Přenáší na mě negativní emoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 18:22
Přenáší na mě negativní emoce

Ahoj,

jsem s přítelem asi rok, ale nebydlíme spolu. Jsme oba 40+, děti už neplánujeme.
Bydlíme od sebe asi 40 km, já navíc dojíždím daleko do práce. Takže se s přítelem vidíme max 2× do týdne, kdy u něj tak cca 1× přespím.

Kde je problém. Jsme domluveni, že přijedu za ním (naopak to nikdy není, on chodí na šestou do práce a musel by brzo vstávat - někdy se mi chce říct, co já, ale já mám pracovn dobu volnou). Jenže do jezdíte víte, že je to na silnicích kolikrát na pytel a že člověk dojede později. On se taky občas i splete a vyleze ven z domu o čtvrt hodiny dřív, takže v zimě byl zmrzlý a v létě mu bylo horko. Takže nasr. aný obličej, když holt dojedu později. Už jsem se naučila i prozvonit, když se blížím, jenže on bydlí v samém centru a někdy se to sekne tam.

Ví, že částečně za to může sám, že jde z baráku dřív a už se mu nechce jít domů (nemají výtah a chodí 5 pater pěšky), ale stejně je naštvaný. Já utahaná po cestě, na mě to hodně působí, cítím se vinna, prostě přeleje se na mě ta jeho naštvaná nálada. Pak jdeme třeba na pivo nebo véču, on za 10 minut to rozdýchá (někdy taky ne), ale ve mně to zůstane.

Co byste dělaly? Začínám být ve stavu, že přijíždím, vidím ho a už se do toho blbého stavu dostávám ještě v autě.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jana525
Závislačka 4943 příspěvků 24.09.18 18:29

No to bych ho rychle uzemnila a rekla, ze takhle tedy ne. A pokud by to nepomohlo, tak bych se na nej vyprdla. Takze jsi to ty, kdo za nim pravidelne jezdi, pro nej je to problem a koukam, ze problem je i to, kdyz neprijedes na minutu presne. Proste sobecky a netolerantni magor.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 24.09.18 18:30

:mrgreen: vaše starosti. Tak at vyleze až když dorazíš, ne?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2027 příspěvků 24.09.18 18:35

@Lama Lama presně. Nějak nechapu, kde je problem to udelat jednoduse.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 24.09.18 18:35

Najdi si hodného.

Knihomyš
Extra třída :D 10542 příspěvků 24.09.18 18:35

1. Jak píše @Lama Lama - ať vylejzá později.
2. Jako osoba popudlivá bych v „blbém stavu“ vylezla z auta, sdělila mu, že kvůli kyselý držce jsem sem nejela a až ho to přejde, může přijet on za mnou. Načež bych zas vlezla zpátky do auta a odjela.

Kostroma
Kecalka 142 příspěvků 24.09.18 18:43

Já bych za nim takhle porad nejezdila. To že dela od šesti není překážka, to je jen vymluva. Je línej a pohodlnej a ještě kyselý ksichty, to by mi mohlo…

markytka3
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 24.09.18 19:28

… nejak mi unika smysl, proc chodi pred barak? jako odemknout? to nemuzete zaparkovat, zavolat mu, ze jste pred vchodem nebo at vam da klice od vchodu po roce znamosti … fakt vase starosti :zed: :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:34
@markytka3 píše: … nejak mi unika smysl, proc chodi pred barak? jako odemknout? to nemuzete zaparkovat, zavolat mu, ze jste pred vchodem nebo at vam da klice od vchodu po roce znamosti … fakt vase starosti :zed: :zed: :zed:

jedu k němu, on sejde dolů, jdeme na večeři nebo na pivo, pak u něj nahoře přespím. Klíče mám, ale odmítám pro něj chodit nahoru a dolů 5 pater pěšky.

Uživatel je onlinemedunka23
Kelišová 7113 příspěvků 24.09.18 19:37
@Knihomyš píše:
1. Jak píše @Lama Lama - ať vylejzá později.
2. Jako osoba popudlivá bych v „blbém stavu“ vylezla z auta, sdělila mu, že kvůli kyselý držce jsem sem nejela a až ho to přejde, může přijet on za mnou. Načež bych zas vlezla zpátky do auta a odjela.

přesně, ten by to schytal a už by mě tam neviděl.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 24.09.18 19:38
@Anonymní píše:
jedu k němu, on sejde dolů, jdeme na večeři nebo na pivo, pak u něj nahoře přespím. Klíče mám, ale odmítám pro něj chodit nahoru a dolů 5 pater pěšky.

No, bedejď by jo, když ti minulý úterý rozkopal bábovku na písku. :cert: :cert: Já už bych s ním neka. Navždycky.

markytka3
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 24.09.18 19:40
@Anonymní píše:
jedu k němu, on sejde dolů, jdeme na večeři nebo na pivo, pak u něj nahoře přespím. Klíče mám, ale odmítám pro něj chodit nahoru a dolů 5 pater pěšky.

a to nemuzete mu zavolat, ze uz jste na miste a pockat na nej 5min nez sejde ci zavolat z auta, ze jste zaparkovala … ?????? jestli vyzadujete, ze vzdy musi cekat pred vchodem, kdyz dojedete, tak se jeho nasranosti ani nedivim…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:49
@markytka3 píše:
a to nemuzete mu zavolat, ze uz jste na miste a pockat na nej 5min nez sejde ci zavolat z auta, ze jste zaparkovala … ?????? jestli vyzadujete, ze vzdy musi cekat pred vchodem, kdyz dojedete, tak se jeho nasranosti ani nedivim…

To se občas stává, že přijedu dřív, tak mu zavolám. On proaktivně chce být dole (je pedant). A já se tomu nebráním, je to lepší, než dvakrát do týdne na něj čekat v autě, než přijde. Navíc on je ten, kdo čeká, protože je doma.

xammy
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 24.09.18 19:50

Zapeklitá situace :nevim: . Proste bych dole zazvonila na zvonek a počkala těch 5 minut než sebehne dolů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:51

Tohle už je takové žabomyší, devastuje mě to, že přijedu (často i utahaná po cetsě) a koukám na kyselý ksicht. Ale je fakt, že on se někdy tak kysele dívá .

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >