Překvapivé zjištění ohledně své sexuální orientace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 15:52
Překvapivé zjištění ohledně své sexuální orientace

Jsem překvapená ze situace, kterou v posledních dnech zažívám, tak si sem jdu pro názor. Je mi něco málo po třicítce, jsem vdaná a mám dvě děti. Před manželem jsem měla dlouhodobý vztah s mužem a byla to obrovská láska. S manželem máme hezký vztah, nemiluji ho, ale ráda ho mám. Jako náctiletá jsem byla zamilovaná ještě do jednoho muže a zároveň jsem ke svému životu vždy potřebovala nějakou blízkou ženu, kamarádku, což mi ovšem přišlo přirozené. Když se na to podívám zpětně, šlo o zamilovanost, na to jsem přišla až teď. Vztah se ženou jsem si uměla představit, ale intimnosti ani náhodou. Nyní se v mém životě opět objevila žena, která je mi velice blízká, ovšem tentokrát po ní toužím i fyzicky. Sex s mužem (ani s tím bývalým) mi nikdy nic moc neříkal a dokonce se do něj musím nutit. S tou ženou se vídám denně, nelze se tomu vyhnout, takže „sejde z očí“ nepřichází v úvahu. Myslím, že v tomto směru se mnou na stejné vlně nebude, je také vdaná (i když mají velikou krizi). Myslela jsem zkusit sex s jinou ženou, ale když jsem teď zamilovaná, tak se mi do toho nechce, v mých představách je pouze ona… A teď co s tím? Jak se odmilovat a zároveň ukojit to sexuální napětí (a to jsem si už začínala myslet, že jsem asexuální :lol: a já snad nakonec budu bi a ještě to zjistím až po třicítce)? 8o

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8176 příspěvků 25.04.18 16:40

No spíš jseš na holky a zjistila jsi to až teď. Což je taky dobře, někdo to nezjistí a nebo popírá celý život.

Napětí zrušíš asi jen reálným sexem se ženou a nebo ti možná bude stačit porno s ženskou tematikou.
A jinak, co se týká vztahu doma, tak jedině domluvit trojku s bi ženou, aby sis to mohla vyzkoušet. Na nějaký comming out doma je asi brzo, pokud vůbec chceš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 16:45

Myslím, že to není až tak neobvyklé. Mě to došlo po 6 letech vztahu, pár měsíců po porodu… :roll:

Semtex
Stálice 52 příspěvků 25.04.18 17:19

Já bych nikam nespěchala, ono se to může měnit i v čase a třeba se ti za nějakou dobu zase začnou líbit chlapi. Já měla taky období, kdy mě více zajímaly holky a chlapi vůbec… trvalo to možná i pár let a bylo to dost intenzivní, ale pak se to zase začalo preklapet zpatky???? tak já nevim, asi budu obojživelník :lol:

Milan42
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 25.04.18 17:32

No tak ženské nebo chlapi to je naprostá pohoda.

Horší je, když te začnou přitahovat děti i, ovečky, pejsci nebo mrtvoly :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 22:24

A jak jsi to, anonymní z 16:45, vyřešila? Zakladatelka

Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 25.04.18 22:54

To bude mít pantáta radost:

"Hele Kájo, mám pár novinek. Tak zaprvý jsem lesba, ale to nevadí, protože tě stejně nemiluju, ani když jsme si tě brala, tak trošku jsem totiž lhala. Takže odedneška žádné trtkání, protože se mi z chlapů chce blejt.
Za druhý tohle je Veronika, bude tu s námi odedneška bydlet, tedy se mnou v ložnici. Ty se stěhuješ do kumbálu do smetáky, měl by sis ho vyklidit, jinak tam budeš mít těsno. Pokud se ti to nelíbí, tak jsem ti nachystala igelitku můžeš vypadnout, na alimentech se dohodnem. Jó a na střídavku zapomeň. A hlavně se nelituj, co by jiný za to dal, krásné manželství, děti, sociální jistoty.. :dance:

Světu mír :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 22:40
@Anonymní píše:
A jak jsi to, anonymní z 16:45, vyřešila? Zakladatelka

No, napřed jsem to neřešila. Postupně se to horšilo, zvlášť v oblasti sexu to bylo docela divoké. Do té doby jsme byli hodně aktivní, postupně se v řádu měsíců z mojí strany vyvinul absolutní nezájem, celková frustrace. Manžel si samozřejmě všimnul, přiznala jsem barvu. Vzal to super.
Je to zhruba rok, vyřešené to nemám. Rozbíjet rodinu nechci, manžela mám ráda, je to dobrý člověk a báječný táta. Výhledově z toho mám strach, protože si nejsem jistá, jestli dokážu žít cely život s vědomím, že jsem lesba, nicméně v heterosexuálním vztahu. Bohužel mě nenapadá jiné řešení než a) rozvod a změna životního stylu (?) b) milenka c) tvářit se že to tak není. Ani jedno není zrovna ideální nebo snadné. Přiznávám, že nebýt v tom dítě, tak bych ho s nejvyšší pravděpodobností opustila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál ve Svitavce: Místní odmítli přijmout mentálně postižené, bojí se prý o ženy a děti

Zcela nepochopitelná situace nastala v obci Svitávka na jihu Moravy. Do dvou... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >