Přemýšlím nad dovolenou Chorvatsko, Itálie

Anonymní
6.8.20 18:00

Premyslim nad dovolenou Chorvatsko, Italie

Nejsem troll.
Premyslim nad dovolenou v Chorv., nebo sever Italie.Byl jste ted nekdo?
Ale bylo by to na posl. chvili, muzeme od 16.8 na tyden..

Manzelovi se to nezamlouva moc, tak nevim. Jenom takova uvaha..dik za slusne nazory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22804
6.8.20 18:03

Proč ne? Teď je to asi jedno, ale jednotlivé státy postupně na nás uvalují karanténu, tak jen aby to nestihli i Chorvati :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 18:07

Znamy byl pred 14 dny v italii v caorle autem, rousky povinne vsude krom more a bazenu, ale prazdne plaze, ceny vyssi, ale varili si sami. Kamaradka je ted ve spanelsku, na letisti namatkove kontroly, teplotu a tlak meri vsem, ted tam zavedli ze rousky se sundavaji jen do more i na plazi je mit musi, lidi pry dost, ceny jako pred krizi.

• Citovat
  • Nahlásit
1630
6.8.20 18:14

Byli jsme v Chorvatsku a dáme ještě Itálii. Kdybych se s dětma nebála letět, že nás tam někde zavřou, letěla bych hned do Řecka. Takhle mi to za to nestojí.
Takhle prázdná letoviska a pláže už v životě neuvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
6.8.20 18:37

Do Chorvatska odjizdime za 14 dni, už se strašně těším. Čeho se boji? Domu vás pustí, krom obchodu a MHD nikde rousky nechtějí ( info od kamarádky co tam žije).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7136
6.8.20 18:39

Jeďte tam, kde je předpověď na trochu slušné počasí. Což nevím, jak letos to Chorvatsko. Přijde mi to dost rozmanité - od hroznýho po skvělé počasí.

Nebála bych se jet, jestli myslíš kvůli coroně. Ta bude i příští rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
6.8.20 18:44

Mám v okolí spoustu lidí, co už se letos z Chorvatska vrátili a všichni si to moc chválí. Jedni chtějí dokonce jet znovu, druhý známí jedou znovu teď v pondělí. Osobně bych klidně jela, ale jedině vlastním autem, kdyby něco, aby se dalo operativně odjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18424
6.8.20 18:54
@Anonymní píše:
Znamy byl pred 14 dny v italii v caorle autem, rousky povinne vsude krom more a bazenu, ale prazdne plaze, ceny vyssi, ale varili si sami. Kamaradka je ted ve spanelsku, na letisti namatkove kontroly, teplotu a tlak meri vsem, ted tam zavedli ze rousky se sundavaji jen do more i na plazi je mit musi, lidi pry dost, ceny jako pred krizi.

Na letišti měří všem tlak?? Nepřibarvil si to někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28685
6.8.20 18:59
@terien píše:
Na letišti měří všem tlak?? Nepřibarvil si to někdo?

Nevíš, co znamená „namátkově“? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18424
6.8.20 19:04
@Bábrdl píše:
Nevíš, co znamená „namátkově“? :mrgreen:

Namátkově všem :mrgreen: jako letos jsem nikam neletěla, tak nevím, ale nedovedu si to moc představit. A k čemu by jim to bylo?? Jestli jim tam lidi nenatáhnou brka na covidovou mrtvici? :think: :mrgreen: stejně seriózní informace jako o celém viru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4270
6.8.20 19:06

My přemýšlíme nad Bulharskem anebo Řeckem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28685
6.8.20 19:08
@terien píše:
Namátkově všem :mrgreen: jako letos jsem nikam neletěla, tak nevím, ale nedovedu si to moc představit. A k čemu by jim to bylo?? Jestli jim tam lidi nenatáhnou brka na covidovou mrtvici? :think: :mrgreen: stejně seriózní informace jako o celém viru :lol:

Namátkově znamená náhodně. Neznamená to všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18424
6.8.20 19:09
@Bábrdl píše:
Namátkově znamená náhodně. Neznamená to všem.

Vždyť tam psala, že teplotu a tlak měří všem. Teplotu chápu, ale ten tlak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28685
6.8.20 19:12
@terien píše:
Vždyť tam psala, že teplotu a tlak měří všem. Teplotu chápu, ale ten tlak…

Já to teda chápu že ji měří všem těm, které namátkově vyberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22804
6.8.20 19:12

No o tlaku jsem taky nikdy neslyšela, vždy se mluvilo jen o teplotě. To když se někdo bojí létání a má kvůli tomu vysoký tlak, tak ho tam nepustí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama