Překrvená pochva na začátku těhotenství

Anonymní
24.7.13 11:23

Překrvená pochva na začátku těhotenství

Ahojte :mavam: Raději anonymně, aby tu do mě zase někdo nerejpal :mrgreen: Mám dotaz ohledně překrvení pochvy na začátku těhu. Kamarádka na mě dnes vybafla z dotazem, jestli je to v těhu normální. Je teprve na úplném začátku…včera jí vyšel pozitivní testík a na gyndu je objednaná až za 14 dní. Ale bojí se, aby ještě ms nedorazila, protože na překrvení pochvy a nateklé zevní pohl. orgány a tím prý trpí těsně před příchodem ms, tak z toho má hrůzu. Já už mám sice 3 těhu za sebou, ale už je to nějaký ten pátek zpátky a vůbec si nevybavuju, jak jsem to během těhu mívala já :think: hlavně jsem se tím ani nikdy nezabývala, takže jí bohužel neporadím :nevim: Má někdo z vás s tímhle zkušenost? Je to normální, nebo má opravdu čekat zpožděnou ms a mimi se neudrží?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24745
24.7.13 11:27

To slyšim poprvé, že na začátku může překrvená pochva. Já jí měla překrvenou až kolem 5 měsíce do porodu, ale na začátku ne a nemám to ani před menses :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71446
24.7.13 11:31

Já spíš nechápu k čemu ji to pomůže… pokud bude vše ok, tak bude těhotenství pokračovat, pokud ne, tak to příroda sama ukončí, takhle v začátku s tím stejně nic nenadělá, takže nemá smysl se pozorovat a řešit co je či není normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 11:43

@j.a.n.i1 je to její první těhotenství, takže je ze všeho vyplašená a má nervy na pochodu z toho, aby to klaplo. Já jí chápu, ale taky mě nikdy nenapadlo se takhle zkoumat a pozorovat. Jenže já byla těhotná jako hodně mladá, jenže jí už je 35,tak má prostě strach, že jí ujíždí vlak a moc si přeje, aby to takhle na poprvý klaplo.

• Nahlásit
  • Citovat
71446
24.7.13 12:00

No jo, ale čím víc se bude pozorovat, tím horší to bude… já vím, že to je těžký, ale prostě čím víc se bude stresovat, tím větší je šance, že se něco pokazí, neb to je mocný faktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 12:11

@j.a.n.i1 to jsem jí taky říkala…prostě ať to tolik nedramatizuje a snaží se být v klidu…ale asi je to fakt těžký. Hodně by jí uklidnilo, že na ten její dotaz by byla odpověď - ano, je to normální. Ale takhle já jí bohužel neodpovím, protože s tím nemám zkušenost a nechci jí lhát a tím v ní třeba probouzet falešný naděje :( Proto mě napadlo, dát to sem, že by se někdo, kdo s tím má zkušenost ozval :think:

• Nahlásit
  • Citovat
71446
24.7.13 12:23

Tak já jsem ji překrvenou měla snad jen cca 2 měsíce před porodem a to ještě jen někdy… takže bych taky neřekla, že je to běžné… ale zas jestli to má pravidelně před MS, tak to asi u ní normální bude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 12:34
@j.a.n.i1 píše:
Tak já jsem ji překrvenou měla snad jen cca 2 měsíce před porodem a to ještě jen někdy… takže bych taky neřekla, že je to běžné… ale zas jestli to má pravidelně před MS, tak to asi u ní normální bude :nevim:

no jo, to mě vůbec nenapadlo…zkusit jí to takhle podat :dance: Každopádně díky holky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.13 20:09

@zakladatelko jako co se tyce toho prekrveni, tak to nemam, ale co muzu za sebe rict, tak mam vetsi vnimavost (treba pri sexu mi k orgasmu staci daleko min casu nez pred tehu, nijak se nepozoruju, jen mi tohle prislo jako fajn zlepseni :dance: ). Jinak ja jsem cca 6. - 7. tt, ale jeste nemame potvrzene :srdce: na UTZ jdu zacatkem srpna, proto ta anonymita ;)

PS: Jinak doporucuji nepozorovat se, jak radily holky :pankac: Musim rict, ze mi to nepozorovani se jde lip, nez kdyz jsme mimco planovali :mrgreen:

Preji kamaradce hodne stesti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.13 20:54
@Anonymní píše: @zakladatelko jako co se tyce toho prekrveni, tak to nemam, ale co muzu za sebe rict, tak mam vetsi vnimavost (treba pri sexu mi k orgasmu staci daleko min casu nez pred tehu, nijak se nepozoruju, jen mi tohle prislo jako fajn zlepseni :dance: ). Jinak ja jsem cca 6. - 7. tt, ale jeste nemame potvrzene :srdce: na UTZ jdu zacatkem srpna, proto ta anonymita ;)

PS: Jinak doporucuji nepozorovat se, jak radily holky :pankac: Musim rict, ze mi to nepozorovani se jde lip, nez kdyz jsme mimco planovali :mrgreen:

Preji kamaradce hodne stesti. :kytka:

díky za odpověď :kytka: Já jsem do ní dnes celý odpoledne hučela, ať to hodí za hlavu, že ona to tak prostě mít může a nemusí to vůbec nic špatnýho znamenat, že každá to máme prostě trošku jinak, tak snad jsem jí trošku uklidnila :) Ale už zase řešila bolesti v podbříšku :cert: Takže jsem do ní hučela, že ty na začátku rozhodně normální jsou.Je ze všeho chudák taková vyplašená :roll:
Tobě přeju pohodový těhotenství a zdravýho mimíska :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.13 21:00
@Anonymní píše:
díky za odpověď :kytka: Já jsem do ní dnes celý odpoledne hučela, ať to hodí za hlavu, že ona to tak prostě mít může a nemusí to vůbec nic špatnýho znamenat, že každá to máme prostě trošku jinak, tak snad jsem jí trošku uklidnila :) Ale už zase řešila bolesti v podbříšku :cert: Takže jsem do ní hučela, že ty na začátku rozhodně normální jsou.Je ze všeho chudák taková vyplašená :roll:
Tobě přeju pohodový těhotenství a zdravýho mimíska :hug:

Neni vubec zac :) Jinak co se tyce bolesti, tak pokud vylozene nema krece, ze by sla z toho do kolen, tak at to rozhodne neresi, ty vazne mam taky, chvilema mi prislo, jak kdyz mi nekdo roztahuje delohu na 8 ruznych stran, jindy jsem si pripadala, ze to musim do minuty dostat, pak zase ruzny tukani, pichani, takze to kdybych sledovala tak bych se docista zblaznila :jazyk: jasny, at to hodi za hlavu, kazda to mame jinak ;) kazdopadne je fajn, ze ji takhle uklidnujes :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.13 22:13
@Anonymní píše:
Neni vubec zac :) Jinak co se tyce bolesti, tak pokud vylozene nema krece, ze by sla z toho do kolen, tak at to rozhodne neresi, ty vazne mam taky, chvilema mi prislo, jak kdyz mi nekdo roztahuje delohu na 8 ruznych stran, jindy jsem si pripadala, ze to musim do minuty dostat, pak zase ruzny tukani, pichani, takze to kdybych sledovala tak bych se docista zblaznila :jazyk: jasny, at to hodi za hlavu, kazda to mame jinak ;) kazdopadne je fajn, ze ji takhle uklidnujes :kytka:

taky si ty bolesti břicha živě pamatuju :mrgreen: kór u třetího těhu…to sice bohužel nezkončilo dobře, ale při něm jsem ty bolesti hlavně v době zahnizďování měla úplně ukrutný!!! Ale prý je to normalní. Takže v tomhle jí školení dávat můžu :D Je mi jí líto, má tak ukrutný strach, že z toho chudák skoro nespí. Pořád se bojí, že opožděná ms dorazí :( No snad jsem jí aspoň trošku uklidnila.Ale stejně, strach je naprosto přirozený, hlavně když to těhotenství má tak ukrutně vymodlený.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama