Reklama

Přeliv koupený v Anglii, jaký stejný odstín v ČR?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 9 inzerátů 29.12.16 14:17
přeliv koupený v Anglii, jaký stejný odstín v ČR ?

Ahoj holky, v Anglii jsem si kupovala tendle přeliv, odstín dark blonde. Ale tady jsem se koukala v DM a neviděla jsem ho. Potřebovala bych poradit který odstín se tomu bude nejvíc podobat? Je možný, že jsem ho prostě přehlídla, ale nemyslím si. Díky moc.

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 29.12.16 14:31

@Quinn7 Pokud ti odstín sedí, tak bych neexperimentovala a zkusila přes nějaký eshop objednat. Ty vyloženě zaměřené na Loreal by s tím nemusely mít problém. :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 29.12.16 14:57

Ridila bych se podle toho cisla barvy (700), pokud se nesezene v drogeriich urcite se da nekde objednat.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 9 inzerátů 29.12.16 15:16

No jo, ale já sem vyloženě 700 prostě v drogerce neviděla. Vždycky tam bylo 7 a něco dalšího, další čísla. Jinak jako já mám tmavě hnědou barvu, jakmile si dám něco tmavšího chytá to do černa, což prostě odmítám. Naopak chci vlasy ještě světlejší. Ale to až u kadeřnice. Bohužel barvit se musím už mám šediny :(. Tak aspon něco co mi prostě nechytne do černa. Nemusí to být jako úplně ten stejný odstín, ono se to stejně za chvíli vymeje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama