Přepadají mě často depky - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 22:21
Přepadají mě často depky-co s tím?

Zdravím vás, omlouvám se, pokud to tady nepatří, ale asi se jen potřebuju vypsat… Je mi 17 let a už delší dobu mám dost velký problém. Nemám vůbec žádné sebevědomí, v ničem si nevěřím, když kolem mě někdo projde, okamžitě sklopím hlavu dolů, nedokážu se někomu cizímu podívat do očí, nejde to… Neustále brečím, i ve škole, bojím se kouknout do zrcadla, všichni jsou podle mě lepší, než já, svým kamarádkam jsem vděčná, že se se mnou baví, protože mám furt pocit, že nejsem na jejich úrovni a proto udělám vše, co chtějí, i kdyby se měla za to strhat, udělám to..Už takhle dál nemůžu, někdy ani nemůžu vylést z postele, protože to pro mě nemá smysl. Nevím, jestli za to může to, jak se mi děti na základce smály, že jsem nosila brýle, proto jsem přešla na čočky a jakmile mám mít brýle a třeba jen doma, hrozně se stydím, aji před rodiči, takže na veřejnosti bych se asi v brýlích zhroutila.. Dost tomu přidalo i to, jak mě jeden kluk teď nechal, od té doby se to ještě zhoršilo, přitom nejsem ten typ holky, co by se o sebe nestarala, nebo tak něco… Bojím se někoho oslovit, nebo s někým zajít ven, protože se prostě za sebe stydím. Mám pocit, že nikoho nezajímám, že jsem nula, nevím co mám dělat, ve škole a doma hraju, že je vše OK, ale po nocích brečím, i ve škole na záchodech… Prošla si tímhle taky některá z vás? A co vám pomohlo? Moc vám děkuji za jakékoliv rady

Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 19.03.19 22:47

Dej to precist rodicum

yse
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 19.03.19 23:43

Mas nizke sebevedomi a urcite je tady jen pidi hrstka holek,ktere se nikdy necitily jako ty. Taky jsem zazila pocit nedostatecnosti, ale zpetne vidim, ze jsem se nemela tolik uzirat nepodstatnymi vecmi a vic si to mladi uzit. Nevim jak vychazis s mamou, ale co ji poprosit o pomoc nevim treba s oblekanim, peci o plet, apod. Venujes se necemu co te bavi? I kdyby to mela byt prochazka se psem, hodina ciziho jazyka, sport nebo prace s malymi detmi v nejakem zajmovem klubu. A co nejaka jedna skutecna kamaradka, ktere by ses mohla vypovidat? Jeste me v jednom casopise zaujala rada vypsat se ze svych pocitu denicku a po tydnu,mesici si vse precist a rict si co se mi za ten tyden,mesic povedlo,co bylo fajn a co treba priste udelam jinak.
A neboj kluci byli, jsou a budou :hug:
Co ja bych za to dala kdyby mi bylo 17 juchuuuu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama