Přeprava balíků na Dtpshop.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klaryk01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 14:18
Přeprava balíků na Dtpshop.cz

Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemá zkušenosti s přepravou balíků od této firmy, je to eshop a jako vedlejší věc čemu se věnují je právě přeprava balíků. Cena mě hodně zaskočila, a proto jsem si chtěla najít nějaké recenze, ale našla jsem jen jednu. Cituji: „Kimi.Viki
10. října 2017
Objednána doprava/přeprava balíku, který splňoval podmínky přepravy a i přesto byla nauctovana pokuta přepravní 350 kc. Cena dopravy je nižší a takto firma vydělává na spotřebiteli. Radeji si objednejte dopravu někde jinde a predejdete nedorozumneni a neprijemnostem.“ Text zkopírován z této stránky: https://www.zbozi.cz/obchod/17680/. Předtím jsem byla skeptická, ale teď jsem asi ještě víc. A nebo to mohl taky napsat někdo od konkurence. Fakt nevím, pomůžete mi někdo, máte zkušenost? Děkuji předem. :-)

Reakce:
Martin moto
Nováček 1 příspěvek 08.01.18 17:00

Dlouhodobě jsem objednával přepravu přez zaslat.cz ale poslední dobou nevyzvedávali balíky tak jsem zkusil DTPshop objednal jsem přepravu pro dva balíky bohužel nikdo nepřijel v den vyzvednutí volám na GEIS a voni že řidič zapoměl…parádní zkušenost hned napoprvé. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >