Přenos žloutenky na dítě

5
9.12.19 20:17

Přenos žloutenky... na dite

Dobrý den, včera jsme byli s dětmi na narozeninové oslavě. 2 léta dcera tam dojedla chlebíček po jednom hostovy, tvrdila známá která ji hlídala když jsen byla na WC. Potom dcera dostala nafouknuty balónek a strcila si tu zauzlovanou část do pusy. Jelikož už jsem u známé viděla spoustu mě pofidernich lidi… Mam strach jestli se mala při dojezeni cizího chlebicku a ocumlavani nafouknuteho balonku který prý nafoukla známá pusou (ale nevěřím ji ze to nebyl někdo z těch pofideru) Jestli se mala nemohla nakazit třeba zloutenkou co by ji ublížila nebo třeba HIV??? ani jsem nemohla spát kvůli tomu… čím by se mohla nakazit prosím? A kde ji nechat otestovat jestli není něčím nakazena? Jsem matka která sama neolizne a ní dudlík a pri strkaní rukou do pusi šílim když jsem je dceři zrovna neumila… Dekuji Za odpoved Lucie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25648
9.12.19 20:22

A co choleru? Prosimtě uklidni se, nic to mu dítěti není. Nedělej z ní svým neopodstatněným strachem skleníkovou kytku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5301
9.12.19 20:24

HIV urcite ne, to se slinami neprenasi. Zloutenku podle me leda tu klasickou, a tu zcela jiste nemaji, pokud neni u vas epidemie. Navic teda kdyz vidim, co sezere a olize muj stejne stary syn, pokud ma tu moznost… vykaly vseho druhu, odpadky, cokoli co najde na zemi, casto ani nevim, co to vlastne je, kdyz to vyplivne. Imunizujou se, chapu te uplne, taky jsem straslive, ale straslive stitiva, ale u tech deti to je fakt jinak. U takhle malych tuplem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3387
9.12.19 20:24

Jeden by se ptal, proč taháš dceru tam, kde jsou pofidérní lidi, kteří by mohli mít žloutenku… Přenos slinami samozřejmě je možný. Je dvera očkovaná? Hexa vakcína chrání mimo jiné proti žloutence B.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10040
9.12.19 20:37
@Modesta píše:
Jeden by se ptal, proč taháš dceru tam, kde jsou pofidérní lidi, kteří by mohli mít žloutenku… Přenos slinami samozřejmě je možný. Je dvera očkovaná? Hexa vakcína chrání mimo jiné proti žloutence B.
Žloutenka B se přenáší krví nebo pohlavním stykem. To batolatům obvykle nehrozí.

Zakladatelko, jsi přehnaně úzkostlivá. Když se dcera bude setkávat pouze s umytými či desinfikovanými věcmi, nemá se její imunita na čem vytrénovat a bude jí to později velmi na škodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
9.12.19 20:44

Nechci prudit.. hypotetickych bacilu se bojis ale davat fotku ditete na net ti prijde v poradku? Jako ja proti tomu nic nemam jen nechapu ty myslenkovy pochody kdy se bojis urciteho imaginarniho nebezpeci a jine ti nevadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
9.12.19 20:44

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
9.12.19 20:50

Chudák holčička, doufám že aspoň tatínek je trochu normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
9.12.19 20:56

Proč sem daváš fotku dcery? :think: Jinak si myslím, že se přehnaně bojíš buď v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat