Přeliv koupený v Anglii, jaký stejný odstín v ČR?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 4 inzeráty 29.12.16 14:17
přeliv koupený v Anglii, jaký stejný odstín v ČR ?

Ahoj holky, v Anglii jsem si kupovala tendle přeliv, odstín dark blonde. Ale tady jsem se koukala v DM a neviděla jsem ho. Potřebovala bych poradit který odstín se tomu bude nejvíc podobat? Je možný, že jsem ho prostě přehlídla, ale nemyslím si. Díky moc.

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 29.12.16 14:31

@Quinn7 Pokud ti odstín sedí, tak bych neexperimentovala a zkusila přes nějaký eshop objednat. Ty vyloženě zaměřené na Loreal by s tím nemusely mít problém. :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 29.12.16 14:57

Ridila bych se podle toho cisla barvy (700), pokud se nesezene v drogeriich urcite se da nekde objednat.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 4 inzeráty 29.12.16 15:16

No jo, ale já sem vyloženě 700 prostě v drogerce neviděla. Vždycky tam bylo 7 a něco dalšího, další čísla. Jinak jako já mám tmavě hnědou barvu, jakmile si dám něco tmavšího chytá to do černa, což prostě odmítám. Naopak chci vlasy ještě světlejší. Ale to až u kadeřnice. Bohužel barvit se musím už mám šediny :(. Tak aspon něco co mi prostě nechytne do černa. Nemusí to být jako úplně ten stejný odstín, ono se to stejně za chvíli vymeje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >