Přehřátý 8 měsíční kojenec

416
1.7.20 19:00

Přehřátý 8 měsíční kojenec

Holky prosím o radu…přijela jsem ze zkoušky domu a zjistila jsem, že chlap nechal děti celý den venku v tom pařáku. Malej 8 měsíční byl celej horkej ihned jsem ho vzala domu, napustila dětem malej bazének a obě děti okamžitě začala chladit… Malej ale zvracel vsechno co přes den snědl. Nechtěl moc pít a teplota 38,4 chladím hon už vypil flašku čaje. Máte někdo zkušenosti? Mám jet do nemocnice nebo prosím nějakou radu. Mám o něj strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4168
1.7.20 19:03
@Aneta0 píše:
Holky prosím o radu…přijela jsem ze zkoušky domu a zjistila jsem, že chlap nechal děti celý den venku v tom pařáku. Malej 8 měsíční byl celej horkej ihned jsem ho vzala domu, napustila dětem malej bazének a obě děti okamžitě začala chladit… Malej ale zvracel vsechno co přes den snědl. Nechtěl moc pít a teplota 38,4 chladím hon už vypil flašku čaje. Máte někdo zkušenosti? Mám jet do nemocnice nebo prosím nějakou radu. Mám o něj strach.

Jestli ho taťka nechal i spálit, určitě bych jela do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
416
1.7.20 19:11

@Uslava má spálené nohy :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
1.7.20 19:11
@Aneta0 píše:

Jela bych do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
1.7.20 19:15

Upal a u takoveho maleho mimina bych jela okamzite. Muzou hrozit febrilni krece a to je hodne nebezpecne. Co to je za m. agora, nechat mimino cely den v tom tropu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
416
1.7.20 19:20

@migmina nikdy děti nehlídali sám…vždy jsem dávala k tchýni. Ta bohužel odjela na Slovensko… A já musela do školy, máme zkouškové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4931
1.7.20 19:22

Zavolala bych na pohotovost aby o mě věděli a jela bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
1.7.20 19:25
@Aneta0 píše:
@migmina nikdy děti nehlídali sám…vždy jsem dávala k tchýni. Ta bohužel odjela na Slovensko… A já musela do školy, máme zkouškové…

Děti nikdy nebyly samy se svým otcem? 8o Proboha proč? Vezmi tu situaci jako podnět k tomu, že je na čase dát otci kurz rodičovství a nechat ho vytvářet si vztah se svými dětmi. Se spáleným miminkem s vysokou horečkou bych určitě zajela. Pokud by v klidu zabral čípek na horečku a dítě vypilo rehydratační roztok bez dalšího zvracení, tak bych namazala panthenolem nohy a dítě sledovala, a jela až pokud by se horečka a zvracení opakovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4278
1.7.20 19:26
@Aneta0 píše:

A to je omluva? On je snad nesvéprávný, že neví, co se může stát? To je až neuvěřitelný, co máš doma za linyho ignoranta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12856
1.7.20 19:27
@Aneta0 píše:

A to ho jako omlouvá nebo co?
Zavolala bych na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
1.7.20 19:33

Jako tohle je snad úplný základ, nenechávat děcka na přímém sluníčku a ještě celý den. To snad ví i nekdo, kdo děti třebas sám nikdy nehlídal. Odeme by teda dostal čočku jak krava a valil semnou na pohotovost. Dneska bylo fakt hodně teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 19:35

Tak záleží, zkus mu dát paralenovej čípek, na nožky a bříško tvarohovej zábal, a uvidíš. Kdyby pořád blil a horečka mu neklesla, bude potřeba, aby dostal infuzi. Jestli mu teplota klesne a udrží v sobě třeba sladkej čaj, asi není třeba valit do nemocnice. Ale sama vidíš, jak na tom je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
1.7.20 19:37
@Aneta0 píše:

Pokud už zvrací, jela bych určitě na pohotovost, v noci muže byt hur, aspon ti tam reknou co cekat a jak postupovat, jinak chlap at se zamysli!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4931
1.7.20 19:37

Tyjo.. malétrd bude 21 měsíců a dopoledne jsme byly venku 2 hodky a to měla klobouček a držely jsme se ve stínu a odpoledne taky dvě hodiny a to byla ve stínu v bazénku a ještě jsem ji chladila melounem z ledničky byla namazana a stejně je kapku chytnuta. V 8 měsících by byla prostě jen ve stínu nebo doma. co proboha celej den dělali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4278
1.7.20 19:43

Zajímalo by mě, jestli tady otci vůbec došlo, co provedl. Tipuju, že ne.

Celej den nechá děti ve výhni, sám byl určitě zalezlej ve stínu, ale hlavně že měl pokoj :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama