Přemluvit partnera k druhému dítěti nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 07:59
Přemluvit partnera k druhemu diteti nebo ne

Ahojte, nevím jak se postavit k mému problému proto prosím o vás nazor. S partnerem máme 5ti měsíční dítě, partnerovi je 43 let a mně 31.Když začnu mluvit o druhém dítěti jeho odpovedet je ne. Partner ma z prvního manželství 16ti letou dceru tudíž uz nás syn sourozence ma. Snažila jsem se mu vysvetlit ze s tak velkým vekovým rozdílem to není uz žádná sestra. Nechci jedinacka, vždy jsem chtěla aspoň 2 děti ale jak to vypadá budu se muset i tohoto mého životního přání vzdát…Přemýšlela jsem že než mít jedinacka tak raději od partnera odejdu. Už tak s ním není vůbec jednoduché žít. Jen nevím jestli to není vůči synovi sobecké…Prostě se nemůžu vyrovnat s myslenout jednoho dítěte. A to mi partner řekl že další dite at mám s jiným chlapem..Jaky na to máte názor?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMartha03
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 03.06.19 08:03

No že sis neměla pořizovat dítě s chlapem, který už má po 40tce, jedno dítě už má a zcela hypoteticky může být pod drnem než bude dětem 20. Já se mu nedivím, nechápu proč ty ano.

veria
Nadpozemská drbna 25522 příspěvků 03.06.19 08:04

Myslela bych, at ještě pockas až tohle dítě trochu odroste. Prece jen 5 měsíční mimino je ještě náročný většinou, musíš počkat par let až na to zapomene ;)

Šarlota4
Extra třída :D 11316 příspěvků 03.06.19 08:05

Ze jste si to meli ujasnit drive. Ja se mu nedivim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 08:06

No nejdriv jsem chtela napsat, ze jsem na tom podobne, ale pak jsem docetla ten konec a nestacim zirat 8o muj manzel ma dve deti z prvnicho manzelstvi a spolu mame rok a pul stare batole, dalsi dite jsem taky chtela, ale manzelovi uz je 48,me sice o 20 mene, ale manzel je strasne zodpovedny clovek.. ackoliv se to v nem strasne pralo, ze by jeste chtel jedno, tak nakonec rekl, ze ne.. ani na chvili me tedy nenapadlo se s nim kvuli tomu, ze chci dalsi dite, rozvadet, to je podle me opravdu trochu dost mimo :nevim:

veria
Nadpozemská drbna 25522 příspěvků 03.06.19 08:07

@Martha03 prosím te porizuji si deti mnohem starší chlapi, něco přes 40 je dnes úplně normální, hdpoteticky muže byt pod drnem kdokoliv kdykoliv.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 03.06.19 08:12
@Martha03 píše:
No že sis neměla pořizovat dítě s chlapem, který už má po 40tce, jedno dítě už má a zcela hypoteticky může být pod drnem než bude dětem 20. Já se mu nedivím, nechápu proč ty ano.

Ty seš teda hodně hnusná. Uvědomuješ si, že mluvíš o otci jejího dítěte? Koukej si trochu do pusy, než něco plácneš.

Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 03.06.19 08:14
@veria píše:
@Martha03 prosím te porizuji si deti mnohem starší chlapi, něco přes 40 je dnes úplně normální, hdpoteticky muže byt pod drnem kdokoliv kdykoliv.

To ano. Já ale reaguji na příspěvek zakladatelky, kde bude zřejmě tento problém, kdy si kvůli věku už další pořídit nechce. Hypoteticky ano, jen v těchto případech je to více pravděpodobné. Já chápu lidi co moc chtějí děti a snaží se dlouho a pak jim to vyjde v pozdějším věku nebo teprve najdou partnera. Já bych po 40tce do dítěte už nešla, abych měla v 60ti dvacetiletou dceru, generačně už bych ji moc nerozuměla atd. Prostě už je to dost pozdě. Proto partnera zakladatelky chápu, ji už ne, jak vidno hledá pouze dárce spermatu…

Uživatel je onlineg.sandova
Závislačka 4954 příspěvků 03.06.19 08:15

Měli jste si to ujasnit dřív. Já bych se s jedním dítětem neuspokojila.

Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 03.06.19 08:15
@Čičorečka píše:
Ty seš teda hodně hnusná. Uvědomuješ si, že mluvíš o otci jejího dítěte? Koukej si trochu do pusy, než něco plácneš.

A proč, je to realita a člověk s tím musí počítat. Přece si nebude malovat, že tam bude do 100 jako plnohodnotný otec fungovat. Zase nebudeme naivní ne…

Uživatel je onlineVerurizeckova
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 03.06.19 08:25

Mě spis přijde zvláštní, že to resis tady. To jsou tak základní otázky ve vztahu, ze jste to měli probrat dřív. S manželem máme 11M a dohodli jsme se, že druhé bude…

Je sobecké z tvoji strany, ze chceš opustit někoho, kdo ti vyšel vstříc, aby sis udělala další dítě. O velkém věkovém rozdílu mezi vámi vis. Než vymýšlení, jak opustit a mít další dítě, tak bych si s partnerem sedla a zkusila si říct, jak moc tobě na tom záleží a co je u nej hlavní problém, ale teď bych to nechala. 5M dítě je fakt zahul pro každého chlapa…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28666 příspěvků 03.06.19 08:30
@Anonymní píše:
Ahojte, nevím jak se postavit k mému problému proto prosím o vás nazor. S partnerem máme 5ti měsíční dítě, partnerovi je 43 let a mně 31.Když začnu mluvit o druhém dítěti jeho odpovedet je ne. Partner ma z prvního manželství 16ti letou dceru tudíž uz nás syn sourozence ma. Snažila jsem se mu vysvetlit ze s tak velkým vekovým rozdílem to není uz žádná sestra. Nechci jedinacka, vždy jsem chtěla aspoň 2 děti ale jak to vypadá budu se muset i tohoto mého životního přání vzdát…Přemýšlela jsem že než mít jedinacka tak raději od partnera odejdu. Už tak s ním není vůbec jednoduché žít. Jen nevím jestli to není vůči synovi sobecké…Prostě se nemůžu vyrovnat s myslenout jednoho dítěte. A to mi partner řekl že další dite at mám s jiným chlapem..Jaky na to máte názor?

takže není vůbec jednoduché s ním žít a to bys do toho vztahu chtěla přivést ještě jedno dítě? Že jste si ten počet dětí neujasnili dřív…

Uživatel je onlineLexter
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 03.06.19 08:32

Ty ženské jsou ale hodně zvláštní druh.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 08:35

Vím ze je to z mé strany opravdu sobecké a ze moje bilogicke hodiny prehlusily zdravý rozum…Ale máme hodne dítě a klidne bych do toho prastila hned. Zvladam peci o dite, domacnost a jeste chodin na dohodu do prace nebo pracuji z domu kdyz to jde. partner je v práci od 8 do 8 a prakticky se na výchově ani nepodílí. S nicim se ho snazim nezatezovat. Bojím se s ním o tom mluvit protože nejde pro dost skareda slova daleko
Přiznávám ze jsem naivní a pořád v neco věřím ale bojím se s ním o tom mluvit. V životě jsem slevila ze spousty věcí a z druhého dítěte se mi už slevovat nechce.

blumen
Hvězda diskuse 50679 příspěvků 03.06.19 08:37

Tak to jste mohli vyresit uz pred prvnim ditetem a mohla jsi mit dve deti po sobe s nekym jinym, ne? Prijde zvlastni, ze tohle resis 5 mesicu po porodu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama