Premenstruační syndrom a homeopatika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 15.01.17 11:36
Premenstruacni syndrom a homeopatika

Zdravím všechny a zároveň všem děkuji za pozornost tomuto článku, mám velký problém a tím je nepříjemné otoky týden dva před menstruaci v obličeji, prsty rukou, někdy kotníky…chci se zeptat, nezná na to někdo nějaký lék? Mám totiž problém jít i do obchodu, protože se za sebe v tu dobu dost stydím, jsem jakási extrémně opuchla, většinou po menstruaci nebo během ní je to pak lepší až se to ztratí… Upozorňuji, že normálně po dobu brání antikoncepce jsem bez otoků a hubena jako lunt ale jakmile se to blíží je to hnus a začíná mi to psychicky lézt na mozek :)) jestli rozumíte..je mi 25 let a citim se jako v menopauze nebo co.. Chvíli jsem experimentovala a antikoncepci nebrala 5 let ale bylo to horší s depresivními stavy. Ta antikoncepce to aspoň tlumí i když je to svinstvo. Poraďte prosím nějaký přírodní lék co zabírá nebo co používáte… Děkuji moc, jsem zoufalá. Krásný den všem.

Reakce:

Jedna babička
Závislačka 3803 příspěvků 15.01.17 13:13

My máme všechny holky v rodině super zkušenosti s obyčejným pangaminem s pupalkou (bereme ho dlouhodobě) a Sepia oficianalis 15 CH při potížích těsne před MS. Nám toto funguje, ale každé chtělo je jiné třeba když vyzkoušíš pomůže Ti to též.

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 15.01.17 13:34

Je ty jsi hodná zkusím to nu a zabírá to až po čase a nebo hned vidíš nějaké výsledky? Já se bojím jist prášky nějaké od doktora radši to nejdříve zkusím touto metodou prirodnejsi než hned do sebe cpát chemii… Stačí ta antikoncepce, což je také zahul na tělo navíc já mám někdy trošku vyšší jaterky takže to musím hlídat nu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >