Preindukce z důvodu váhy miminka

131
23.6.21 19:46

Preindukce z důvodu váhy miminka

Ahoj, mate někdo zkušenost s preindukci z důvodu velké váhy miminka? Jsem 39+2, dnes na kontrole miminko velké, takže zítra mám nastoupit do porodnice na vyvolání jednak kvůli te váze miminka a jednak kvůli tomu, ze předchozí jsem týden přenášela, vyvolavali, pichani vody, oxytocin, nastrih, užila jsem si dostatečně všechno, ale nakonec stejně císař. Mám strach, aby to nebylo stejné i teď. :,(

Příspěvek upraven 23.06.21 v 22:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
652
23.6.21 19:55

Jo, sice až 40+3, a ještě na ně cumeli, proč to jako chci :roll: nicméně tři Hamiltony, dvě tablety, epidural, začátek v 8 ráno a konec v 17h. Což nevím k čemu ti je, protože ti to nic neřekne :mrgreen: ale nebyla to vůbec hrůza, dítě nakonec 4300g, odhad 4050

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
23.6.21 19:56

Já měla děti velké, poslední v den termínu odhad váhy 4300g, vyvolávání jsem odmítla, že bych to ráda nechala aspoň pár dní ještě, syn se narodil po Hamiltonu 40+5 s váhou 4500g. Chodila jsem po termínu obden na kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12947
23.6.21 20:26
@Jana84667 píše:
Ahoj, mate někdo zkušenost s preindukci z důvodu velké váhy miminka? Jsem 38+2, dnes na kontrole miminko velké, takže zítra mám nastoupit do porodnice na vyvolání jednak kvůli te váze miminka a jednak kvůli tomu, ze předchozí jsem týden přenášela, vyvolavali, pichani vody, oxytocin, nastrih, užila jsem si dostatečně všechno, ale nakonec stejně císař. Mám strach, aby to nebylo stejné i teď. :,(

Po cisari by ti vyvolavat nemeli…!!

Nenech se natlacit do neceho, co nechces.
Chces radsi rovnou cisare?
Nebo pockat nanormalni porod?
Rekni si, jak to chces, a za tim si jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
23.6.21 20:27

@Lucie_Sx aha, to jsem vůbec nevěděla. A proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
23.6.21 20:43

@Lucie_Sx protože kontrakce můžou potrat původní jizvu. Prý můžou porod popohnat maximálně pichnutim vody. Alespon mi to tak říkali, když jsem čekala druhou dcerku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
23.6.21 20:44

@Jana84667 u nás v porodnici také po císaři nevyvolávají. Mně to doktor zdůvodnil tím, že při vyvolávání nastupují kontrakce rychleji a není to dobré pro jizvu. Mohlo by i hrozit prasknutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12947
23.6.21 20:45
@Martanka92 píše:
@Lucie_Sx protože kontrakce můžou potrat původní jizvu. Prý můžou porod popohnat maximálně pichnutim vody. Alespon mi to tak říkali, když jsem čekala druhou dcerku

Presne tak, kontrakce pri vyvolani jsou neprirozene, prudke, jdou rychle za sebou.
Muze prasknout jizva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
23.6.21 21:14

@Lucie_Sx ty jo, tak dekuju. Ještě ze jsem sem napsala. Řeknu jim zítra, ze o tom vím, tak snad mě budou respektovat. Jsem trochu v tomhle hloupá, doktorum věřím a nechám se snadno unést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12947
23.6.21 22:02
@Jana84667 píše:
@Lucie_Sx ty jo, tak dekuju. Ještě ze jsem sem napsala. Řeknu jim zítra, ze o tom vím, tak snad mě budou respektovat. Jsem trochu v tomhle hloupá, doktorum věřím a nechám se snadno unést.

Hlavne si v hlave srovnej, co presne chces TY, ne doktori. A chtej to. Dost casto se cesta najde, i kdyz to predtim vypada, ze to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat