Přehřívání nabíječky telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 27.06.19 22:36
Přehřívání nabíječky telefonu

Ahoj holky, koupila jsem pro dceru v Datartu čínský dotykový telefon Umax. Funguje normálně, špatný není, ale šíleně se přehřívá nabíječka, zatím jsem to nikdy nezažila, mám iPhone a ještě smartphone Lenovo, oba při nabíjení hřejí, ale ne tak šíleně jako tento. Je toto zahřívání normální? Jak moc se vám zahřívá nabíječka při nabíjení? Vyloženě to po chvíli pálí do ruky. Když to odnesu do reklamace, určitě mi řeknou, že je to v pořádku, ale mám z toho divný pocit. Děkuji za radu. :kytka:

Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 27.06.19 23:19

Přímo neporadím, ale tablet od Lenova používám v autě jako navigaci a už párkrát mi napsal, že má příliš vysokou teplotu a doporučil vyndat baterii (což nejde). Notebook, když se přehřeje, tak vypne. Takže bych předpokládala, že kdyby ta taplota byla moc vysoká, telefon by se hlásil.

Ou
Echt Kelišová 8108 příspěvků 27.06.19 23:31

Kup si jinou nabíječku. Jinak od ní vyhoříš. Je to na normální mikro usb, ne?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 28.06.19 00:01

@Ou je to tenhle…nemam zkusenost s cinskymi telefony…dcera si ho vybrala jen kvuli cene. myslis, ze koupim v datartu nebo alze nejakou vhodnou nabijecku? nikdy jsem zadnou nedokupovala, tedy vhodnou k cinskemu telefonu :-) https://www.datart.cz/…E-White.html

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 14802 příspěvků 28.06.19 05:48

Neni to rychlonabijecja? Ta byva zhava. Nemate doma nejake jine nabijecky? Ja mam Xiaomi a pasuji k tomu vsechny nabijecky beznych znacek.

nozu
Extra třída :D 12576 příspěvků 28.06.19 06:33

@maskovak koupíš novou úplně v pohodě. Musí to mít jen stejnou koncovku. My máme náhradních nabíječek několik. Většina telefonů má koncovku mikroUSB.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 28.06.19 08:54
korneli
Kecalka 185 příspěvků 28.06.19 09:01

Pokud je v záruce jdi to reklamovat.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 28.06.19 12:03

@korneli byla jsem dnes, poslou do servisu, ale rovnou mi rekli, ze podle nich je stav normalni

Váš příspěvek
Reklama