Překážka na straně zaměstnavatele v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:15
Překážka na straně zaměstnavatele v těhotenství

Dobré ráno všem,

měla bych dotaz ohledně překážky ze strany zaměstnavatele. Šéf za mnou cca 2 týdny nazpět došel s dohodou (co jsem tak vydedukovala, tak asi nadbytečnost). Tu jsem samozřejmě odmítla podepsat a rovnou mu oznámila že jsem těhotná (aktuálně 16. týden). Chtěl abych to podepsala hned a do práce už nechodila. Po zbytek dne jsem si vzala volno, bylo příhodně před prodlouženým víkendem. Druhý den jsem mu napsala že bych ráda došla v dalším týdnu do práce. Celý minulý týden jsem normálně chodila a absolvovala další schůzku, kde jsem oznámila, že bych práci ráda dochodila až do nástupu na mateřskou. Na schůzce byla i kolegyně z personálního oddělení a naznačila možnost překážky.
Dnes mě čeká opět schůzka po které má naše oddělení poradu, které se již neúčastním, takže čekám, že můj návrh se mu až tak nezamlouval.
Pokud by mi tedy navrhli překážku na straně zaměstnavatele, mám i v tomto případě nárok na 100% náhradu mzdy? Všude v diskuzích se tento postup týká většinou rizikovějších práci a já jsem obyč. kancelářská krysa :)

Děkuji za případné názory a rady.

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 08.10.18 08:24
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,

měla bych dotaz ohledně překážky ze strany zaměstnavatele. Šéf za mnou cca 2 týdny nazpět došel s dohodou (co jsem tak vydedukovala, tak asi nadbytečnost). Tu jsem samozřejmě odmítla podepsat a rovnou mu oznámila že jsem těhotná (aktuálně 16. týden). Chtěl abych to podepsala hned a do práce už nechodila. Po zbytek dne jsem si vzala volno, bylo příhodně před prodlouženým víkendem. Druhý den jsem mu napsala že bych ráda došla v dalším týdnu do práce. Celý minulý týden jsem normálně chodila a absolvovala další schůzku, kde jsem oznámila, že bych práci ráda dochodila až do nástupu na mateřskou. Na schůzce byla i kolegyně z personálního oddělení a naznačila možnost překážky.
Dnes mě čeká opět schůzka po které má naše oddělení poradu, které se již neúčastním, takže čekám, že můj návrh se mu až tak nezamlouval.
Pokud by mi tedy navrhli překážku na straně zaměstnavatele, mám i v tomto případě nárok na 100% náhradu mzdy? Všude v diskuzích se tento postup týká většinou rizikovějších práci a já jsem obyč. kancelářská krysa :)

Děkuji za případné názory a rady.

Jistě. Jen si dej pozor na to, co podepisuješ. Překážka v práci se oznamuje, není důvod podepisovat cokoliv na důkaz souhlasu. na důkaz souhlasu se podepisují dohody.

A dokumenty se hodnotí nikoli podle nadpisu, ale podle obsahu. Dá-li ti podepsat listinu nadepsanou „Překážka na straně v práci na straně zaměstnavatele“, ale obsahem dohodu o rozvázání PP a ty podepíšeš souhlas, podepsala jsi dohodu o rozvázání PP.

Pokud ti dá podepsat listinu nadepsanou „Překážka v práci na straně zaměstnavatele“, nepodepisuj ji dole na důkaz souhlasu, ale potvrď doručení tak, že ji podepíšeš nahoře za text, který připíšeš: Bylo mi doručeno dne dd.MM.rrrr, podpis.

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 08.10.18 08:24

pokud má zaměstnavatel překážku, budeš doma za 100%, vyřeší to s tebou personální, nikoliv šéf.. moc ti držím palce..

já pracuju ve zdravotnictví a jsem za neschopenku doma, vycházky omezený.. donutili mě.. udělali mi oficiální ústupky, ale vlastně jen papírový, ale furt to bylo pro těhotenství dost rizikové.. kdybych se hádala, skončilo by to útrapama pro kolegyně, což sem fakt nechtěla.. nedej se.. kord pokud děláš práci, kterou jako těhotná vykonávat normálně můžeš..

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 08.10.18 08:26

Jistě, že máš. Každý má nárok na placené překážky, pokud na straně zaměstnavatele jsou. Jediná jeho možnost, jak se tě teď zbavit, je dohodnout se s Tebou. A pokud s tím nebudeš souhlasit, a nemusíš, tak překážky jsou jeho jediná možnost. Navíc Ti u něj bude nabíhat dovolená. A pokud třeba pak půjdeš na další MD s dalším dítětem, tak pořád budeš zaměstnaná a opět ti naběhne dovolená, kterou Ti bude muset nechat čerpat (fakticky ti za ní pošle peníze). Takže bych se upřímně moc divila, kdyby spíš neplánovali, jak na Tebe vyvinout tlak, abys dohodu podepsala, protože překážky jsou pro zaměstnavatele značně drahá záležitost.

eumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 08.10.18 08:33
@jessikka píše:
Jistě, že máš. Každý má nárok na placené překážky, pokud na straně zaměstnavatele jsou. Jediná jeho možnost, jak se tě teď zbavit, je dohodnout se s Tebou. A pokud s tím nebudeš souhlasit, a nemusíš, tak překážky jsou jeho jediná možnost. Navíc Ti u něj bude nabíhat dovolená. A pokud třeba pak půjdeš na další MD s dalším dítětem, tak pořád budeš zaměstnaná a opět ti naběhne dovolená, kterou Ti bude muset nechat čerpat (fakticky ti za ní pošle peníze). Takže bych se upřímně moc divila, kdyby spíš neplánovali, jak na Tebe vyvinout tlak, abys dohodu podepsala, protože překážky jsou pro zaměstnavatele značně drahá záležitost.

Proč tlak? Dělá se to tak, že se dá podepsat dohoda o rozvázání pracovního poměru, která je nadepsaná jinak. Zaměstnanec si přečte nadpis, nečte text a podepíše.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:37

Holky moc děkuji za expresní odpověďi :) já jim dohodu smetla ze stolu uz při první schůzce a dost důrazně jim řekla že ji podepisovat nehodlám. No uvidím, co si na mě před obědem nachystají :)
Budu ale setsakramentsky opatrná.

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 08.10.18 08:59

Prosím tě a pokud děláš v kanceláři, tak jakou může mít překážku v práci? Nemá místo, ale tak logicky, pokud se nenecháš vyhodit, tak než tě nechat sedět doma za 100% platu, tak ti asi přiřadí nějakou práci, ne?

Nic podepisovat nemusíš, jen na přední straně převzetí a v klidu si to doma pročíst.

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 08.10.18 09:10
@eumedon píše:
Proč tlak? Dělá se to tak, že se dá podepsat dohoda o rozvázání pracovního poměru, která je nadepsaná jinak. Zaměstnanec si přečte nadpis, nečte text a podepíše.

Protože jsem to už zažila s kamarádkou. Nastoupili na ní tři včetně právníka a vydírali. To, co popisuješ, se samozřejmě taky stát může, i tak to ale považuji za nátlak.

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 08.10.18 09:13
@terinka4444 píše:
Prosím tě a pokud děláš v kanceláři, tak jakou může mít překážku v práci? Nemá místo, ale tak logicky, pokud se nenecháš vyhodit, tak než tě nechat sedět doma za 100% platu, tak ti asi přiřadí nějakou práci, ne?Nic podepisovat nemusíš, jen na přední straně převzetí a v klidu si to doma pročíst.

Kamarádku takhle fakt nechali. Jako máš pravdu, rozhodně by bylo výhodnější jí nějakou práci najít, ale udělali jí to.

Ale máš pravdu, že zakladatelce třeba fakt něco najdou.

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 08.10.18 11:05
@Anonymní píše:
Holky moc děkuji za expresní odpověďi :) já jim dohodu smetla ze stolu uz při první schůzce a dost důrazně jim řekla že ji podepisovat nehodlám. No uvidím, co si na mě před obědem nachystají :)
Budu ale setsakramentsky opatrná.

budu ráda, když nás informuješ o průběhu, nebo jak to dopadlo :)

eumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 08.10.18 11:17
@jessikka píše:
Protože jsem to už zažila s kamarádkou. Nastoupili na ní tři včetně právníka a vydírali. To, co popisuješ, se samozřejmě taky stát může, i tak to ale považuji za nátlak.

Ale jistě, trochu jsem to nadsadil (možná přehnal), aby si zakladatelka všimla taky možnosti, že jí dají podepsat dohodu, nadepsanou jinak.

Jinak - k nátlaku na podpis dohody, vydírání, atd. viz :
 https://www.epravo.cz/…-108075.html

Důležité je ovšem hlídat si důkazní situaci.

https://www.mesec.cz/…-to-u-soudu/

Příspěvek upraven 08.10.18 v 11:23

eumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 08.10.18 11:20
@terinka4444 píše:
Prosím tě a pokud děláš v kanceláři, tak jakou může mít překážku v práci? Nemá místo, ale tak logicky, pokud se nenecháš vyhodit, tak než tě nechat sedět doma za 100% platu, tak ti asi přiřadí nějakou práci, ne?Nic podepisovat nemusíš, jen na přední straně převzetí a v klidu si to doma pročíst.

Normálně: Reorganizace, nadbytečnost, nemožnost dát platnou výpověď, nelze nutit k dohodě, tedy logicky překážka v práci na straně zaměstnavatele. To je logické. Ovšem - překážka v práci se oznamuje, nejde o dohodu „že zůstane na překážkách“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >