Překlad/tlumočení anglických beauty videí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
modroočko4
Nováček 7 příspěvků 14.01.19 09:08
Překlad/tlumočení anglických beauty videí

Ahoj, prosím o překlad anglických videí - z angličtiny do češtiny. Anglicky trochu umím, i překladač poslouží :), jenomže potřebuji přesný a dobrý překlad, abych něco nedělala špatně. Jedná se o videa na téma obličejová jóga. Ráda bych znala Vaše cenové nabídky. Prosím pouze nabídky za rozumné ceny. Při rozumné ceně mám zájem i o více videí (cca 10). Moc děkuji za nabídky.
 https://www.youtube.com/…iraiClinical

Reakce:
baimoli
Kecalka 462 příspěvků 14.01.19 09:16

Ta žena má evidentně facelift, takže nevím, jak účinné to cvičení může být :D A to chceš jen přeložit, co říká, nebo chceš udělat titulky do videa z youtube? To je dost velký rozdíl..

dustyblade
Nováček 9 příspěvků 14.01.19 09:16
200 na hodinu

ahoj, za 200 na hodinu času. jsem rychlá, můžeš mi zkusit poslat 200 a já ti za to přeložím, co stihnu za hodinu a uvidíš, zda se ti to vyplatí :-).

modroočko4
Nováček 7 příspěvků 14.01.19 09:21

@baimoli Ahoj, moc děkuji za odpověď. Já to chci cvičit jako prevenci :) Takhle, mně je jedno jakou formou to zvolíš. Nejlepší je asi pro mě audio nahrávka - do sluchátek posloucháš a do telefonu můžeš rovnou překládat. To se mi zdá i takové nejrychlejší :)

dustyblade
Nováček 9 příspěvků 14.01.19 09:23

dá se nahrát video s voiceoverem česky a poslat přes úschovnu.

modroočko4
Nováček 7 příspěvků 14.01.19 09:27

Formu nechám na Vás. Teda abych se v tom ještě vyznala :) Určitě mě zajímá cena :)

baimoli
Kecalka 462 příspěvků 14.01.19 09:29
@modroočko4 píše:
@baimoli Ahoj, moc děkuji za odpověď. Já to chci cvičit jako prevenci :) Takhle, mně je jedno jakou formou to zvolíš. Nejlepší je asi pro mě audio nahrávka - do sluchátek posloucháš a do telefonu můžeš rovnou překládat. To se mi zdá i takové nejrychlejší :)

Jasně :D Klidně se domluv s dustyblade, já tenhle týden stejně nemůžu..budu dělat zkoušky z francouzštiny :(

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 3 inzeráty 14.01.19 10:03

@baimoli ta paní má zcela evidentně všechno, co tak lze v plastice na obličeji udělat, vždyť je ráda, že vůbec pohne pusou, zbytek obličeje se nehýbe vůbec :lol:

modroočko4
Nováček 7 příspěvků 14.01.19 10:24

@Lily Evans Máte pravdu, taky si myslím, že paní má hodně uděláno :) Nicméně vše, co jsem četla o obličejové józe - a to především recenze obyčejných žen, mě přesvědčilo o benefitech jógy :)

P-aulin-a
Kecalka 164 příspěvků 14.01.19 12:17

500kc-600kc za video s tim, ze preklad bude formou titulku :) jako samostatny text by to nemuselo davat uplny smysl ;)

modroočko4
Nováček 7 příspěvků 14.01.19 13:09

@P-aulin-a Nezlob se na mě, ale já jsem psala v inzerátu, že hledám někoho, kdo mi to přeloží za rozumné peníze. Jestli Ti přijde částka 500 Kč za jedno video rozumná částka, tak teda fakt nevím, co je u Tebe normální částka. Ale i tak děkuji za nabídku :)

baimoli
Kecalka 462 příspěvků 14.01.19 13:17
@Lily Evans píše:
@baimoli ta paní má zcela evidentně všechno, co tak lze v plastice na obličeji udělat, vždyť je ráda, že vůbec pohne pusou, zbytek obličeje se nehýbe vůbec :lol:

No, to jo :lol:

P-aulin-a
Kecalka 164 příspěvků 14.01.19 14:36

@modroočko4 chapu, v pohode :) jen za preklad by to samozrejme takova castka nebyla, ale udelat titulky je casove dost narocne.

modroočko4
Nováček 7 příspěvků 14.01.19 15:15

@P-aulin-a Pro mě stejně nejschůdnější a řekla bych, že i časově nejméně náročné vyjde audio nahrávka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >