se žít nedá. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 19:54
@Anonymní píše:
Setkala jste se ňáká s přehnanou žárlivostí u svého partnera? My jsme byli 5let naprosto v klidu, spokojená rodina, ale za poslední dobu je to mezi mnou a partnerem šílený :,( během chvilky jsem shodila pár kil (pro svůj vlastní pocit) a on je od té doby na ťafku. Podezřívá mě že někoho mam, jednou jsem ho přistihla že mi projížděl mobil, když jdu sama na nákup a vrátím se tak na mě křičí. Vůbec nevím co to je, co se stalo.
Stalo se některé z vás že se vaše polovička po x letech změnila k nepoznání? :,(

Kamaradka zrovna resi stejny problem. Zhubla a manzel po ni jde uplne stejnym stalker zpusobem- kde si byla, s kym, koukne v aute na navigaci, vyhrozuje ze si to zjisti. Ona mu v minulosti odpustila neveru, nasla sms se slovy lasko bud tam v tolik a tolik atd. Jsou spolu 4 roky, 1 dite. Dala mu ultimatum, a ceka, co bude dal. U nej to je teda pry strasny kdyz do toho chlasta. :( proste mu rekla at se sklidnia zacne se k ni chovat slusne, jinak ze sbali malou a jde. Ale pry ma narazky stale, i strizlivy. Rikala, ze se to takhle neda.. drz se.

• Nahlásit
  • Citovat
salamio
20.10.19 22:08

https://www.emimino.cz/…arli-368479/

Člověk se prostě nezavděčí…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie