Překročení výdělku 6100 a vyhození z úřadu práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 11:13
překročení výdělku 6100 úřad práce

Chci se zeptat když jsem překročila 6100 výdělek měsíční hrubé mzdy vyhodili mě z úřadu práce, kdy se mohu vrátit? za měsíc nebo za 6měsíců zpět?? děkuji

Reakce:

Karleon
Kelišová 5375 příspěvků 11.11.18 11:37

A není lepší chodit do práce?

lootseek
Stálice 78 příspěvků 11.11.18 18:38

Vrátit se můžete ihned (resp. doložit příjem nižší v následujícím měsíci - pohlídat si to) ale nechápu, jaký je v tom smysl, protože podporu nemáte ani mít při DPČ nemůžete a odvody vám platí zaměstnavatel už při výdělku nad 2.500,– Jaké služby UP tak nutně potřebujete, že lpíte na tom být v evidenci?

lootseek
Stálice 78 příspěvků 11.11.18 18:41

S tím okamžitým návratem je to ale tak, že jste musela úřadu včas (hned jak jste se skutečnost dozvěděla) překročení výdělku nahlasit, jinak tam je 3 měsíce sankční vyřazení…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 20:28
děkuji

děkuji moc za informace

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 11.11.18 20:33

@lootseek si spíš myslím, ze má DPP… Nebo se to s dohodou nějak už změnilo? Bylo to v plánu, ne? Možná jsem mimo. :)

lootseek
Stálice 78 příspěvků 11.11.18 21:05

DPP už není delší dobu povolená jako nekolidující zaměstnání ;)
@Kamkam

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 11.11.18 21:11

@lootseek díky za info :) ještě si dovolím trochu zneužít na otázku, jestli nevadí :D nekolidujici, takže při rodičáku na ni lze normálně pracovat, že?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 11.11.18 21:11

Teď mi došlo, že je to blbá otázka… Tam se to netriska s tím pracákem..uz mi to nemyslí :D

lootseek
Stálice 78 příspěvků 12.11.18 13:50
Při RP můžete na jakoukoli smlouvu neomezeně
@Kamkam píše:
Teď mi došlo, že je to blbá otázka… Tam se to netriska s tím pracákem..uz mi to nemyslí :D

lootseek
Stálice 78 příspěvků 12.11.18 13:52

Navíc podpora v nezaměstnanosti po RD s DPČ pokud by se nesehnala po umístění dítěte do MŠ hned práce nebo jste o DPČ přišla, bývá zajímavější než u mamin, co neoracují a počítá se jim podpora z RD (resp. průměru v národním hospodářství) @Kamkam

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 12.11.18 19:34
@lootseek píše:
Při RP můžete na jakoukoli smlouvu neomezeně

Děkuji, došlo mi pak, že se ptám na blbost. :mrgreen: a díky za další info o podpoře. Ale snad to nebudu muset zkoušet v praxi. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >