Prenaseni miminka z autosedacky

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
26.9.21 20:42

Prenaseni miminka z autosedacky

Ahojte holky,

nechteli jsme vajicko, ale tuto sedacku Joei i-spin 360, ktera vysla ve vsech testech v podstate nejbezpecneji. Samozrejme se mnou bude nekdo nesouhlasit, ale uz ji mame a menit nebudeme :) Ale jdu si pro radu od tech, ktere to maji stejne.

Jelikoz se sedacka neda prenaset, jak to prosim resite s novorozenym miminkem? Do ceho ho premistujete, abyste ho donesli domu?

Dekuji za rady a tipy :) :palec: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
324
26.9.21 20:51

Edit: sorry, hodilo mi to odkaz na jinou sedačku, nevšimla jsem si.

Příspěvek upraven 26.09.21 v 21:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59175
26.9.21 21:00

@MiaBea A tys je četla?? :nevim:
@Ma_li_cka21 co někde sehnat za pár korun starší vajíčko jen na přenášení??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
26.9.21 21:02
@Ma_li_cka21 píše:
Ahojte holky,

nechteli jsme vajicko, ale tuto sedacku Joei i-spin 360, ktera vysla ve vsech testech v podstate nejbezpecneji. Samozrejme se mnou bude nekdo nesouhlasit, ale uz ji mame a menit nebudeme :) Ale jdu si pro radu od tech, ktere to maji stejne.

Jelikoz se sedacka neda prenaset, jak to prosim resite s novorozenym miminkem? Do ceho ho premistujete, abyste ho donesli domu?

Když pominu to hlavní, tak my vždy z auta nesli dítě v ruce 🤷🏻‍♀️ jinak jsme rozložili kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
26.9.21 21:05

Tak normalne bych ho/ji odnesla v ruce nebo v kocaru, urcite bych nekupovala dalsi vejce jen na prenaseni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
26.9.21 21:07

Existuje takova ta vlozka do sedacky s uchytama, ze to dite v tom je uz v sedacce (v podstate jako fusak) a zvednes a jdes. Ale nevim, jak v tom je/neni horko a tak.

Jinak teda u prvni jsme meli sedacku 0-18kg, takze ten samej problem, prenaseli jsme v ruce. Tak jsem si rikala, ze jsme to nevychytali a ze byla blbost nemit vajicko. Tak u druhe bylo vajicko prvni vec, co jsem mela porizenou. No a ten muj druhy darecek odmita vajicko, rve a rve a rve :mrgreen: :mrgreen: (to jen tak pro pobaveni, ze ty deticky vetsinou meni plany).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
26.9.21 21:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
26.9.21 21:13
@Ma_li_cka21 píše:
Ahojte holky,

V ruce nebo kočárku, máte to domů dál?

Příspěvek upraven 26.09.21 v 21:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
26.9.21 21:13

Jo jo, také jsem si u prvního dítěte myslela, jak ušetřim. Hodně rychle jsme kupovali vajíčko, abych přenesla spici dítě a mohla si ještě na chvíli hodit nohy na stůl. Pokud je vzhůru, tak nic neřeší a neseš v náručí, ale auto je prima uspávadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
26.9.21 21:17

Buď dát do kočárku nebo do nosítka. Na prd bylo, že jsem dceru vždycky probudila a pak nastal řev. Takže já tahala vajíčko a to jsme měli nějaký masivní, bylo hrozně těžký. Původně jsem ho chtěla taky nechávat v autě, ale spánek byl cennější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9011
26.9.21 21:24

Dítě mi v autě vždy usnulo vajíčko je zlaté že dítě neprobudís necháš ve vajíčku klidně dokud ne nevzbudí a ono si pospí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
26.9.21 21:44

:zed: To, že je sedačka napsaná „od narození“ neznamená, že je vhodná pro novorozence. Tohle je prostě celé špatně. Dítě se v tom bude hroutit a řvát a vy pak taky, protože vám v autě usne, vy ho pak budete muset vyndat tím ho probudíte a bude řvát. Zatímco tak člověk vezme vajíčko, donese domů a dítě se v něm může v klidu dospat.
Do toho když ho tam ponesete, obzvlášť v zimě, tak na přenos ho budete muset obléknout, na usazení zase svléknout a přes odnosem domů zase obléknout. Pokud budete patřit mezi ty, co dítě fláknou do sedačky v 5 vrstvách oblečení a hrubém overalu, tak ho nemusíte ani dávat do sedačky. Ležícímu na obyčejné sedačce od auta mu bude líp a bezpečnost vyjde na stejno.
Si kupte vajíčko cybex aton 5 bez základny - vyjde vás tak na 2,5 tisíce a máte to jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
26.9.21 21:49
@Petra Z píše:
@MiaBea A tys je četla?? :nevim:
@Ma_li_cka21 co někde sehnat za pár korun starší vajíčko jen na přenášení??

Na co číst, sedačka není vhodná od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
26.9.21 21:49

Mám stejnou verzi jen od Britaxu. Je to skvělá autosedačka, hlavně to otáčení je super. Novorozence bych do toho ale nedala. Minimálně 6 měsíců vajíčko. Jak tu píšou holky, ušetří ti to spoustu práce s vyndáváním dítěte, jeho buzením a pak na převoz jsem vajíčko dala na základnu kočárku a mohla v poho zajít k doktorce nebo rychlý nákup. Přesto, že jsem s tou sedačkou byla moc spokojená, tak co se týče ležení a celkově postavení dítěte v ní, není podle mě vhodná pro úplné malé prcky, může taky padat hlavička, protože záleží jak kloněné jsou sedačky v autě a jak tam ta sedačka sedí… ještě to zvaž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
26.9.21 21:57
@Martha03 píše:
Mám stejnou verzi jen od Britaxu. Je to skvělá autosedačka, hlavně to otáčení je super. Novorozence bych do toho ale nedala. Minimálně 6 měsíců vajíčko. Jak tu píšou holky, ušetří ti to spoustu práce s vyndáváním dítěte, jeho buzením a pak na převoz jsem vajíčko dala na základnu kočárku a mohla v poho zajít k doktorce nebo rychlý nákup. Přesto, že jsem s tou sedačkou byla moc spokojená, tak co se týče ležení a celkově postavení dítěte v ní, není podle mě vhodná pro úplné malé prcky, může taky padat hlavička, protože záleží jak kloněné jsou sedačky v autě a jak tam ta sedačka sedí… ještě to zvaž.

Dekuji moc, ale neni moc co zvazovat, jelikoz sedacka stala dost penez a vratit uz ji nemuzu…
Tak spis resim, jak to ted udelat :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat