Překyselení organismu a vliv na neplodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 28.10.10 12:19
Překyselení organismu a vliv na neplodnost

Holky četla jsem teď hodně zajímavých článků co se týče překyselení organismu a jak se toho zbavit a co to případně dělá. Mrkla jsem se na PH ejakulátu vždy kolem 8 což je více jak norma a nyní 7,2 a SPG o polovinu lepší. Ještě to budu sledovat a uvidím jak to půjde dál . Chcete nějak vložit ty články Jeden je z Marianne červenec 2010 a jeden nevím. Ten se pokusím vložit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 28.10.10 12:45

Čím vyšší pH, tím zásaditější, takže ten váš lepší spermiogram byl kyselejší.

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 28.10.10 12:52

Snažím se přidat ten článek ,ale moc mi to nejde nevím jak na to mám ho nafocený . Manža užíval právě aloe veru a vitanímy a konečně rapidní zlepšení a to více jak za celý rok a půl o urologa ,který na vše kašlal.

p.s. Poradtě jak to tam dát ten článek a pod.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 28.10.10 17:07

Nepalko budu ráda za článek, když vložíš, ale já asi neporadím s vložením :nevim:
Taky jsem četla, že kyselé prostředí není dobré. Co užívá manža za ty vitamínky? :think:

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 28.10.10 17:13

jo - tak nejsem pán… a neplodnost jsem zatím neřešila ( :roll: snad časem ani nebudu…) - ale překyselení organismu teda opravdu způsobuje všechno možný.

Jelikož jsem se s tím překyselením potýkala… měla jsem z toho opakované respirační potíže, zahleňování… Problémy s trávením, únavu, bolesti hlavy.
Blé.
Nakonec jsem se vyčistila - vystačila jsem si z rad na netu.. Ale stálo mě to hodně přemáhání… :roll: :roll: :roll: musela jsem na čas vyřadit všechny ty potraviny, kterými jsem se cpala nejradši.

Tak přeju ať manžel uspěje, je to boj, ale tělu se uleví!

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 28.10.10 17:36

Zlatuško a co jsi třeba nejedla? :roll:

laducha
Generální žvanilka 21773 příspěvků 28.10.10 17:40
Jadaja
Povídálka 14 příspěvků 28.10.10 22:03

Odkazy jsem skoukla, je to zajímavé. A určitě to pomůže organizmu celkově, ne jen kvůli otěhotnění, ale kvůli dlouhodobému zdraví. Díky. :-D

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 29.10.10 12:05

Já jsem zjistila ,že manža má vše moc zásadité hlavně ejakulát a je potřeba to nějak upravit , existují volně prodějné lakmusové papírky v lékárně někde chtějí za 100 ks 88 kč jinde 450 kč.Bral moje vitamíny a pak aloe veru vše ale tak tři měsíce než se projeví nějaké to zlepšení. SPG poslední co vyšel tak nebyl ani na IVF ,ale pouze na IUI nebo jen mírně snížené přirozené otěhotnění . Takže teď ještě čekat jak to bude dál.

http://www.marianne.cz/…ganismu.html

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 31.10.10 06:45

Linda1 poslala jsem SZ

Christienka
Kecalka 292 příspěvků 01.11.10 14:42

našla jsem pár zajímavostí, tak je sem vkládám.. my máme opačný problém - moc kyselé sperma, ale lékaři to vůbec neřeší, nevysvětlili nám, proč to tak manžel má a ani jediné možné řešení či léčbu.. máme azoospermie, takže jestli s tím někdo máte zkušenosti a mohlo by to být právě ph, které má manžel 6,4! Tak prosím dejte vědět. Díky
A teď ty slibované iformace:

Hodnota pH:

K vyšetření se používá papírek s indikačním rozmezím 6,4  – 8,0. Hodnocení se provádí 30 sekund po natření vzorkem. Normální pH ejakulátu je 7,2 – 7,8. Je -li pH vyšší než 7,8, je nutno myslet na infekci, je-li pH při azoospermii pod 7,0, je nutno vyšetřit chámovod, semenné váčky a nadvarlata, neboť může jít o obstrukci semenného traktu.

Některé příčiny zhoršení spermiogramu

* Snížení objemu spermatu muže mít za příčinu obstrukce ve vývodných cestách, nebo retrográdní ejakulace (ejakulace do močového měchýře). * Kyselé sperma pod 7,2 pH je pravděpodobně zapříčiněno obstrukcí vývodu ze semenných váčků, které alkalizují sperma. * Alkalické sperma je většinou známkou infekce. * Abnormalita při zkapalňování spojená s alkalizací spermatu je známkou infekce spojené s prostatickými obtížemi. * Nízká koncentrace fruktózy a snížený objem ejakulátu vede k úvahám o obstrukci semenných váčku nebo o jejich ochabnutí.

Christienka
Kecalka 292 příspěvků 01.11.10 15:03

A na novinkách taky zajímavý článek..

http://www.novinky.cz/…lodnost.html

To ale pak fakt nechápu, proč nemůže dát doktor manželovi ten přípravek a bylo by vše OK. Je totiž tak překyselený, že třeba vůbec spermijky nevyrazí - si podle článku myslím.. :think:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 02.11.10 07:43

u nás má manža PH v SPG v normě, tak nechápu,čím to může být. A taky nechápu, proč nemůže být něco, co zrychlí a zlepší spermijky :oops:

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 11.04.12 08:21

Holky překyselení má za následky hodně problémů, i třeba snažení o miminko, když se nedaří zhubnout člověku. Takže určitě odkyselit a pak by se mělo dařit! :palec: No a doporučuji Basico, kdyžtak mi pisněte SZ.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 18.07.13 08:46

@Zlatuska kdyz jsem cetla tvuj prispevek vydelal jsem v tom presne sebe, podotikam ze jsem asmatik a alergik, ale proste uz delsi dobu jsem mela problemy s dychanim kaslem boli me na zadech a na presu na prave strane, mam problemy s plnatosti krkani a paleny zahy a silena unava a porad jsem zahlenenna na prave strane. nejprve vubec nevedeli od ceho to je tak mne porad doktorka honila na alergokologiii, tak mi dokrorka rekla ze naprosto v poradku pak zase kolotoc na plicnim tam vysledky dobre tak jsem zmenila doktora a jiny hned ze to je prekyseleni zaludku. je to hrozny stav nikomu bych to neprala beru tedka helicid a nejaky leky na zvraceni a na zaludek protoze je mi desne a jeste ta unava, muze mi prosim rict jak ses toho zbavila a jak dlouho to trvalo?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >