Přeprava balíků na Dtpshop.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klaryk01 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 14:18
Přeprava balíků na Dtpshop.cz

Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemá zkušenosti s přepravou balíků od této firmy, je to eshop a jako vedlejší věc čemu se věnují je právě přeprava balíků. Cena mě hodně zaskočila, a proto jsem si chtěla najít nějaké recenze, ale našla jsem jen jednu. Cituji: „Kimi.Viki
10. října 2017
Objednána doprava/přeprava balíku, který splňoval podmínky přepravy a i přesto byla nauctovana pokuta přepravní 350 kc. Cena dopravy je nižší a takto firma vydělává na spotřebiteli. Radeji si objednejte dopravu někde jinde a predejdete nedorozumneni a neprijemnostem.“ Text zkopírován z této stránky: https://www.zbozi.cz/obchod/17680/. Předtím jsem byla skeptická, ale teď jsem asi ještě víc. A nebo to mohl taky napsat někdo od konkurence. Fakt nevím, pomůžete mi někdo, máte zkušenost? Děkuji předem. :-)

Reklama

Reakce:

Martin moto
Nováček 1 příspěvek 08.01.18 17:00

Dlouhodobě jsem objednával přepravu přez zaslat.cz ale poslední dobou nevyzvedávali balíky tak jsem zkusil DTPshop objednal jsem přepravu pro dva balíky bohužel nikdo nepřijel v den vyzvednutí volám na GEIS a voni že řidič zapoměl…parádní zkušenost hned napoprvé. :(

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama