Přeočkování proti klíšťovce a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kety86
Kecalka 106 příspěvků 13.10.14 19:15
Přeočkování proti klíšťovce a otěhotnění

Ahojky holky, chtěla jsem se Vás tímto zeptat, snažíme se s manželem už cca 2 měsíce o druhé mimčo. Dneska jsem byla u doktorky na přeočkování proti klíšťovce. Sestřička se mně ptala, jestli nejsem těhotná, kdy na toto jsem jí řekla, že ne, že jsem si minulý týden dělala těhotenský test, který byl negativní. Otázkou však je, jestli jsem do té doby neotěhotněla. Mám teď obavy, zda po dnešním očkování nemůže nastat nějaký problém, teda pokud jsem těhotná. Nemáte některá z Vás s tímto nějaké zkušenosti? Neříkám, že jsem těhotná, ale kdybych náhodou byla, tak… Předem děkuj za odpovědi.

Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.10.14 19:21

@kety86 : kdysi jsem to taky řešila a oficiálně žádné studie neexistují, ale byla tam jedna „studie“ myslím že ze Švýcarska nebo Rakouska a dělali tam průzkum, kterého se účastnily těhotné, které byly klíšťovkou očkované v těhotenství a neprokázal se negativní vliv na vyvíjející se plod. Tak asi tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 19:38

Já jsem měla ranný potrat, ale nemohu říct, zda to tím bylo nebo jestli to bylo špatně i bez toho…

kety86
Kecalka 106 příspěvků 13.10.14 20:27

Aha, ttj. Tak děkuju za reakce. Uvidíme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >