Přepážka v dutince na ultrazvuku a jeden plod

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gybi
Povídálka 12 příspěvků 23.11.18 10:36
Přepážka v dutince na ultrazvuku a jeden plod

Ahoj, byla jsem na dalším ultazvuku u doktora (měla bych být v 8tt), ale zřejmě jsem měla později ovulaci, tak mi naměřil jen 6+2. Našel jeden plod ze srdíčkem. Nicméně v tom vaku je taková přepážka (viz foto). Nemáte s tím někdo zkušenost? Může to prý samo zmizet… Dvojčata by to být neměla.

Reakce:
Sturmofka
Nováček 2 příspěvky 23.11.18 20:21
Prepazka

Mě přišli na to samé, ale zjistili 2 rohovou delohu. Celé tehu bez problémů, ale už jsem 35tt. Porod bohužel je na planovany císař. Malej se nedokázal v tak malé děloze otocit.. Snad tobě ta přepážka zmizí, držím palce

gybi
Povídálka 12 příspěvků 24.11.18 18:13

Diky moc za zkusenost.Ja ale uz jedno dite mam a predchozi tehotenstvi jsem nic takoveho nemela. Spis mne desi pribehy, ze se treba objevi najednou dvojce…takze doktor musel prisahat, ze vidi fakt jen jedno dite. :) Tak preju, at Tve tehotenstvi dospeje do finale v poradku.

Sturmofka
Nováček 2 příspěvky 24.11.18 18:33
Dvojcata

Tak to už by tam asi viděl nebo spíš slyšel srdicka, kdyby tam byly 2 :-D ale když přísahal tak bud v klidu:-D děkuji tobě taky přeji klidné těhotenství :-)

Uživatel je onlineLuca82
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 24.11.18 19:07

To je amnialni pruh, ne? Deloha vypada, jako by tam byla dvojcatka, ale je tam pouze jedno miminko. Jedna se o zdvojeni plodovych obalu v dusledku krvaceni na pocatku tehotenstvi.
Ja to tak mela. Do 20te tydne jsem byla nervni, aby bylo vse OK. Dcerka je nastesti uplne zdrava.

gybi
Povídálka 12 příspěvků 24.11.18 20:17

Diky. Ja jsem teda nekrvacela…ale asi to neco takoveho muze byt.

gybi
Povídálka 12 příspěvků 25.11.18 10:38

myslim, ze pruh to neni. Neni tam navolno. A vzhledem k ultz jeste predtim to spis vypada, ze se k sobe nalepily dva obaly. Asi spis zamlkle dvojce. Kazdopadne doufam, ze priste to bude pryc.

Basterao
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 13.12.18 19:51

@gybi jak jsi dopadla?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >