Přeočkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (MMR) - ano

4.12.18 19:58

Přeočkování MMR ano nebo ne ?

Zdravím všechny maminky mám dilema dcera byla naočkovana až v 6 letech pote kolem 7 MMR vakcinou…ale ted ma byt přeočkovaná a já nevím zda ano nebo už ne…má to jedno očkování už účinost nebo musí být přeočkování? Načetla jsem negativa a bojím se.. děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13355
4.12.18 20:12

to jako že má dostat 3 dávky? Dávají se pouze dvě. A určitě bych přeočkovala i tou druhou, pokud má pouze jednu. Ona jedna dávka již působí, ale je potřeba ten booster v druhé dávce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13797
4.12.18 20:30

Kolik let uplynulo od první dávky? Teď se očkuje kolem roku, pak až snad kolem šestýho, je tam tedy 5 let. Klidně bych těch 5 let držela i u staršího dítěte. Jestli má účinnost nikdo neví, nech dceři nabrat protilátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
4.12.18 20:47

@Elenkalea2010 Ahoj, kolik je dceři? Pokud byla očkovaná v sedmi letech, další vakcínu bych nedávala. Jak je to s „účinností“ Ti nikdo neřekne. Za mne zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4092
4.12.18 21:15

Ahoj, obě moje děti zatím mají jen jednu dávku. Někde jsem vyčetla, že jedna dávka chrání na 93% a druhá na 96%. Takže myslím, že ta 3% nejsou až tak dramatická…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.19 15:02

holky moc děkuji tak nedám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
28.3.19 00:41

Doufám, že do budoucna budou všechna očkováni povinná s tím, že rodič nebude smět odmítnout očkováni. Dokonce bych ve školách kontrolovala na co všechno dítě bylo očkováni, aby se tak zabránilo šíření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41350
28.3.19 00:59
@Anonymní píše:
Doufám, že do budoucna budou všechna očkováni povinná s tím, že rodič nebude smět odmítnout očkováni. Dokonce bych ve školách kontrolovala na co všechno dítě bylo očkováni, aby se tak zabránilo šíření.

A to se stydíš za svůj názor? trapný a ubohý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13686
28.3.19 01:47

Necháme dětem vytetovat na zadek použité vakcíny? Nebo jak si to představuješ? A proč anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
28.3.19 04:58
@Anonymní píše:

Doufat, muzes v co chces. Nastesti ses jen jedinec, ktery muze vykrikovat hovadiny az do nebes a stejne to bude k nicemu. Ty mas vsechno naockovane a preockovane? Vsadim se, ze ne.

• Nahlásit
  • Citovat
9922
28.3.19 05:56

Je pravda, že ta neočkující mánie, kdy se neočko matky formují na internetu, sdílí si pseudodůvody a rozmnožují své řady, už nese své ovoce. Začíná to spalničkama. Přes 80.000 dětí loni nebylo naočkováno. Jako jestli se tohle někomu nezdá alarmující, tak mně ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
28.3.19 06:07
@Anonymní píše:

Haha, leda tak ve snu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
28.3.19 06:18

@Verun83 Ano mam vse povinne a vse ze zdravotního pojištění hrazene radne naockovane a preockovane. A to jak u sebe, tak u deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
28.3.19 07:01
@Anonymní píše:

To je názor..... :zed:
Ne, to se nestane! Milá, pokud nevíte, tak většinou onemocní prave ti ockovani :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
28.3.19 07:10
@browneye píše:
To je názor..... :zed:
Ne, to se nestane! Milá, pokud nevíte, tak většinou onemocní prave ti ockovani :*

No, tak tohle je pekna pitomost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama