Překvapení ke 40. narozeninám pro ženu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monetmald
Povídálka 23 příspěvků 24.05.19 07:05
Prekvapeni ke 40tinam pro zenu

Dobry den zeny mile a zkusene… Rada bych nejakou radu, jak obzvlastnit kamaradky 40te narozeniny. Necim srandovnim nebo jsem si rikala striptera(ale ten stoji ase 3tis a vic)… NEco co by bylo super zazitek vecera pro oslavenkyni a kamaradky okolo. Zhruba do 1500Kc max pokud se jedna o financni stranku.. NEco co ji prekvapi a pobavi a nebude cekat…Nebo jestli nevite o necem v okoli Zlina co se da sehnat a objednat..??Napada me i nejaka osoba treba co se necim zabyva…Dekuji moc za nazory

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 24.05.19 07:26

To jí raději těch 1500 dej, ať si udělá radost sama. Striptér je vrchol trapnosti.

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2147 příspěvků 24.05.19 07:45

No hlavně jí nekaž narorozeniny pozváním cizího člověka. Obvykle to úplně stopne zábavu, oslavenec je v křeči, není to přirozené. Myslim, že podobné akce jsou zkousnutelné maximálně ve dvaceti.

sediza
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 24.05.19 07:46

No fuj. Striptéra neee. Uspořádala bych oslavu a pozvala jeji přátele a aby to bylo překvapení. Dort, a treba náušnice… a bude určitě spokojená.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 24.05.19 08:13

Hlavě né striptéra je to trapný

free333
Nadpozemská drbna 25212 příspěvků 24.05.19 08:19

@monetmald

Hlavně né nic srandovního a v žádném případě né striptéra :roll:

Dala bych jí šperky anebo dárkový poukaz někam, kam ráda chodí, nebo kde ona ráda nakupuje…
Jsou to přece její narozeniny, tak at si to ona užije… 8)

freeport
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 24.05.19 08:22

Za patnáct stovek bych ji koupila poukázku někam, co má ráda. Kosmetika, kadeřnictví, masáže.

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 24.05.19 08:28

Striptera?? :poblion:

Za mě jak psaly holky - poukaz do obchodu, já teď dostala od segry a jejího partnera na krása. cz a byla jsem nadšena, nakupuji tam a kosmetiku mají všechnu od levnějších po lepší značky a vybrala jsem si hned to co mam rada - pro mě super dárek ze kterého jsem měla velkou radost.

Šarlota4
Extra třída :D 11355 příspěvků 24.05.19 08:37

Jezis jen ne striptera, to je hrozna traparna. Je mi vzdycky trapne za ne. To bych spis vymyslela hmotne prekvapko nebo zazitek.

monetmald
Povídálka 23 příspěvků 24.05.19 09:19

Dekuji vam za nazory.. Podivam se i na kosmetiku..atd.. Ona uz od sve rodiny a rodinnych prislusniku dostala spoustu sperku a ted dela oslavu jen pro kamaradky.. whirlpool a vino atd.. Proste je pro srandu…Neni konzervativni vubec… Rada bych uvitala tip nejaky co by fakt pobavil ji i vsechny kamosky.. Vim, ze byvaji nekdy na oslavy zvani lide..jako Tarot vyklad nabo takove kraviny..NEco nevsedniho proste…

monetmald
Povídálka 23 příspěvků 24.05.19 09:20
Dekuji podivam se :D
@Lioness34 píše:
Striptera?? :poblion:Za mě jak psaly holky - poukaz do obchodu, já teď dostala od segry a jejího partnera na krása. cz a byla jsem nadšena, nakupuji tam a kosmetiku mají všechnu od levnějších po lepší značky a vybrala jsem si hned to co mam rada - pro mě super dárek ze kterého jsem měla velkou radost.
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 17 inzerátů 24.05.19 10:55

A co jako zážitek jít před oslavou na únikovou hru? Našla jsem nějakou přímo ve Zlíně za 1080,–

monetmald
Povídálka 23 příspěvků 24.05.19 17:37

Wow to ani nevim po pravde ze vubec je? Podivam se! Super napad! Moc vam dekuji! To zni opravdu zajimave!

Váš příspěvek
Reklama