Reklama

Premenstruační syndrom a homeopatika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kraskabezzvirete
Stálice 75 příspěvků 15.01.17 11:36
Premenstruacni syndrom a homeopatika

Zdravím všechny a zároveň všem děkuji za pozornost tomuto článku, mám velký problém a tím je nepříjemné otoky týden dva před menstruaci v obličeji, prsty rukou, někdy kotníky…chci se zeptat, nezná na to někdo nějaký lék? Mám totiž problém jít i do obchodu, protože se za sebe v tu dobu dost stydím, jsem jakási extrémně opuchla, většinou po menstruaci nebo během ní je to pak lepší až se to ztratí… Upozorňuji, že normálně po dobu brání antikoncepce jsem bez otoků a hubena jako lunt ale jakmile se to blíží je to hnus a začíná mi to psychicky lézt na mozek :)) jestli rozumíte..je mi 25 let a citim se jako v menopauze nebo co.. Chvíli jsem experimentovala a antikoncepci nebrala 5 let ale bylo to horší s depresivními stavy. Ta antikoncepce to aspoň tlumí i když je to svinstvo. Poraďte prosím nějaký přírodní lék co zabírá nebo co používáte… Děkuji moc, jsem zoufalá. Krásný den všem.

Reklama

Reakce:

Jedna babička
Závislačka 3405 příspěvků 15.01.17 13:13

My máme všechny holky v rodině super zkušenosti s obyčejným pangaminem s pupalkou (bereme ho dlouhodobě) a Sepia oficianalis 15 CH při potížích těsne před MS. Nám toto funguje, ale každé chtělo je jiné třeba když vyzkoušíš pomůže Ti to též.

Kraskabezzvirete
Stálice 75 příspěvků 15.01.17 13:34

Je ty jsi hodná zkusím to nu a zabírá to až po čase a nebo hned vidíš nějaké výsledky? Já se bojím jist prášky nějaké od doktora radši to nejdříve zkusím touto metodou prirodnejsi než hned do sebe cpát chemii… Stačí ta antikoncepce, což je také zahul na tělo navíc já mám někdy trošku vyšší jaterky takže to musím hlídat nu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama