Překážka na straně zaměstnavatele - výpočet mateřské

88
1.3.21 09:58

Prekazka na strane zamestnavatele - vypocet materske

Ahoj holky, nikde jsem nenasla odpoved tak zkusim taky nez budu volat na ossz, zda nekdo nema zkusenosti?? Vim ze do vypoctu materske (penezita pomoc v materstvi) se nezapocitava nemocenska, takze ta vam prumer nezmeni, ale jak je to s prekazdou ze strane zamestnavatele? Jsem ted tretinu dni na prekazce (60%) protoze kvuli covidu mame mene klientu, tak me zajima zda potom nebudu mit o to nizsi materskou? Dekuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7458
1.3.21 10:23

Tipuju, že ano. Nenašel jsem teda nikde na rychlo, že by to z toho mělo být vyjmutý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
1.3.21 10:35

Toto jsem řešila v práci s vedoucím. Ten mi tvrdil, že pořád se počítá průměr náhrady/hodinovka i při překážkách, tím pádem by se to nemělo na mateřské projevit. Ale na 100% to fakt nevím. Taky jsem to nikde na netu nezjistila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
1.3.21 11:17

Já si myslím, že se to spíš počítat bude, protože se z toho odvádí sociální pojištění, ale určitě to také nevím. Nejlepší bude zavolat na socialku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9248
1.3.21 11:40

Nejsou to vyloučené dny, PPM to negativně ovlivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
1.3.21 11:51

Diky, myslela jsem si to.. je to ale teda svinarna, ja prece tohle neovlivnim, doma byt nechci, mam mensi vyplaty a jeste budu mit kvuli tomu snizenou materskou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat