Premenstruační syndrom a bolestivá ovulace

1106
15.7.13 22:18

Premenstruační syndrom a bolestivá ovulace

Ahojte. Prosím o radu podobně „postižených“:) Mám velmi bolestivou ovulku a premenstruační syndom je mým koníčkem:) Sice vím, kdy mám plodné dny, což je fajn, ale teď půl roku po porodu císařem to je už opravdu teror:( Piji kontryhel a užívám pupalku. Ale nemáte ještě nějaký typ na zmírnění těchto problémů? Třeba klidně i homeopatika. Mívám hodně nateklé prsy, minimálně 4kg nahoře, křeče a o náladách nemusím mluvit. Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2176
15.7.13 22:39

Takze se ti to po porodu jeste zhrosilo?:-( jeejda tak to mam strach co me ceka… jsem 13 mesicu po porodu a zatim jeste nic tak su zvedava:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
15.7.13 22:44

Ahoj. Tak to už asi nic nečekej. Já jsem přesně půl roku:) Rodila jsem císařem a tak mi bylo řečeno doktorem, že to je i tím, tou jizvou, která bolí. A pokud to vše chci zmírnit, že mám jíst hormonální antikoncepci. To má sice pravdu, to je pak úplně o nečem jiném. Ale ja se cítila nějak divně. Prostě bez Ha je to lepší..a taky to mám jako do sebe ládovat hormony do přechodu nebo co?:D.. Připadám si použitelná jen asi 2 týdny v měsíci:)) :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
15.7.13 22:45

Ježiš omlouvám se za těch milion překlepů:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
15.7.13 22:56

Já to mám taky tak, týden mne bolí břicho před menzes, týden při menzes a týden při ovulaci, no a už jsem z toho vyřízená. Mám 3,5 roku po porodu, HA neberu a taky nevím jak to zmírnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
15.7.13 23:04

Anahita:vítej v klubu :twisted: ja tedy ovu mám v pohodě cítím trocu bolest břica dole ale easy poznám to už a pak 7 dnů do krve je mně fakt nic moc a ted funguj a moje jediný vyléčení bude další těhotenství. Nálady nevím to na mně nepůsobí ale bolí mně prostě břicho :twisted: HA neberu už 3 rokem a už ji ani nesmím užívat :lol: takže babo rad čím to budu mírnit potom :lol: a ještě se bepečně chránit asi to vyřeší naše přerušovaná soulož nebot asi moc možností není :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1106
15.7.13 23:14

No holky to jste mě fakt potěšily:))My když se snažili o prcka, tak jsem věděla, že buď teď nebo nikdy:D Respektivé mě ovluka bolí tak, že přijde z hodiny na hodinu šílená bolest, kdy se jen krčím a pak ustoupí, ale břicho ještě den pobolívá. Tak jsem to „vyrábění prďoli“ přetrpěla, ale zadařilo se a to hned na 3pokus:))) No a do 10 dnů příjou „krámy“ a to je týden před taky luxus bolest.. někdy se to i spojí. Měla jsem to tak před těhu a teď to tu je zas..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
15.7.13 23:25

No já to mám přesně obráceně místo aby mně bolelo břico v MS tak mně bolí před a právě pak konečně je mně dobře ale ted se snažíme o miminko tím pádem už vím předem že se nedaří protože mně už bosilí to břicho takže pak už rovnou smutním :mrgreen: :mrgreen: Já doufám, že se mně to tělo nějak spraví protože už mně to nebaví :roll: ted mám CD7 je to luxus :mrgreen: :mrgreen: luxus tak do 22DC pak trpím :evil: :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
1036
15.7.13 23:34

Mně uleví jen kapky Algifen jinak se to nedá.. V červnu jsem byla na laparoskopii a ta bolest před menzes byla ještě silnější. Tak si říkám kam to ještě může zajít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
15.7.13 23:47

Já měla ms celkem v pohodě, za to ovulace na ránu, po druhém porodu bolesti břicha, ale i nevolnosti, motání hlavy, no fakt šílený, teď jsem přestala kojit a s hrůzou očekávám, co bude, jestli ta ovulace bude ještě zase o něco horší. Upřímně, jestli někdy budu brát HA, tak kvůli tomuto.
Na nafouklý břicho pomáhá espumisan, jinak jsem nic nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
15.7.13 23:55
@Gladys píše:
Já měla ms celkem v pohodě, za to ovulace na ránu, po druhém porodu bolesti břicha, ale i nevolnosti, motání hlavy, no fakt šílený, teď jsem přestala kojit a s hrůzou očekávám, co bude, jestli ta ovulace bude ještě zase o něco horší. Upřímně, jestli někdy budu brát HA, tak kvůli tomuto.
Na nafouklý břicho pomáhá espumisan, jinak jsem nic nezkoušela.

tak to mám přesně u ovu. Motání hlavy, hrozná únavá, zavodněná atd atd.. a pak při ms to same, jen v menší míře. Ach jo holky tak jsem doufala, že to právě nebudu řešit přes algifen nebo ibalgin. Ale nedá se asi svítit budu muset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
papara
16.7.13 08:37

Tak holky nejste samy já toto začla prožívat 4roky po 2 porodu a též jsem doma k nepoužití. Bolest před ovu začne 9 DC a končí tak 17 DC, přičemž další začne opět 21 DC a končí až s koncem MS. Doktor říkal, že je to už na stálo, Zkusit Gynex nebo Oresi to trochu pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
Marry11
31.7.13 22:02

Normálně holky já nemám tento CYKLUS PMS :lol: :lol: :lol:

taková žravost před MS to je parádička :mrgreen: :mrgreen: oproti bolesti břicha takže žeby se mně to už po 2 porodu upravilo? :mrgreen: :mrgreen: nebo třeba čekáme tentokrát miminko :mrgreen: ale tomu teda moc nevěřím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.15 20:20

Chtěla bych se zeptat, jak to máte s PMS…v který den cyklu se vám objevuje (a jaký máte cyklus?)? Jak se vám liší příznaky OVU a PMS? Vím, že to máme každá jinak, ale zajímá mě, jak se to moc liší:) Díky za odpovědi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
renč
15.6.15 21:43

Hlásím se do klubu bolestivých ovulací

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie