Prenatal Brno - první screening

Anonymní
14.2.21 16:10

Prenatal Brno - první screening doprovod

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak je to teď v Brně v prenatalu s doprovodem?
8.3. jsem objednaná na první screening s tím, že mám sebou vzít i partnera, ale od známé jsem se dozvěděla, že někteří doktoři partnera k vyšetření nepouští :nevim:

Tak se chci zeptat, jestli jste některá teď nebyla na vyšetření a váš partner mohl jít bez problémů s vámi.
Děkuji za odpovědi, Petra

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
965
14.2.21 16:14

Byla jsem teď podruhé a doprovod doktorka pustila. Dva dny předtím jsem si zavolala jestli můžu vzít partnera. ;) Ale co vím tak sestřička říkala, že někteří doprovod neberou. Ke komu jdeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 16:14

@Dara90 To mi právě paní po telefonu neřekla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
127
14.2.21 16:16

Ahoj, kamarádka byla minulý týden a partner jako doprovod nebyl problém. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
14.2.21 16:18
@Anonymní píše:
@Dara90 To mi právě paní po telefonu neřekla :nevim:

Tak si zavolej pak v tom týdnu co si objednaná a zeptej se jestli doktor bere doprovod. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
14.2.21 16:19

Napiš jim email a zeptej se - když budeš mít štěstí a budou mít na recepci čas, tak se podívají ke komu jdeš, a pokud k někomu kdo nepouští, tak se tě pokusí přeobjednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
14.2.21 16:20

Nemá smysl ptát se tady. Každý doktor se rozhoduje sám za sebe podle aktuální situace a může se to měnit. Pár dní před vyšetřením zavolejte přímo tam a zeptejte se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 16:20

Holky, děkuju za informace a za rady :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
940
14.2.21 16:48

Pan doktor Vlasin urcite prijima i tatinky 😊
Byli jsme tam nedavno na druhem screeningu.
Ale kamaradka byla minuly tyden u nejake pani doktorky, jmeno nevim, a ta tatinky nepousti.
Nejjednodussi je si do Prenatalu zavolat a zeptat se primo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 17:33

Byla jsem tam teď dvakrát. V prosinci na první screening mi do telefonu rekli, že manžel může přijít a pak ho vyhodili s tím, že kdo mi to jako řekl, že moje doktorka doprovody nepouští. Teď v únoru na další screening jsem šla k panu Dr Vlasinovi, teď doprovody pouští a navíc jsem si priplatila a šla v sobotu.

• Citovat
  • Nahlásit
46
14.2.21 21:47

Nejedná se tedy o tuto kliniku, každopádně jdu začátkem března a už když jsem se v 8tt objednávala mě sestra upozornila že bez doprovodu. Též zkusím zavolat chvíli předem jestli se něco nezměnilo, jedu docela dálku na to vyšetření :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
17.2.21 21:32

Výsledky krve

Holky prosím, za jak dlouho jste měly výsledky na webu? Dnes mi řekli, že tam budou po 20. hodině a nic, jsem z toho nervózní. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
17.2.21 21:45
@Zuz6 píše:
Holky prosím, za jak dlouho jste měly výsledky na webu? Dnes mi řekli, že tam budou po 20. hodině a nic, jsem z toho nervózní. Děkuji :)

Po devate hodine. Nebojte, vydrzte, asi toho meli dnes hodne 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
17.2.21 22:42
@Zuz6 píše:
Holky prosím, za jak dlouho jste měly výsledky na webu? Dnes mi řekli, že tam budou po 20. hodině a nic, jsem z toho nervózní. Děkuji :)

Někdy večer, dřív jak po 9 hodině to určitě nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
18.2.21 06:09

Ano, dekuji, vysledky tam skocili cca 21:50 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat